Şimdi Ara

bitdefender total security 2018 multi device ( mac,windows ve android ) 75% İndirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
664
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bitdefender total security 2018 1 yıl , 5 cihaz için 75% indirimli ( indirimli fiyat 97 TL ) link tanıtımı mail adresime geldi , faydası olur almak isteyenler için şu an bitdefender tr deki fiyatı 333.94 TL

açılan sayfada get deals e basmanız yeterli .

bitdefender total security 2018 75% indirim

Sıcak değil demeyin 333 tl lik fiyata bakınca iyi bir fırsat . Bitdefender in kendi mağazasından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluviaggiatore -- 18 Şubat 2018; 16:39:32 >

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 21:4:32 >
  • Antivirüslere para vermeyin. Anlamıyorum ki ne tür sitelere giriyorsunuz da virüs bulaşıyor. Abartmıyorum 4-5 senedir bilgisayarımda daha virüs uyarısı çıkmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix52

Bedavası varken para verilmez:https://www.bitdefender.com/site/Facebook/redFreeDownload

nasıl bedava ya? Senin yüzünden ativirüsümü sildim bunu kurudm şimdi de deneme süresi bitmiştir diyor .3dk bile sürmedi 3 ay bedava!
  • ilonsahiden kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 21:4:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix52

Bitdefender Central hesabı kurup lisansı aktifleştirdiniz mi?

deneme süreniz sona erdi uyarısıyla karşılaşıyorum maalesef.
  • ilonsahiden kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 21:4:25 >
  • hepsinni denemiş biri olarak düşüncemi belirtmek isterim ki, illa alacaksanız kaspersky ts tavsiye ederim. bitdefender gereksiz kasıyor bilgisayarı. ben ilk defa bu sene aldımda gerek yok. 3 er ay, kaspersky-bitdefender-norton-eset kullanın, hem hepsini denemiş olursunuz.
  • kronik kullanıcısına yanıt
    Celeron N2920 dizüstü bilgisayarda bile kasma yapmıyor.

Ben Bitdefenderin sitesinden "5 cihaz 3 yıl" olanını almıştım, cihaz-yıl fiyatı 21 liraya geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FourierSeries

Antivirüslere para vermeyin. Anlamıyorum ki ne tür sitelere giriyorsunuz da virüs bulaşıyor. Abartmıyorum 4-5 senedir bilgisayarımda daha virüs uyarısı çıkmadı.

Üstat sadece ziyaret edilen web sitelerinden virus gelmiyor ki , saldırganlat port taraması yapıyor yada pishing ile saldırıyor ya da encryption metodlarını kullanıyor , virus uyarısı gelmiyor , belki gerçekten birşey yok belki arka planda sessiz sedasız kendini saklayan birşeyler çalışıp duruyor . Tanı koyacak cihazınız yoksa ,hastalığınız da yoktur taki son nefese kadar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluviaggiatore

quote:

Orijinalden alıntı: FourierSeries

Antivirüslere para vermeyin. Anlamıyorum ki ne tür sitelere giriyorsunuz da virüs bulaşıyor. Abartmıyorum 4-5 senedir bilgisayarımda daha virüs uyarısı çıkmadı.

Üstat sadece ziyaret edilen web sitelerinden virus gelmiyor ki , saldırganlat port taraması yapıyor yada pishing ile saldırıyor ya da encryption metodlarını kullanıyor , virus uyarısı gelmiyor , belki gerçekten birşey yok belki arka planda sessiz sedasız kendini saklayan birşeyler çalışıp duruyor . Tanı koyacak cihazınız yoksa ,hastalığınız da yoktur taki son nefese kadar .

Hocam o dediğin şeylerden koruyacak olan işletim sistemidir. Eğer ben işletim sistemini güncel tutuyorsam ve zararlı bir dosya indirmemişsem zaten dediğin şeylerin olmaması lazım. Pishing dediğin şeyde de kullanıcı hatası var. Eminim saldırıların%99'unda öyle ya da böyle kullanıcı hatası vardır. Bir de kim sana niye saldırsın, şirket olsan anlarımda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cricet -- 3 Mart 2018; 17:9:50 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.