Şimdi Ara

Biteyourapple Intelliscreenx yayınlamış (çözüldü)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • biteyourapple reposunda intelliscreenx yayınlamışlar.. Harika bi tweak ancak. Cydia da sürekli güncelleme var olarak görülüyor güncelliyorum. Yinede güncelleme var hep görünüyor. Yardım edermedisiniz nedendir?

Edit: Kalora reposunda çözüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi --caner-- -- 7 Ağustos 2014; 16:50:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• o indirdiğini kaldır, sonra makinayı restart et ve orijinal reposundan üretenin hakkını vererek (kısaca çalmadan) indir işte o zaman sorunsuz çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

o indirdiğini kaldır, sonra makinayı restart et ve orijinal reposundan üretenin hakkını vererek (kısaca çalmadan) indir işte o zaman sorunsuz çalışıyor.

Bu nasıl bi hitap böyle hocam yok artık.. Tüm tweak lerde çalıntı oluyor. hatta jb yapmakta dediğin katagoride.. Hoş olmadı yaklaşımınız!!!

• hocam en güzeli satın almak sıkıntı yok tasa yok :)

saygılar
  • burcink kullanıcısına yanıt
    nedeni oysa eğer.. peki öyle yapalım
  • Jailbreak yapmanın neresinde bir şey çalıyoruz yav.

• Eqecakmak E kullanıcısına yanıt
    ona mı takıldın hocam :) sıkıntı yok rahat olunuz.. hadi kolay gele.
  • --caner-- kullanıcısına yanıt
    Bildiğin zırvalamış

• İlk çıktığından beri ücretini vererek aldım.Gerçekten güzel tweak parasını vererek satın alın arkadaşlar sizleri üzmez.Parasına değen bir tweak.IntellScreenX geliştiricilerine faydanız olur bu sayede.
  • --caner-- kullanıcısına yanıt
    Hitabetim için özür dilerim ancak bi düzeltme yapmadan geçemeyeceğim, jb' nin kendisi çalmak amaçlı değildir zaten Amerikan mahkemelerince illegal olarak nitelelendirilmemektedir. Jb esasen uygulanan araca ücreti Karşılığında katmadeğerli özellikler ilave edebilmektir.

• İntelli ne işe yarar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.