Şimdi Ara

Bitcoin ile ödeme almak istiyorum ne yapmalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar paypal olmadığı için btc ile ödeme banka hesabıma ödeme almak istiyorum yaklaşık 200 dolar bir para gelicek fakat nerde hesap açıp bunu nasıl banka hesabıma aktarabilirim bilmiyorum bir kaç siteye baktım btctürk gibi ama hesap onayı vs yazıyor hiç bir detay bulamadım nasıl onaylanıyor veya param güvenliği masrafa girermiyim hiç çözemedim ve bu konuda hiç bir fikrim yok gelecek olan paramı hiç masrafa girmeden sorunsuz tamamını banka hesabıma çekebilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Parayı illaki banka hesabına çekeceksen;
    türk exchange sitelerine ihtiyacın var (btctürk paribu koineks v.b)
    Parayı çekebilmek içinde KYC onayı gerekiyor. Kimlik bilgilerini v.s iletmen gerek.
  • BTCTurkde hesap açın, onay için yapmanız gereken kimlik bilgilerinizi siteye yüklemek hemen onaylıyor zaten.

BTCTurkde para yatırma kısmından Bitcoin'e gelin, cüzdan adresiniz var onu size para gönderecek kişiye gönderin.
    Sizin cüzdanınıza para gönderdiği zaman BTCTurk hesabınıza gelecektir sonrasında BTCTurk üzerinden aldığınız Bitcoinleri satın, para çekme kısmında Türk Lirası olarak çekin, maksimum 3.50 kuruş çekim tutarı alıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.