Şimdi Ara

Bitcoin (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
1
Favori
17.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
259 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Altın , gümüş , hisse senedi vs ne ise bitcoin de aynısıdır. Blockchain teknolojisi ilerde bütün her şeye entegre edilecektir. Bitcoin sonsuza kadar devam etmez belki başka coinler parlar ama teknolojisi uzun sure devam edecek gibi gozukuyor
  • https://forum.donanimhaber.com/detay-maxinet-hakkinda--129903434

Detay Maxinet
    var arkadaşlar, bilgisayarınızı şirkete kiralıyorsunuz, günlük her saati 1 dolar.
    paketinize göre günde 5 dolar veya 14 dolar kazanıyormuşsunuz....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adolf1 -- 20 Mart 2018; 15:10:46 >
  • Bitcoin'e yatırım yapanların ve yapmayanların birbirine salladığı bir konu açmışsınız. Tebrik ederim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: oraykt

ciftlik bank inekleri artik hayati sorgulamaya baslamis

Bence de...
    Ama bu iyi bir şey...
    Bakarsın zihinleri açılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

proje dediğin şeylerin hiç birinin altyapısı yok.
    çoğu birbirinden çakma

komik olmayın. whitepaperları bile kopyalıyorlar artık ya haha

projeni aşağıda ki linkten generate ederbilirsin gereken reklamları yapmayı becebilir ve reklam için harcayacak bir miktar paran varsa tutma ihtimali %97.2http://yetanotherico.com/

İşim gücüm yok da sana laf mı yetiştireceğim. Şu mesajdan sonra belli olduğu konu hakkında "0" bilgin olduğu. Azıcık oku öğren sonra gel burada millete ahkam kes bence.

• Erwin kullanıcısına yanıt
    ya hahah bu kadar fanboyluk çiftlinkbankta bile bulunmuyordu

• Ben sizleri görürüm 2-3 yıl sonra bitcoin bilmem kaç dolar olmuş keşke imkan varken alsaydık diye ağlarken

(Not bitcoinim yok, ama balon olduğunu da düşünmüyorum)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zengier Z kullanıcısına yanıt
    zaten dediğiniz noktaya bende değindim şuanki durum için böyle,lakin unutmayın 15 sene önce internete akıllı telefonlara bakış acımız nasıldı ne haldeydik,şuan teknolojinin dönüşüm hızının giderek arttığı düşürsek çokta uzakta.
  • Bir deli kuyuya taş atmış 40 akıllı çıkaramamış, bu başlık ta o hesap...

Blockchain'i ponzi dolandırıcılığı ile bir tutman da ayrı komedi
  • Çiftlikcoin

• Çiftlikbank candır can.
  • Şu bitcoincilerden yüzünden aylarca onboard ekran kartı ile oynadım la ne çektik bu adamlardan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zaten şu devirde bitcoine yatırım yapan adamın aklından şüphe ederim.

Boşver kendi düşen ağlamaz, parası çok demek ki sağa sola saçıyor.
  • hani şu tip işleri savunanlara bir şey demeyeceğim ama battıktan sonra gelip devlet zararı karşılasın diyenlere gıcık oluyorum arkadaş
    ne olduğu belirsiz işlere yatır paraları ,kazanırken göbek at ,batınca devlet karşılasın de ,oh ne ala
    sanki siz süper zekisiniz ,biz aptalız

aha şimdiden söylüyorum bu iş yürümez ,görünen köy kılavuz istemez
    ama kumar severler devam edebilir ,sadece iş kötüye gidince devlet deyip durmasınlar yeter

millette ne para var arkadaş ,önüne gelen yere basıyor parayı ve bir türlü bitmek bilmiyor
    sazancoin diye bir sistem çıksa yemin ederim bir sürü kişi para yatırır ,artık buna dahi inanıyorum :)
  • Dün benim de tam aklımdan bu geçmişti. Hatta çiftlikbank bile daha güvenilir
  • Bence Ülkenin hali=Çiftlikbank
  • taksiciler sevinmeliler aslında pilaka sahipleri düşünmeli taksiye cıkıyorsun 200 tl yövmiyeyi hertürlü yamyamlığı yaparak toparlamaya çalışıyorsun evine 20tl alıp ekmeğinin derdindesin işin pilaka sahibini zengin etmek..diğer tarafta uber sana 3000 lira sabit maaş verebiliyorken elin taksisiyle neyini savunuyorsun anlamıyorum

• Beyinsiz açgözlüler oldukça her zaman yenisi gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koyunsavar -- 21 Mart 2018; 8:0:14 >
  • O bitcoin için uğraşan devletlerden biri diğerlerinin elektrik ağına sızıp heryerde trafo patlatırsa sonra elektriksiz nasıl btc üretecekler merak ediyorum

Sanal olan birşeyin değeri sadece o anlıktır.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.