Şimdi Ara

birşeyler yapma çabası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya beyler öyle böyle durumda değilim canım accayip sıkkın kendımı foruma attım valla ulan ne yapıcagımı hıc bılmıyorum ya en kotu karar kararsızlıkdan ıyıdır derler ama bıldıgın hıc bır kararım yok ortadakı ustune yuruyım off off motıvasyona ıhtıyacım var lan:S

• Sorun canının sıkılmasi mi tam anlayamadm
  • İş güç yokmu git çalış millet üniversite okuduktan sonra evde yatıyor bizim sonumuzda öyle olmaz inş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kisilikli adam

Sorun canının sıkılmasi mi tam anlayamadm

hocam sorun üniversite bitmiş ama vermıs oldugu yanlıs kararlardan dolayı mutlu olamayan bır genc ne olucagını bılmeden ugras ıcınde olmak ıgrenc
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonhay

quote:

Orijinalden alıntı: Kisilikli adam

Sorun canının sıkılmasi mi tam anlayamadm

hocam sorun üniversite bitmiş ama vermıs oldugu yanlıs kararlardan dolayı mutlu olamayan bır genc ne olucagını bılmeden ugras ıcınde olmak ıgrenc

Sıkıntı nedir , daha açık yazarsanız yardımcı olabiliriz belki.
  • Ya aslnda lise yillarimda sevdigim bi is olan elktrk isine basladim snra uni fln okudum ama zamanla icimdeki o his gitti isimle alakali skntilrm var hergun ise giderken daha gitmek istmyrm sil basdan basliyim yeni seyler yapim diorm snra bi bakyrm ucu maddiyat vs oluyo ole kaliyorum napicam blmyrm nasip diip onume bakiyorum ama bir trfmda ama dio isde

• Oyun indir oyna.
  • Yok be basgan ya bos vakit oyun moyun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.