Şimdi Ara

Bitcoin Mining - Ekran Kartından Para Kazanma - Dev Destek Ve Yardım Konusu $GÜNCELLENDİ$ (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
465
Cevap
44
Favori
60.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. GTX 1070 için overclock değerlerinizi paylaşabilir misiniz ? Yabancı kaynaklı video ve yazılar mevcut ama sizlerin de deneyimlerinden faydalanmak isterim.

Son olarak 1070 için bitcoin daha mantıklı olmaz mı ?

Kart modelleri :
    2 adet MSI GeForce GTX1070 SEAHAWK X
    1 adet ASUS Geforce GTX1070 ROG STRIX

(Teşekkürler)
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbulsm

Merhaba. GTX 1070 için overclock değerlerinizi paylaşabilir misiniz ? Yabancı kaynaklı video ve yazılar mevcut ama sizlerin de deneyimlerinden faydalanmak isterim.

Son olarak 1070 için bitcoin daha mantıklı olmaz mı ?

Kart modelleri :
    2 adet MSI GeForce GTX1070 SEAHAWK X
    1 adet ASUS Geforce GTX1070 ROG STRIX

(Teşekkürler)

Şuraya girhttps://www.nicehash.com/?p=calc gtx1070 ve diger kartlara gunluk ne veriyor öğren ona göre tercih yaparsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Oradaki hesap ile benim kartlar tutmuyor. Foto ;

Bitcoin Mining - Ekran Kartından Para Kazanma - Dev Destek Ve Yardım Konusu  $GÜNCELLENDİ$

Bitcoin için bu değerler normal mi ? 3 adet Gtx 1070 stock ayarlarda çalışıyor. Ethereum da ise kart başına 2.600 mh/s i geçmiyor (2.6 Mh) Sizce bir sorun var mı ? Sanal bellek boyutuyla ilgili olabilir mi ?
    (Teşekkürler)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulsm -- 3 Temmuz 2017; 20:9:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbulsm

Oradaki hesap ile benim kartlar tutmuyor. Foto ;

Bitcoin Mining - Ekran Kartından Para Kazanma - Dev Destek Ve Yardım Konusu  $GÜNCELLENDİ$

Bitcoin için bu değerler normal mi ? 3 adet Gtx 1070 stock ayarlarda çalışıyor. Ethereum da ise kart başına 2.600 mh/s i geçmiyor (2.6 Mh) Sizce bir sorun var mı ? Sanal bellek boyutuyla ilgili olabilir mi ?
    (Teşekkürler)

1070 ETH'de o kadar az vermiyor bir yanlışlık var. Dual mining mi yapıyorsunuz?

• Arkadaşlar ekran kartını görmüyor nicehash ne yapmayalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hd 3650 3-5 lira getirir mi ki
  • hesaba geldi coinler pending yazıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetmt -- 4 Temmuz 2017; 13:52:37 >
  • ultrasn0w kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam solo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetmt

hesaba geldi coinler pending yazıyor?

Geldimi coinler?

Geldiyse senden 1 liralık coin bekliyorum karşiim;

1LSnErfamc92vn5S7khhJig8pSUC1KBrSP

Hem deneme yapmış olursun

EDIT: 2050 yılında dilencilik böyle olacak heralde

EDIT 2: Oyun alacam, 94 kuruş eksik var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halikarnas Şakşakçısı -- 4 Temmuz 2017; 23:47:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HeryazısınıEditleyenadam

quote:

Orijinalden alıntı: WinterLoot

Ben bu işleri bırakırken öyleydi hocam, sonrasında bi taktik bulup nvidiayıda işe soktularsa bilemiyorum..

Hocam şimdi benim pc günlük 13.51 lira kazanıyorsa;

13.51x30 405,3 lira getiriyor aylık.

Elektrik harcaması en önemli etkense benim PC 744W harcıyor; (aslında ne kadar harcadığını bilmiyorum, PSU750W)

744*24*30=535.680W=535KW

1KW=0,314096

535KW*0,314=169TL

405,3-170=236,3TL

Şimdi net gelirim 236,3TL mi

Sizin pc gibi bi pc toplamak istesem maliyet ne olur hocam? Bu işe girmek istiyorum ufaktan. Teşekkürler

• Bulut madenciliğinde oluyor. Mesela brmine. Şuan az olduğu için paraya dönmüyor ama eldekini vererek hızı arttırabiliyorum. Belki normal madencilikte de vardır.

• bozdurdum bile bidahakine söz atarım 1 lira :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

Bulut madenciliğinde oluyor. Mesela brmine. Şuan az olduğu için paraya dönmüyor ama eldekini vererek hızı arttırabiliyorum. Belki normal madencilikte de vardır.

Çözemedim henüz uamrım en kısa zamanda çözerim.
  • 4,5 - 5 dolar'a yakın günlük getirisi olan 290 kartım son 2-3 haftadır 2 dolar seviyelerine düştü. Pek espirisi kalmadı artık sanki?

Hızda azalma yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 7 Temmuz 2017; 8:15:4 >
  • Elimde gtx 960 2 gb kart var. Kaç MH/s çalıştığını hiçbir yerde bulamadım nerden bulabilirim ?
  • arkadaşlar günlük yaklaşık 3.5-4 dolar kazancım vardı ama 1 aya yakın zaman geçti son 1-2 haftadır 1.5 dolar kadar veriyor günlük NiceHash. Ekran kartım Asus Strix GTX1060 6GB OC, sebebi nedir, ne yapmalıyım? Lütfen cevaplarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeuspwnz

arkadaşlar günlük yaklaşık 3.5-4 dolar kazancım vardı ama 1 aya yakın zaman geçti son 1-2 haftadır 1.5 dolar kadar veriyor günlük NiceHash. Ekran kartım Asus Strix GTX1060 6GB OC, sebebi nedir, ne yapmalıyım? Lütfen cevaplarınızı bekliyorum

Ether ve btc fiyatlatina bakin cok dogal.. Hattaben daha acibir sey soyleyeyim. 60 dolarlik yyatırım yapmistim su an 20 dolara dustu bytecoin denilen alt birime...yani diyecegim beterin beteri var.. Zorluk da artti. 2 aya kadar hic maden isleyemeyeceksiniz yani kar mar kalmayacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihburak95

quote:

Orijinalden alıntı: zeuspwnz

arkadaşlar günlük yaklaşık 3.5-4 dolar kazancım vardı ama 1 aya yakın zaman geçti son 1-2 haftadır 1.5 dolar kadar veriyor günlük NiceHash. Ekran kartım Asus Strix GTX1060 6GB OC, sebebi nedir, ne yapmalıyım? Lütfen cevaplarınızı bekliyorum

Ether ve btc fiyatlatina bakin cok dogal.. Hattaben daha acibir sey soyleyeyim. 60 dolarlik yyatırım yapmistim su an 20 dolara dustu bytecoin denilen alt birime...yani diyecegim beterin beteri var.. Zorluk da artti. 2 aya kadar hic maden isleyemeyeceksiniz yani kar mar kalmayacak

hocam benim anlamadığım btc %10 eth %30 değer kaybetmiş ben başladığım zamanki günden bu güne kadar. Ama benim miningden kazancım %70 azaldı, bunun sebebini sadece eth ve btc fiyat düşüşüyle açıklayabilir miyiz?

• Gtx 960 verilir mi gelir ne olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Ingilizanahtari

Gtx 960 verilir mi gelir ne olur

Haftada 6$ civarı.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.