Şimdi Ara

BİRİ ADSL(vodafone)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba..smileadsl kullanıcısıyım gerçi adı değişti dsmart oldu ama herneyse..arkadaşlar benim upload sorunum var ve yeni bir durum değil..8 mbite geçmeden önce 1 mbit kullanırken 1 mbiti ilk bağlattığımda böyle bir sorunum yoktu..ilerleyen zamanlarda upload yapamadığımı hız testinde upload hızının düşük çıktığını fakat bundan ziyade hiçbir şekilde upload yapamadığımı farkettim.ilk zamanlar acaba modemdemi sorun var dedim fakat sadece bir sefer 7-8 mb büyüklüğünde bir dosyayı (çok yavaş) bir şekilde upload edebildim.herhalde modemden olsa hiç upload yapamazdım.zaten DH den ve başka forumlardan araştırdığım kadarıyla smile ın genel bir upload sorunu varmış.daha sonra smileın müşteri hizmetlerini aradığımda 1mbit diye bir bağlantının zaten kalmadığını benim 5 lira fark ödeyerek 8mbite geçmem gerektiğini bu şekilde upload sorunuma çözüm geleceğini söylediler.daha önce böyle bir sorunum olmadığını söylemedim zaten 8mbite geçmeye niyetliydim..halbuki bunun 1 mbitle 8 mbitle alakası olmadığını ben biliyorum ama müşteri hizmetlerine laf anlatamayacağımıda biliyorum.herneyse 8mbite geçtim sorunum aynı hala devam ediyor birkaç sefer aradım çözüm getiremediler ben bir daha aramayacağım servis sağlayıcımı taşıttıracağım ararlarsada durumu belirteceğim memnun olmadığımı dile getireceğim.şimdi sormak istediğim soru biriadsl 5 ay boyunca 5 tl ücret ödeyeceğim sonrasında 55 lira vereceğim 24 ay taahhütlü kampanyasına mı geçsem? ttnete mi geçsem?superonline mı geçsem? biriadsl sanki kafama yattı gibi ama aranızda memnun olmayan var mı? benim işim uploadla bana kesintisiz upload yapabileceğim bir internet lazım.zaten 50 gb kotayı geçtim artık o hepsinde var nereye mail attıysak şikayet ettiysek değişmedi biliyorsunuz..bizim burada fiber bağlantıda yok uydunet filanda yok ne tavsiye ediyorsunuz..fikirlerinizi alayım.

• yok mu arkadaşlar memnun olan kullanan..en azından biriadslden memnun olan var mı? hangisine geçsem şaşırıp kaldım..hepsi aynı terane ben bunu biliyorumda daha önce ttnette kullandım ondanda memnun değildim aslında ama smileda çok zorladı beni ne stabil hız veriyorlar ne upload yapabiliyorum..şu kardeşinize bir yardım edinde arayayım bugün bağlatayım artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cberge

yok mu arkadaşlar memnun olan kullanan..en azından biriadslden memnun olan var mı? hangisine geçsem şaşırıp kaldım..hepsi aynı terane ben bunu biliyorumda daha önce ttnette kullandım ondanda memnun değildim aslında ama smileda çok zorladı beni ne stabil hız veriyorlar ne upload yapabiliyorum..şu kardeşinize bir yardım edinde arayayım bugün bağlatayım artık.

Biri ADSL kadar rezil bir iss yoktur telekom yanında melek kalir, sakin diyorum sana uzak dur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redplay

quote:

Orijinalden alıntı: cberge

yok mu arkadaşlar memnun olan kullanan..en azından biriadslden memnun olan var mı? hangisine geçsem şaşırıp kaldım..hepsi aynı terane ben bunu biliyorumda daha önce ttnette kullandım ondanda memnun değildim aslında ama smileda çok zorladı beni ne stabil hız veriyorlar ne upload yapabiliyorum..şu kardeşinize bir yardım edinde arayayım bugün bağlatayım artık.

Biri ADSL kadar rezil bir iss yoktur telekom yanında melek kalir, sakin diyorum sana uzak dur.

dostum çok teşekkür ederim cevap verdiğin için..zaten ttnete geçmeye karar verdim..aslında hiç sevmediğim bir firma zaten forumdada sıkça tartışıldı bu konular ama malesef liderliği elinde tutan bir firma ve işimi görmek için mecbur kullanmak zorundayım..olurda yazımı okuyan arkadaşlar olursa dsmart yani eski adıyla smile adsle geçmesinler..tavsiye etmiyorum.eğer fiberiniz varsa superonline a geçin ama benim gibiler için en iyisi ttnet..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.