Şimdi Ara

Biten 6 yıla.....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 6 yıl yaşayıp da insan ölür mü....?Damarları içe çekerken kederi aslında alışkanlığın daha da ötesinde olduğunu naslı idrak edemez aciz aklım....Sırtımdaki bıçağı nasıl da farkedemez aşık gözlerim...Nasıl olur da çare üretemez herşeye çare üreten dahi sandığım kendim...Karşıdaki sevmiosa artık yapacak bişey yok demek ne demek?...Günlerdir içimden her geçirdiğim an ölürken nasıl da hala yaşayabiliyorum?Susuyorum......Belki de kusursuz sayacağım bu suikast planına yapabileceğim tek protestom susmak.....Varken yok gibi davranmak......Yaşarken ölü gibi davranmak......

• Hayat kısa değmez bir kıza
  • :(
  • Ben de 6 yıldır beraberim ve yavaş yavaş ayrılıyoruz sevdiğimle.Ama senle aramdaki fark,kimsenin vazgeçilmez olmadığını biliyorum.
  • benimki çok hızlı gelişti benden vazgeçtiini bi anda söyledi hem de evlilik planlarımı anlatırken.....
  • düşünmemeye çalış hocam(kendime dinletemiyorum belki sen dinlersin)...eğer kendini çok kötü hissedersen akşam msn de konuşalım biraz rahatlarsın....
  • Sıkma canını kardeşim
  • Ebru Gündeş ne demiş?

Bir kere geldim bu dünyaya aşk için ağlayamam...Gibi bişeylerdi sanırım.

doğru demiş.:)
  • aman uzulcek seymı bulamadın yahu
  • Hocam bu yazıyı sen yazdıysan cidden yetenek var
  • dostum unutmak zordur hele çok sevdiysen ben de bişeyler yazayım istedim

Sessiz gidişleri sevmem ben
    Hep bir eksiklik bırakır gölgesinde
    Ya da gizli saklı birkaç anı
    Yarım bırakır nefes alışları
    Ve o nefeslerin buğulamaktan bıkmadı camlara yazılır isimler
    Çatlamış dudaklara merhem olur resimler
    Saça düşen aklara aldırmadan beklentim olur özlemin…
  • siqara falanmı iciodun kardeş
  • sağolun bir numarasınız.......ama insan dinletemiyor kendine....
  • ya neden bi insan bi insanı sever diye düşünmeye başlamıştım ama artık bi insan bir insanı neden bi anda sevmez onu sorgular oldum.garip değil mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.