Şimdi Ara

Bisu'dan Bimarket Uygulaması. İlk siparişe 30tl İndirim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
11
Favori
25.814
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Akşam 18:00 den sonraki siparişlerden teslimat ücreti alınıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RustyCohle

Akşam 18:00 den sonraki siparişlerden teslimat ücreti alınıyor
    ama arkadaşım uygulamayı indirdi ve ücretsiz teslimatla aldı hocam
    ben şu an da deniyorum sürekli ücret cıkıyo
  • Geçenlerde yk nin 4*125 e 100tl puan kampanyasına katılıp (market) istegelsin ile sipariş geçtim tam 125tl lik kampanyaya dahil oldu.sonra akıllılar poşet iadesi yapmışlar 0.25 tl kampanya iade gözüktüğü ve 125tl nin altı olan 124.75tl olunca kampanya iptal oldu.gelde sövme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SHADOW kullanıcısına yanıt
    150 TL ve üstüne yapmışlar ücretsiz teslimatı hocam ben de yeni üyelik alıp baktım

• quote:

Orijinalden alıntı: 2ekmek1sut

Geçenlerde yk nin 4*125 e 100tl puan kampanyasına katılıp (market) istegelsin ile sipariş geçtim tam 125tl lik kampanyaya dahil oldu.sonra akıllılar poşet iadesi yapmışlar 0.25 tl kampanya iade gözüktüğü ve 125tl nin altı olan 124.75tl olunca kampanya iptal oldu.gelde sövme
    Poşet iadesini neden yaptılar hocam?
  • 5 farklı kart ile ödeme denememe rağmen hata veriyor.sebebi ne olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: şopcu

150 TL ve üstüne yapmışlar ücretsiz teslimatı hocam ben de yeni üyelik alıp baktım
    benim arkadaş da yeni üyelik açmıştı
    ve o tam 3.50 ödedi teslimat parası almadı, galiba bi bug var anlayamadım gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2ekmek1sut

Geçenlerde yk nin 4*125 e 100tl puan kampanyasına katılıp (market) istegelsin ile sipariş geçtim tam 125tl lik kampanyaya dahil oldu.sonra akıllılar poşet iadesi yapmışlar 0.25 tl kampanya iade gözüktüğü ve 125tl nin altı olan 124.75tl olunca kampanya iptal oldu.gelde sövme
    tam 125lik sipariş vermek riskli zaten. 2-3tl fazla veriyorum kampnyaya katıldığım zaman
  • fthbsbg F kullanıcısına yanıt
    müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattınız mı ? birkaç ay önce yaşadığım problemi gün içinde çözmüşlerdi
  • Her hesapta bir kez kullanılmıyor mu bu indirim.
    İstediğim kadar sipariş verebiliyroum

• Sabah ödeme yapmaya çalıştığımda uygulama hata verip duruyordu. Şimdi mesaj geldi "Banka kaynaklı problem oldu kusura bakmayın. Gönderi ücreti ödemeden siparişinizi verebilirsiniz." şeklince. Güzel oldu. Teşekkürler.

• Sifirdan yukluyorum yinede cikmiyor market

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Mail olarak ilettim resimlerle birlikte. Fakat bu gelen urunleri paketlerken yada posete koyarken hicmi bakilmiyor ? Hadi 1 tanesi curuk olabilir ama tamaminin curuk olmasi normal degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: fthbsbg

Mail olarak ilettim resimlerle birlikte. Fakat bu gelen urunleri paketlerken yada posete koyarken hicmi bakilmiyor ? Hadi 1 tanesi curuk olabilir ama tamaminin curuk olmasi normal degil.
    Maile dönüş geç oluyor genelde. Bisu değil de istegelsinde birkaç ay önce benim sipariş başka depoya düşmüş o yüzden 1-2 ürün stokta yok iptal edicez dediler. Sipariş de eksik gelince mh aradım. 2-3 saat sonra eksik ürünleri ve iptal ettik dedikleri ürünleri de teslim etmişlerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: gzegen

Sifirdan yukluyorum yinede cikmiyor market
    Bi tane suya abone olun o zaman açılıyor market.

• +Evde boş damacana var mı? sorusunu evet diye işaretlediğiniz zaman otomatik olarak bi market açılıyor. Açılmıyorda bisu da aboneler bölümünde bir su şirketine abone olun. Sonra adresi tanımlamaya başlayın.
    +Uygulamada çıkış olmadığı için uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyin ve başka numaradan hesap oluşturup 60/30 yapın.
    +Aynı adrese birden fazla hesapta sıkıntı olmuyor.
    +ürünler gelir gelmez tanımlı kredi kartınızı silin.
    +ürünleri Google den araştırın bindirip indirme ürünleri seçmeyin.
    +istegelsinin aynısıdır sadece ismi bimarket.
    +kredi kartını sepeti doldurup ödeme ekranına geldikten sonra tanımlayın.

Bombayı bıraktım. Iyi alışverişler. Ayrıca migros hemen de bazı bölgelerde 60 a 30 olmuş haberiniz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Sabah ödeme yapmaya çalıştığımda uygulama hata verip duruyordu. Şimdi mesaj geldi "Banka kaynaklı problem oldu kusura bakmayın. Gönderi ücreti ödemeden siparişinizi verebilirsiniz." şeklince. Güzel oldu. Teşekkürler.
    banka kartlarinda hata mi veriyo
    ben banka karti ile almaya calisiyorum ama su an hata verip almiyo

• SHADOW kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı, banka kartı fark etmeden girdiğim hiçbir kartı kabul etmiyordu ödemede.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Kredi kartı, banka kartı fark etmeden girdiğim hiçbir kartı kabul etmiyordu ödemede.
    bende de diyo ki sistem banka karti ile desteklemiyo
    kredi karti girin
    yahu hadi teslimat parasina da okey dedik de bu ne abi bi firsattan faydalanalim dedik adamlar satmamak icin elinden geleni yapiyor

• arakdaşlar aynı sorun bende de vardı müşteri hizmetlerini aradım 19.30 gibi sorun düzeldi uygulamyı kapatıp açın bir daha deneyin dedi.Kapatıp açtığmda 1 kez daha hata aldım ama 2.denemem de siparişi geçebildim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.