Şimdi Ara

Avcılar nasıl bir yer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
14.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mühendislik fakültesini kazandım avcılar hakkında bilgisi olan varmı ?

• ben avcılarda oturuyorum.. gayet güzel bir yer avcılar merkeze yakın değilim ama oraya zaman zaman gidiyorum.

ambarlıda hemen yakın sahilide güzel kız arkadaşınızla falan çıkıp gezebilirsiniz ama haftasonları çok kalabalık oluyor.

karışık bir yer değil ilk başta öyle gelir ama sonra alışırsınız.
    merkezde ne isterseniz var camii altındada ise cd ciler vs.. falan var barış manço kültür merkezindede sinemaya falan gidersiniz ama oturmak içinde eğer ben gürültülere dayanırım diyorsanız merkeze yakın ev tutarsınız ama istemyiorum diyorsan biraz daha aşağılarda tutarsınız.
    tercih sizn.
  • istanbulun en çok sevdiğim semtlerinden biridir..bizde avcılardayız..gayet güzeldir..sıkılmazsınız..
  • senelerdir oturuyorum esenyurta yakın olmasa daha güzel olurdu diye düşünüyorum ama nezih bi yerdir öyle olay vs. olmaz güzel bi yer avcılar.. ev de bulursunuz kolay fakültelerde güzel.. ama merkeze biraz yürüme yolu war..

• quote:

Orjinalden alıntı: destructive

senelerdir oturuyorum esenyurta yakın olmasa daha güzel olurdu diye düşünüyorum ama nezih bi yerdir öyle olay vs. olmaz güzel bi yer avcılar.. ev de bulursunuz kolay fakültelerde güzel.. ama merkeze biraz yürüme yolu war..
  • quote:

Orjinalden alıntı: gitarist_ipod

quote:

Orjinalden alıntı: destructive

senelerdir oturuyorum esenyurta yakın olmasa daha güzel olurdu diye düşünüyorum ama nezih bi yerdir öyle olay vs. olmaz güzel bi yer avcılar.. ev de bulursunuz kolay fakültelerde güzel.. ama merkeze biraz yürüme yolu war..

esencılıs demek istedi arkadas sanırm

avcılar güzeldir :)

• Değremde ilk gidicek yer...
  • quote:

Orjinalden alıntı: fsh77

Değremde ilk gidicek yer...

küçükcekmece ile yarış halinde ama birinciyiz...
  • Bende kampüste işletme fakültesi öğrencisiyim.

Sana bir kaç konuda yardımcı olayım.İl dışından geliyorsan yurt başvurusu yaparsın(kyk değil , üniversitenin içindeki ; benim şu an bu yazıyı yazıyor olduğum yeşil yurtlar =) % 90 ihtimalle yerleşirsin yurda.

Avcılar'ın pek güzel bir yanı yok sadece geniş bir "Marmara Caddesi" mevcut.Sahile iniş yokuş biçiminde olduğu için yukarı çıkmayı göz önüne alara hiç inmiyorsun :D.

Öğrenciysen dersten sonra veya hafta sonları Bakırköy veya Beyoğlunda takılabilirsin.

Daha ayrıntılı soruları PMden sorabilirsin.
  • avcılardaki ambarlı sahiline inerken kolayda ama yukarı doğru çıkmak cesaret ister bayağı bir yokuş çıkıyorsunuz.. (avcılardan ambarlıya doğru giderken yokuşu bahsediyorum.) ama ambarlı içinden sahile inerken yokuş var ama o kadar çok değil hafif birşey.

ama ambarlıdan avcıların merkezine kadar çıkmak için tam ordan çıktığın anda baya büyük bir yokuş geliyor karşına ordan barış mançonun oraya çıkmak gerekiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.