Şimdi Ara

[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.938
Cevap
135
Favori
380.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 626
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 40
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 35
  • Favoriye Eklediklerim 135
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • facepunchS (45 mesaj) Recaizade-i Nabizade (40 mesaj) Kronik Farenjit (29 mesaj) BlackLead (24 mesaj) erkanist (23 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1113 mesaj) Mobil (338 mesaj) Mini (138 mesaj) Uygulama (349 mesaj)
  • @
25 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> [BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    72 Mesaj
    |
    |
  • Binbaşı
    1122 Mesaj

Link de paylaşılıyor, yukarıda çorap var buyrun alın. Yahu burda dolaşacağınıza, sadece link gönderilen konuya gidiniz, yahut Amazon'da sörf yapın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Jayus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    36 Mesaj

|
    |
    SarıGafa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    13 Mesaj

Bridge var hocam bu parayı vermeye değmez küçücük şeye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    minik_karinca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    33 Mesaj

Sadece link gönderilen konuyu gösterebilir misiniz rica etsem?

|
    |
    kırmızı pelerin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    11 Mesaj
    Oral-B D2010K Çocuklar Için Pilli Diş Fırçası, Disney Prenses Temalı

https://www.amazon.com.tr/dp/B07B58PPZ6/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_dlC_DqyUFbH43V1CG?_encoding=UTF8&psc=1

63.62₺

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1771 Mesaj

Beyefendi ,istediğim konuya girerim seni ilgilendirmez...tartışmalarla konuyu kirlettiğinin ve sıcak fırsatlarda olduğunun farkındasındır umarım. Ürün tartışması yapsanız tamam, fakat ; saatlerdir ahlak dersi veren verene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jayus -- 22 Kasım 2020; 0:24:25 >
    |
    |
    kırmızı pelerin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1122 Mesaj

Buyrun, ama herkes Black Friday dolayısıyla burada. Ürün olmayan esnalarda tartışmalar dönmesi de normal. Kimi ürünü sorguluyor, kimi fırsat derecesini. Ama insanın sabrını zorlayan tipler gelince herkes içini döküyor, normal

https://mobile.donanimhaber.com/amazon-turkiye-dip-fiyat-firsatlari-sadece-link-paylasimi--135759219-5

@jayus
    Mesaj senin için de geçerli. Elbette herkes fırsat istiyor, muhabbetini değil. Her şey para değil fırsatı yorumlamak da konunun amacına uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı pelerin -- 22 Kasım 2020; 0:24:41 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Jayus, nildessperandum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4357 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi La Isla Bonita -- 22 Kasım 2020; 0:49:50 >
  • Yarbay
    7925 Mesaj

Çok iyi fiyat. Ben papara ile eczaneden anca bu fiyata düşürebiliyordum.

|
    |
    La Isla Bonita kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3270 Mesaj

Florürsüz diş macunu kullanmayın diyor hekimler. Uzun bir süre original paradondax kullandım, ne yalan söyleyeyim harika bir diş macunu ama genel hekim kanısı o yönde olunca bilemedim.

|
    |
  • Yüzbaşı
    418 Mesaj

Ipana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe 75 ml Perfection Mükemmel Beyazlık Diş Macunu - ₺13,66

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07FZXVKBZ/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

|
    |
  • Yarbay
    4357 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Emple

Florürsüz diş macunu kullanmayın diyor hekimler. Uzun bir süre original paradondax kullandım, ne yalan söyleyeyim harika bir diş macunu ama genel hekim kanısı o yönde olunca bilemedim.

Ben 2 yıldır bu macundan kullanıyorum diş eti kanamamı tamamen kesti, çürük vs. yaşamadım bu süre zarfında. Ayrıca florürün beyine hasar verdiğine dair bilimsel makaleler dolanıyor ben tercih etmiyorum o sebeple.

• Yarbay
    7925 Mesaj

Aynen. Ben de florürlü kullanmıyorum.

|
    |
  • Çavuş
    90 Mesaj

MSİ kafasına göre kampanya iptal eden bir firma. İade hiç gelmeyecekmiş gibi düşünerek almakta fayda var.

|
    |
    forever54 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    418 Mesaj

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07R5G6D9R/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

Alfais 4311 Type C USB 3.1 to USB 3.0 Çevirici Adaptör (Data - Şarj) - 9.57₺

• Yarbay
    3270 Mesaj

Ben de o yönde bilgi içeren yazılar okudum fakat paradontax'ın kendi sitesinde orijinal olanı için uzun süreli kullanımda diş hekiminize danışın ve 12 yaş altı için uygun değildir uyarısını vermiş.

|
    |
  • Binbaşı
    1591 Mesaj

Burada "zenci'' kelimesini ötekileştirilen ,istenmeyen anlamında kullanmıştım ,yoksa afro Afrikalı derdim :).Ki her ikisinde suç değil ve de yanlışta değil.

Yani burada aslında IRKÇILARA gönderme vardır.Neyse açıklama gereği duyacağımı sanmamıştım.

Irkçılık siyahilerin MD alınmaması gibi , bazılarınında amazondan alışveriş yapmasından men edilmesinin ne farkı var.

|
    |
    ahmtulsn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    16406 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: La Isla Bonita

Ben de huylu adamım. Ancak değişik yerlerdeki yorumlarda gördüğüm kadarıyla macunlardaki florur gerekli. Ayrıca florursuzler çürüğe karşı etkisiz deniyor. Bunlar üzerine ağzımı iyice çalkalayıp öyle kullanıyorum.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Masal Oku
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.