Şimdi Ara

Bitdefender İnternet & Total Security 2015 6 Aylık Lisans Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Email ve güvenlik kodunu girin mailinize 6 aylık lisans gelecek

http://www.bitdefender.com/media/html/adware-removal-tool/

Bitdefender Total Security 2015 ücretsiz 6 aylık lisans ama Şubat ayından 12 ay olacağını belirtiyor.
    email doğrulama kodu girin emailenize gelsin.

http://www.bitdefender.de/media/html/chip2015/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dangerim -- 21 Aralık 2014; 21:35:49 >

• Yine mi. Satışlar düştü herhalde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bkaakco kullanıcısına yanıt
    Eskiden çok iyi bir antivirüsdü ama şimdi pek güven vermiyor bilindik virüslere temiz diyor. Halbuki Eset Kaspersky virüs uyarısı veriyor.
    Free yap faha iyi 6 tane mail ile 3 yıllık lisans elde etmiş oluyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1881-1938 -- 5 Aralık 2014; 20:08:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CruzerBlade

Eskiden çok iyi bir antivirüsdü ama şimdi pek güven vermiyor bilindik virüslere temiz diyor. Halbuki Eset Kaspersky virüs uyarısı veriyor.
    Free yap faha iyi 6 tane mail ile 3 yıllık lisans elde etmiş oluyorum

Ben bu yaz almıştım 6 aylık, e postama gelen mesajda 1 hafta içinde aktif etmezseniz key iptal olur diyordu yanlış hatırlamıyorsam.
  • bkaakco kullanıcısına yanıt
    Valla ben kullandım geçerli olmuştu ya uzun süre geçmesine rağmen
  • Posta kutunuza gelen şifreyi 1 ay içinde aktif hale getirmeniz gerekiyor yoksa geçerliliğini yitiriyor bildiğim.
    Ben şuan bitdefender total secutiry 2015 kurdum deneme amaçlı. Türkçesi yok ama sistemimi kasmıyor şimdilik beğendim. Eset önermem her şeye virüs diyen antivirüs 3 yıl lisanslı kullanmıştım.
    Bitdefender kaspersky norton kullanılacak proğramlar birde comodo firewall ı
  • dangerim kullanıcısına yanıt
    Emin ol Eset her şeye virüs demez .) cracklere temiz diyen programdır kendisi oyuncuların en çok tercih ettiği antivirüs. Öyle her şeyede uyarı vermez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1881-1938 -- 7 Aralık 2014; 1:57:10 >
  • Eset 3 yıl ben mi onu o mu beni korumuş diye düşünüyorum. Çünkü pc ye format atmak zorunda kalırdım her 3-5 ayda. Gereksiz yere saldırı oluyor uyarısı vermesi virüs kaçırması pc yavaşlaması bir sürü sorun üzerine sorun. Avira free ondan daha iyiydi pc sistem diski taratmak için kurmuştum. Şöyle ki kısa bir örnek verim arkadaşım bir keyloger proğramı yazdı ve test ediyordu antivirüslerde. Benim pc de lisanslı aldığım Eset virüsü görmedi Avira free yakaladı durdurdu artık benim için tam anlamıyla bittiği gün olmuştu esetin
  • 6 aylık lisans Bitdefender Total Security içinde geçerli oluyor mu.
    Yoksa sadece Bitdefender Internet Security için mi geçerli.
  • surfcasting S kullanıcısına yanıt
    Sadece internet security için geçerli. total security denedim install internet security yazı çıkıyor. Total içinde rahat key bulabilirsiniz
  • dangerim kullanıcısına yanıt
    Anlaşılmıştır, teşekkürler.
  • Bu link yoluyla da 6 Aylık Lisans alabilirsiniz =) Adamlar bedava dağıtıyor nasıl bir iş bu anlamadım. Hep ödül alıyor ama ne kadar virüs taraması yapsam Eset ve Kaspersky uyarı veriyor bu vermiyor =)
    http://www.bitdefender.com/media/html/60-second/index.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1881-1938 -- 16 Aralık 2014; 21:04:02 >
  • sağol kardeş
  • Arkadaşlar türkçesi var mı bunun
  • Türkçesi daha çıkmadı yeni yılda gelir sanırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.