Şimdi Ara

Biri bana bunu açıklayabilir mi ? (Ryze hk.)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biri bana bunu açıklayabilir mi ? (Ryze hk.)

????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Bunu gördüm yama notlarında ciddi misiniz bu ne böyle RIOT !!! Sizin ne haddinize Ryze'ı nerflemek zaten ultisi çöp pasifi eksiltilmiş (reworkten öncekiyle karşılaştırırsak).Menzili kısa,cc karşısında bir şey yapamıyor ,susturma en büyük düşmanı (cho ve malz),sustaini yok,kaçış mekaniği yok.Menzili kısa oldugu için içeri girmek zorunda ve içeri girdiginde support-mid-herhangi bir hero yavaşlatsa öldü zaten.Hayır bari counterplay olsun.Qss sadece Adler için,Zhonya ultisiyle çalışıyor tamam ama 3. item olarak alınabiliyor en erken.Zaten verdiği statları nerflediler.Ben Hiçlik mi alayım ? Seraphla mı uğraşayım ? Asırlık mı alayım ? Rylai mi alayım diyeceğim zaten onada çakmışlar nerfü.Şuna bak Talon sırf popüler yapılmak için Assasin Creed'e benzetilerek 2 saniyede bir BEDELSİZ duvarlardan atlayabiliyor ama Ryze bu arkadaştan kaçmak için hiç bir şey yapamıyor,çaresizce ölümü beklemek zorunda.Kata aynı şekilde.

Bu arada bana Wl-Faker falan saçmalamayın.Onlar istatistik ve ne demiş Manchester United'ın efsanesi Alex Ferguson ;

İstatistik mini eteğe benzer çok şey gösterir ama asıl görülmesi gerekeni göstermez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PagRyze -- 19 Ocak 2017; 18:20:0 >

• O yok bu yok diye sayıyosunda neden avantajlarını belirtmiyosun

Büyücü olduğu halde çok rahat minyon temizleyebiliyor ilk seviyelerde, hasarı her zaman yüksek eski ryzeye kıyasla bi anlık düşüş bile yaşamıyosun rakip hiç bi şekilde toplu duramıyor baskından kaçarken ulti var roam atarken yine ultin var tamam ilk seviyelerde kısa bi menzil ama neden çöp dediğini anlamadım o kalkan nerfi ile heronun cidden çöp olduğunu mu savunuyosun şimdi Ryze rework yemeden bile güçlüydü her zaman güçlü tutuldu senin sustain ve mobillik eksikliğini tabiri caizse eşek gibi hasarın karşılıyor

Mobillik ve sustainde verelim abime Ryze iyice tutulmasın

Cidden şurada haksız olduğum bi konu varsa gel belirt ciddi anlamda tartışalım ama hakaret amacıyla cevap vericeksen hiç verme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biri bana bunu açıklayabilir mi ? (Ryze hk.)
  • Alan hasarı fazla fazla bence.

• Günaydın

• Keşke biraz daha vurup öldürseler.

• Bende bu konu nerde kaldı diyordum başına birşey geldi sandım :D

• Buraya uğramıyordun sırf Ryze için konu mu açıyım dedin?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum ryze çok op. Beceremiyorsan, opluğunu kullanamıyorsan oynama. Git talon oyna, op bulduklarını oyna.

• Pathetic d5ler başlamış gene pagryze abimizi harraslamaya...
  • Schizz kullanıcısına yanıt

• Vereyim mi ara gazı ? Ateşleyeyim forumu manifotlu şahin gibi ?

Bu arada ryze cidden şuan hem çok güçlü hem eğlenceli, hiç olmadığı kadar net tek atıyor, değişik kombolarla oyunu şekillendirebiliyor, zibilyon tane buildle uyumu var.

Ama yine de tabi biz ne biliriz ? Bi identity yok çarda, sustain yok, klavyeye surat vurmak yok. Ha bir de ryze varsa alırım olafı, çekerim ghostu 1 levelde dive atarım 1:22'de ilk kanı almazsam oyunu bırakırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: U Mad BRO

Vereyim mi ara gazı ? Ateşleyeyim forumu manifotlu şahin gibi ?

Bu arada ryze cidden şuan hem çok güçlü hem eğlenceli, hiç olmadığı kadar net tek atıyor, değişik kombolarla oyunu şekillendirebiliyor, zibilyon tane buildle uyumu var.

Ama yine de tabi biz ne biliriz ? Bi identity yok çarda, sustain yok, klavyeye surat vurmak yok. Ha bir de ryze varsa alırım olafı, çekerim ghostu 1 levelde dive atarım 1:22'de ilk kanı almazsam oyunu bırakırım.

ver ver sonra bir ay daha uğraşalım.

• Ay ne yaptılar sana rızaaa

• Konuya iştirakınız bekleniyor.
  • Bence troll konu ya ciddi olamaz
  • Schizz kullanıcısına yanıt
    kardeşim identitymi geri verir misin

• İnşallah trolldur . Yada trde dia master kasip kendini pro sananlardan :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • w fullemiş chogath bi silence atiyor zaten karsi lee sinde gelip seni tekmeyle uçuruo bide üstune cho dan q yiyosun silence bitene kadar ölmezsen kafanada bi true damage yiyosun qq

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.