Şimdi Ara

BİSİKLET VİTES SORUNU LÜTFEN YARDIM :(.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim bitane bisikletim var bisikletimin adı tam olarak şu: arrow twin 24 jant amortisörlü bisiklet. ben bu bisikleti geçen sene aldım herşeyi yerli yerinde hatta geçen gün yeni vites takdırdım shimanonun bir ürünü (şuanlık unuttum) vites kullanımıda aynı şekilde biliyorum 1 deyken 123 2 deyken 456 3 deyken 789 vs. ama ben vites değiştirmede zorlanıyorum çok ağır gidiyo ellerim ağrıyor bunun bir çözümü varmıdır vites değiştiremiyorum nerdeyse çok ağır yukarı çıkmıyor nerdeyse yardım lütfffeen .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cevirmeli vites kolu mu kullaniyorsun ? vites ayarlarina bir baktirman lazim tel cok gerilmis gibi.
  • eski vites sistemi kullaniyorsun galiba. tecrübeli isen icini kurcala. tel ayarlarini falan incele. hic anlamıyorsan bisikletciye gotur. en kotu mahalle arasi bisikletcileri bile anlar bu islerden. ama sana tavsiyemiz tabikide biraz daha taninmis ve profesyonel servistir.

çevirmeli vites kollari zaten sert olur. ona pek fazla yardim edeceklerini sanmam. biraz daha kaygan olmasi icin arasina ince makina yağı sürülebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-57554940B -- 12 Haziran 2018; 7:27:44 >
  • Tel gerginliği çok sıkıdır ondan serttir.

• Bak dostum, arka tekerde ki çarkların oraya bak. Orada teli tutan bir vida var, onu biraz gevşet bak çok değil daha sonra da yeniden vidala. Sorunun çözüldüğünü göreceksin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.