Şimdi Ara

BİRİ YARDIM ETSİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler ben okcu olmak istiyorum puanları nasıl vermem gerekiyor hep dex e mi vercem yoqsa arda str ye vercem m i bide skill nasıl actırcam ve nasıl vercem skill puanları simdiden yardımlarınız için tesekkurler

• aRKADASIM kONUYU aCMADAN oNCE fORUMA bAKSAYDIN seNIN sORUNUN cEVABINI bULURDUN dIYOM aRAMa mOTORU dIYE bIR sEY vAR
    quote:

Orjinalden alıntı: yuqselx

beyler ben okcu olmak istiyorum puanları nasıl vermem gerekiyor hep dex e mi vercem yoqsa arda str ye vercem m i bide skill nasıl actırcam ve nasıl vercem skill puanları simdiden yardımlarınız için tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rista -- 18 Ağustos 2007; 12:22:06 >

• işte adamım okcu olcan tabidierleri kotu simdi gelelim bak arkadasım 10lvlda meslek olarak warioru secceksin.wariorun normal skili 50sn liine (baslangıc olarak) defans ve atack artırıo.pasif skill ise hp artırıo.arkadasım simdi mesleki sectiine gore skilller meselesi.vala bana solediler 10lvlda ve 25 lvlda 3 skili acma 40lvla sakla die haklılarmıs sana tavsiem 10lvlda sadece 1 skili ac.25lvlda istersen hepsini acabilirsin.40 da zaten ac sonra 40 olunca oyunu cozmus olursun zaten dierleri sana kalmıs.(50 var 60 var 75 var).simdi asıl soruna cevap vereyim.stat dağılımı:90 str 90 dex gerisi full int gideceksin.iyi bi ataca sahip olmak icin 55 de ustune violet bow ya da toxic bow cek pazarda gormussundur.%def %skill def veren armorları giyin benim dusuncem defensa agırlık ver cunku full int gidiorz ve bulunduun yerdeki canavarlara yetio.stat da bitti.sonra oyun hakkında kısa bilgi...50lvlda 2. mesleğini sececeksin.2.meslek gorevini forumda arama yaparak rahatlıkla bulabilirsin.biz warior olduğumuz icin MUSA(defense artırır defense dusurur) ya da CHAMPION(atack artırır atack dusurur) vala ben MUSA olcam kararı sen ver.haa skilli nası verceini sormussun yeni goruom.bak skill kitapları vardır bookstoredan alınır.sen 10lvl ve 25 lvlkitaplarını ordan al cınkı 40lvl kitabı sana quest sonunda verilio.bosuna para dokme.kitabı aldıktan sonra yeterli intin ve lvlın olduunda kitaba sag tıkla.kaynolur kitap sonra. ''B'' tusuna bas.orda skill kitabı ve 3-5 arası ''?'' seklinde sey belirir.orda kucucuk + tuşu vardır ona tıklarsan olurbunarı yapman yeterli 40ol gerisini sen halledersin oneri olarak marketi fazla dolasma.deli gibi kas!!!sonra bakarsın...iyi oyunlar bu arada d6 da takılırım bi sorun olursa EkinoXx u ekle konusurus

bunları yazmamda etkili olan beni bilgilendiren akinsapmaz ve akceşmeliye teşekkürler...vala onlardan caldım bir bolumunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicksizadam -- 18 Ağustos 2007; 12:25:11 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.