Şimdi Ara

BİTFENİX SPECTRE PRO(RED LED) 230-200MM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
2
Favori
991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    ((((((((((((((1 adet bitfenix spectre pro 230mm Red Led (156.27cfm) fan kutusunda satılıktır.. 230mm fanlarda bulabileceğiniz en yüksek hava basıncı olan fanlardır....156 cfm gibi yüksek hava üflemesinin yanında.. 24,5DBA gibi düşükmses seviyesi bulunmaktadır...(NOT:AYRICA BU FAN UZERİNDE 200MM LİK YUVALARA UYUMLU DELİK YUVASI BULUNDURDUĞUNDAN 200MM YUVALARA da SIKINTISIZ OLARAK MONTAJI YAPILMAKTA)=>Fiyat: 40TL ...
     BİTFENİX SPECTRE PRO(RED LED)  230-200MM BİTFENİX SPECTRE PRO(RED LED)  230-200MM BİTFENİX SPECTRE PRO(RED LED)  230-200MM BİTFENİX SPECTRE PRO(RED LED)  230-200MM

BİTFENİX SPECTRE PRO(RED LED)  230-200MM BİTFENİX SPECTRE PRO(RED LED)  230-200MM BİTFENİX SPECTRE PRO(RED LED)  230-200MM
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R53 -- 2 Ocak 2016; 0:43:36 >

• pm
  • Cevaplandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 200mm bitfenix fan tarafimca alinmistir.kirik dediği çokta onemli olmayan bir şey.kargo yoluyla aldim.kendisi çok ilgili ve düzgün birisi hiç sorun yasamadim.almak isteyenler gönül rahatlığıyla alabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakan zeybek kullanıcısına yanıt
    teşekkürler dostum... iyii bi allışveriş oldu...herşeyden önce memnun kalmana sevindim.. güle güle kullan iyi günlerde ...
  • PM ATILDI
  • Cevaplandı
  • Özel Mesaj atıldı.
  • tysonpearl kullanıcısına yanıt
    Cvplandı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.