Şimdi Ara

bisiklet fren lambasi tavsiyeniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bisiklete fren lambasi olarak ne onerebilirsiniz frene basinca isigin yanmasini istiyorum
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu tur seylere para harcamaya degmez.buyuk ihtimal yasin kucuk merak ediyorsun.ne diyim bari sinyalli birsey alda bir ise yarasin.

• quote:

Orijinalden alıntı: BH0613

bu tur seylere para harcamaya degmez.buyuk ihtimal yasin kucuk merak ediyorsun.ne diyim bari sinyalli birsey alda bir ise yarasin.

yasim kucuk degil fren lambasi cocuk isi mi sizce can guvenligi icin neden boyle onyargilisiniz bisiklette isik korna olmazsa olmazdir

• fren pabucu da işinizi görür sanırım

Baradine MTB-958 VC
    diye aratırsanız uygun fiyatlı bulursunuz.
    ne kadar kullanışlıdır bilemem.

http://urun.gittigidiyor.com/spor/baradine-mtb-958vc-isikli-bisiklet-fren-papucu-55887543
  • quote:

Orijinalden alıntı: kymelria

fren pabucu da işinizi görür sanırım

Baradine MTB-958 VC
    diye aratırsanız uygun fiyatlı bulursunuz.
    ne kadar kullanışlıdır bilemem.

http://urun.gittigidiyor.com/spor/baradine-mtb-958vc-isikli-bisiklet-fren-papucu-55887543

cok tesekkur ediyorum kardes cok sagol

• Frene bastığınızda yanması aslında pek büyük bir gereklilik değildir. Fiyatları bir inceleyin eğer frenlendiği zaman yanan lambalar çok daha pahalıysa normal arka stop lamba almak mantıklı olacaktır. Hiçbir şoförün sizin frenlemenize bakacağını zannetmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tembelizm

Frene bastığınızda yanması aslında pek büyük bir gereklilik değildir. Fiyatları bir inceleyin eğer frenlendiği zaman yanan lambalar çok daha pahalıysa normal arka stop lamba almak mantıklı olacaktır. Hiçbir şoförün sizin frenlemenize bakacağını zannetmiyorum.

Bende katılıyorum Flaşörlü stop kullanmanız hatta kask a da takmanız daha faydalı olacaktır.
    Ben kaskımın araksında ve selenin altında olmak üzere 2 ad flaşör kullanıyorum, ayrıca sol ayak bileğime sarı reflektör bağlıyorum.
    Motosikletlerin bile frenine dikkat edilmezken, bence görünür olmak daha önemli.
  • ben Ankara da, yıba çarşısından 6 tl ye 5 ledli ve dört fonksiyonlu ki bunlardan biride, eskiler bilir, karaşimşek ışığı şeklinde olanından aldım. gayet yeterli, şık ve takması kolay(kelepçeli). tavsiye ederim. paylaştığım fotolarda bir nebze görülüyor. hıı, buarada, bence de frene basıldığında yanan stop lambası almak gereksiz ve fuzuli masraf. naçizane...
  • ledli isik aldim 2.95tl ye kargo ucretide yok almak isteyen varsahttp://www.hizlial.com/greenlife-sd-3182-ledli-bisiklet-stop-lambasi/15.001.4929.0018 link budur cok guzel frene basinca yanan stop lambasi zamanla bozuldugu icin almama karari verdim.hizlial deki led stop lambasinda yansitici vardir gunduz bile iyi isik vermektedir.

• turkeytv kullanıcısına yanıt
    0505.6791930 arayabilirsiniz veya letgoda bisiklet fren ikaz ışığı olarak arayınız, hoşunuza gidecektir. Avrupa'da can ve mal güvenliği ve insan hakları , insana ve hayatına saygı oluyor da bizde olunca çocuk işi mi oluyor ... (lafım bazılarına ).Bu konuda tartışmak dahi yersiz aslında dostum

• merhaba arkadaşlar bisiklet için frene basıldığında yanan lamba için bana ulaşa bilirsiniz ister kendi fren pedalına müşür yaparım isterseniz pedal benden olur hazır takarsınız tabi elektrik işinden anliyorsaniz maliyeti lamba pedal 60 tl

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.