Şimdi Ara

Bitdefender 2015 devre dışı bırakma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
15.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bitfender 2015 total security yeni indirdim ama crack patch vs. için nasıl devre dışı bırakılacağını bulamadım. nasıl kapatabilirim?

• Protection > Antivirüs > iki tiki de off yapın.
  • Crack patch yapmanın ne gereği var. Nerdeyse her hafta kampanyası çıkıyor.
  • Arkadaş indirdiği programların yamaları için soruyor büyük ihtimal.
  • Ghost0791 kullanıcısına yanıt
    biraz geç oldu ama cevabınız için teşekkürler. en kısa zamanda deneyeceğim.
  • Active Virus Control ve Web Protection açıkken Opera'ya girmek istediğimde Opera birkaç saniye hiçbir tepki vermiyor ve sonrasında çalışmayı durduruyor. Diğer hiçbir programda veya tarayıcıda böyle bir sorun yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 3 Eylül 2014; 16:57:03 >
  • bkaakco kullanıcısına yanıt
    ben sistemi yavaşlattığı için sadece flash diskleri tarıyorum ve iki haftada bir genel virüs taraması yapıyorum. normalde kapalı duruyo ve web protectionu kullanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nearshinigami

ben sistemi yavaşlattığı için sadece flash diskleri tarıyorum ve iki haftada bir genel virüs taraması yapıyorum. normalde kapalı duruyo ve web protectionu kullanmıyorum.

Evet hocam Bitdefender biraz performansı düşürüyor gibi. Norton'a çok laf atan var ancak PC'yi aldığımda Norton vardı deneme amaçlı, hiç de performansı düşürdüğünü görmedim.
  • bardok B kullanıcısına yanıt
    Bitdefender 2014 türkçe devre dışı bırakma
    sağ alt köşedeki virüs ikonuna tıklayıp göstere basıyoruz
    sonra anti vürus ayar butonuna basıyoruz
    "erşim sırasında tarama" ve alttaki "aktif virus kontrolü"nü ON'u OFF pozisyonunana getiriyoruz. bu kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lahikmet1 -- 13 Kasım 2014; 21:24:22 >
  • Bitdefender total security 2015 kurduktan sonra opera tarayıcı açmak istediğim 30 sn tepki vermiyor geç açılıyor. Bitdefender yaptı diye düşünüyorum. Explorer chrome mozilla da sorun yok. Bunun nedenini bile var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.