Şimdi Ara

Biri bana bunu açıklayabilir mi ? (Ryze hk.) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Benden önce dive mesajı nasıl atarsın ya? Dakikası dakikasına yazmışsın bir de. Olaf mainlerin gözü üzerimizde ona göre.

Bir sürü yazılacak şey var ama max level Ryze ultisi Tf ultisinin toplu taşıma hali gibi. O ultiyi küçümsemeyin.

Edit: Rize ultisi düzeltmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlazeR ` myth -- 21 Ocak 2017; 0:43:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlazeR ` myth

Benden önce dive mesajı nasıl atarsın ya? Dakikası dakikasına yazmışsın bir de. Olaf mainlerin gözü üzerimizde ona göre.

Bir sürü yazılacak şey var ama 16 level Ryze ultisi Tf ultisinin toplu taşıma hali gibi. O ultiyi küçümsemeyin.

Kanka ryze ultisi 2 seviye, q 6 defa puanlanabiliyor :D 16 level diye bi şey yok yani. İlk gördüğümde hayret etmiştim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U Mad BRO -- 21 Ocak 2017; 0:9:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hurricane10 kullanıcısına yanıt
    Lole biraz ara vermistim,artik burdayim

• quote:

Orijinalden alıntı: Yunus Köse

Konuya iştirakınız bekleniyor.

Sanirim biraz gec oldu ama geldim hocam

• PagRyze kullanıcısına yanıt
    Birçok gereksiz insanla uğraşman lazım. Oyundan, metadan, şampiyonlardan bihaber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hurricane10

Birçok gereksiz insanla uğraşman lazım. Oyundan, metadan, şampiyonlardan bihaber.

#nohomo yazaydın bari

:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hurricane10

Aynen

Sağlam brojob hocam bu arada ağzına sağlık
  • Schizz kullanıcısına yanıt
    Siz daha iyi bilirsiniz o işleri
  • Biz aylardır forumda yol katettik, kimse kimseye eskisi çatıp belden aşağı vurmuyordu. Ama meğersem sebebi PagRyze mış.

Bu kadar ağlamadan sonra makara geçsem diyeceğim de eskisi gibi tat vermiyor ya da dalaşmaktan sıkıldım. Ama bu konu ciddi manada açıldıysa sıkıntın var, trollse iyi trollüyorsun onu da söylemeliyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

Biz aylardır forumda yol katettik, kimse kimseye eskisi çatıp belden aşağı vurmuyordu. Ama meğersem sebebi PagRyze mış.

Bu kadar ağlamadan sonra makara geçsem diyeceğim de eskisi gibi tat vermiyor ya da dalaşmaktan sıkıldım. Ama bu konu ciddi manada açıldıysa sıkıntın var, trollse iyi trollüyorsun onu da söylemeliyim.

Bakın diyorum arada ateşleyeyim forumu, nasıl olsa yardım isteyene yardım, bilgi isteyene bilgi veririz. Ama bildiğin ego mastürbasyonu yapan gencolara da yedirmeyiz forumu. Her ne kadar kısa vadede tıklama sayısını arttırabilirler ama biz yıllardır düzenli üyeler olarak çok daha fazla katkı sağlıyoruz bu sitenin gelirine.

İlla da kinuyla ilgili yazacaksak da ryze şuan gayet güçlü, kalkan veren kabiliyetle denedim, saçma bi eğlencesi var, e-w-q yapınca hem pasif hem colossus kalkan veriyor görseli de çok hoş :D

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.