Şimdi Ara

Bisiklet tavsiyesi 1600-2400 TL arası - 2021

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba en son 7 yıl önce bianchi scorpion D modelini kullanmıştım, ağır olduğu için sattım.

şimdi bir sürü marka var ortada kafam karıştı, rica etsem tavsiyede bulunabilir misiniz?

Bütçe 1600-2400 arası kabul edilebilir

-Hafif olması çok önemli sanırım aliminyum kadro deniliyor,

-Uzun yıllar beni götürcek,üzmücek, buradaki yollar biraz taşlı,topraklı dağ bisikleti önerebilirseniz çok daha iyi olur

-yokuş çıkarken zorlamıcak vs

-birde boyum - 1.74 /70 kg -- 27.5" jant uygunmudur bana

-Birçok marka çıkmış carraro,kron,ghost,mosso vs

-benzer özellikler yazıyor hepsinde farkları nelerdir sizce

örnek:

kron xc100

kron xc75

bianchi aspid

carraro force 900

carraro force 700

salcano hector

sizce hangisi benim kriterlere uymakta, yardımcı olursanız sevinirim.

bunların dışında model önerebilirsniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seedofchucky -- 7 Mayıs 2021; 21:57:10 >

• En son bir karar verirseniz ben de bisiklet bakıyorum önerilerinize açığım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veysim47

En son bir karar verirseniz ben de bisiklet bakıyorum önerilerinize açığım

bnde öneri istedim arkadaşlardan , markalar hakkında hiç bir fikrim yok, hangisi daha iyidir acaba

• seedofchucky S kullanıcısına yanıt
    Malesef bilgim yok benim de

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bunların hiçbiri hafif değil. Hafif istiyorsanız dağ bisikletinden vazgeçin. Çünkü beş basamaklı bir bedel ödemeniz lazım. Çoğu şehir bisikleti bozuk yollarda kullanılabiliyor. Bence değerlendirebilirsiniz. Moss legarda 2121 mdm v modeline bakın. Tam bir fiyat performans bisikletidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hwarang

Bunların hiçbiri hafif değil. Hafif istiyorsanız dağ bisikletinden vazgeçin. Çünkü beş basamaklı bir bedel ödemeniz lazım. Çoğu şehir bisikleti bozuk yollarda kullanılabiliyor. Bence değerlendirebilirsiniz. Moss legarda 2121 mdm v modeline bakın. Tam bir fiyat performans bisikletidir.

teşekkür ederim öneriniz için, vitesleri shimano - altus karışık galiba .

13 kg olması güzelmiş cidden taşlı yollarda kullanabilirmiyim

lastikleri hemen patlamasın sonra,(pıtırcık dediğimiz küçük iğne gibi diken bitkiler oluyor genelde)

Sadece shimano markasını biliyorum takımlarda, altus iyimidir ?

• seedofchucky S kullanıcısına yanıt

Rica ederim. Altus Shimano'nun bir modeli. Şehir bisikleti için idare eder seviyede. Güvenle kullanılabilir. Lastiklerini bilmiyorum ama zırhlı yazıyor (anti puncture). Havasını lastiğin üzerindeki önerilen basınç seviyesi aralığında tuttuğunuz sürece çok nadiren patlatacağını tahmin ediyorum. Dikenler belki soru işareti oluşturabilir ama bu fiyattaki bisikletlerde üst seviye zırhlı lastik bulma imkanınız pek yok. Hele ki bu fiyat bandındaki dağ bisikletleri zırhlı lastikle gelmez, en dandik lastiği takarlar. Dağ bisikletine zırhlı lastiği sonradan almak gerekiyor. Bizim oradaki arazilerde adamın ayakkabısına batan türden dikenler var. Hiçbir zırhlı lastik fayda etmiyor. Mosso en azından 2250-2400 liralık bisiklete zırhlı lastik takmış. Fiyatı aralık yazdım çünkü liste fiyatından pahalı satan yerler var. Bisiklet arzı az olduğundan dolayı indirim bi yana pahalı satma başladı son bir senedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hwarang -- 13 Mayıs 2021; 14:52:18 >
  • quote:

Rica ederim. Altus Shimano'nun bir modeli. Şehir bisikleti için idare eder seviyede. Güvenle kullanılabilir. Lastiklerini bilmiyorum ama zırhlı yazıyor (anti puncture). Havasını lastiğin üzerindeki önerilen basınç seviyesi aralığında tuttuğunuz sürece çok nadiren patlatacağını tahmin ediyorum. Dikenler belki soru işareti oluşturabilir ama bu fiyattaki bisikletlerde üst seviye zırhlı lastik bulma imkanınız pek yok. Hele ki bu fiyat bandındaki dağ bisikletleri zırhlı lastikle gelmez, en dandik lastiği takarlar. Dağ bisikletine zırhlı lastiği sonradan almak gerekiyor. Bizim oradaki arazilerde adamın ayakkabısına batan türden dikenler var. Hiçbir zırhlı lastik fayda etmiyor. Mosso en azından 2250-2400 liralık bisiklete zırhlı lastik takmış. Fiyatı aralık yazdım çünkü liste fiyatından pahalı satan yerler var. Bisiklet arzı az olduğundan dolayı indirim bi yana pahalı satma başladı son bir senedir.

anladım dostum. bu önerdiğin model kaç inç olarak geçiyor onu bulamadım bi

birde mossonun 29 wildfire v modelini buldum yinede legardamıdır seçimin ikisi arasında birisi 13kg birisi 15kg

• O bisiklet 28". 28-29" aynı şeydir bisiklet tekerinde. Tabii şehir bisikleti olduğu için lastikleri çok kalın değil. Sanırım 1,65" kalınlığı var. Ben hafif istiyorsunuz diye önerdim Legarda'yı. Mosso Wildfrire beğendiyseniz alabilirsiniz. Legarda geçen sene milletin bulup da alamadığı bir bisikletti. Fiyat performans bisikleti olduğundan hemen tükendi. O Wildfire'ın lastiklerine de bakın. Zırhlıysa çok iyi olur. Ağırlık daha çok yokuş çıkarken kendini hissettirir. 2kg az değil bence. Yine de karar sizin. Kolay gelsin.

• quote:

O bisiklet 28". 28-29" aynı şeydir bisiklet tekerinde. Tabii şehir bisikleti olduğu için lastikleri çok kalın değil. Sanırım 1,65" kalınlığı var. Ben hafif istiyorsunuz diye önerdim Legarda'yı. Mosso Wildfrire beğendiyseniz alabilirsiniz. Legarda geçen sene milletin bulup da alamadığı bir bisikletti. Fiyat performans bisikleti olduğundan hemen tükendi. O Wildfire'ın lastiklerine de bakın. Zırhlıysa çok iyi olur. Ağırlık daha çok yokuş çıkarken kendini hissettirir. 2kg az değil bence. Yine de karar sizin. Kolay gelsin.

teşekkürler dostum bilgilerini paylaştığın için ,fikir sahibi olduk enazından,yasaklardan sonra bisikletçileri dolaşıcam ikisi için

• Merhaba, verilen bilgileri okudum. Ben de 12 yaş oğlum için bir bisiklet almayı düşünüyorum. Şu an 24 jant Bianchi var. Artık küçük geliyormuş ;)

Bisiklet aldınız mı? Hangi model ve fiyat. Bilgi verirseniz memnun olurum.

Ayrıca memnun musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.