Şimdi Ara

Biri bu tofaşcilara atmosferik motoru anlatsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Gecen gun bir tofas alacagiz (arkadaşima)
    eli yuzunu duzeltmis arkadas distan hos duruyor. Ama ben bu tofasin 50 cesitine bindim. Hepsi birbiriyle ayni.

Cocuk tutturmus atmosferik motor abi bu araç diyor. Tamam kardeşim atmosferik motorun ozelligi ne oluyo dedigimde celik pistonlu dedi.

Baska hicbir aciklama yok.

Atmosferik motor olayı evet var ama dışı modifiyeli arabalar atmosferik motor oldugu anlamina gelmiyor. Bazi bilmeyip bildigini İdda eden Tofaskci arkadaslar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Tofaş serisine her zaman bir sevgim vardır. Sürekli hobi olarak masraflı tofaş alıp uğraşırım hevesimi alınca satarım.

1993 Bordo SLX satınca 1-2 tofaşsız kaldım. Yaklaşık 15-20 gün önce 1994 Yeşil SLX aldım. Kaporta masraflı.

Neyse işin özü şudur çok Tofaş aldım sattım. Turboluda topladım atmosferikte topladım.

Atmosferik motor deyince hemen şu cevabı alıyorum. Abii 06 pistonlu ekzantirikli bu araba.

Bakıyorum şöyle rolanti sesi hiç dalgalanmıyor, devirde hareketlilikte yok. İşin özü çoğu bilmiyor, bazı uyanıklarda yavv motorun içinde nerden bilsin deyip sallıyor
  • Abi ankarada oto elektrikçi oda bu işlerle baya ilgilendi ve suan bmw e21 e kafayi takti suan onu topluyor. Oda sizin gibi baya bi turbolu veya atmosferik toplamisti...Yeni şahinciler onuda sogutmus oyle diyor 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.