Şimdi Ara

Birgisayar ustalari yardim edin !!! Bigisayarim acilmiyor :(((

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

BILGISAYARI ACTIGIMDA MASAUSTUNE GELDIGIM GIBI HEMEN KENDI KENDINI KAPATIYOR..
    SONRA TEKRAR ACTIGIMDA BU SEFER WINDOWS ACILIRKEN KAPANIYOR...
    SONRA ACTIGIMDA ACILMIYOR BILE..

DINLENDIRINCE 4 -5 SAAT KADAR TEKRAR AYNI SEYLER OLUYOR

ISINMA SORUNUMU VAR ANLAMADIM FANLARIMI KONTROL ETTIM SORUN YOK GOZUKUYOR

GUC URETICIDE SORUN VAR GALIBA AMA BILEMIYORUM TABI BI YARDIM EDERSENIZ SEVINIRIM

• Ben de Dell Laptop kullanıyorum ve aynı sorun bende de var...Geçen aydan beri kafayı yemek üzereyim adeta.İlk olarak yavaş yavaş olmuştu.Ardından pc kapanmaya başladı,windowsa kadar açılıyordu sonra ardından yine kapanıyodu.Daha sonra açtıktan 5-10 saniye sonra kapanmaya başladı.1 aydır böyle gidip geliyorum resmen.Bazen bi sabah açıyorum 2-3 gün sorunsuz çalışıyor ardından yine aynı problem..

Fakat benim özel bi durumum vardı,pc 4 yıldır oynadığım online oyunlar yüzünden neredeyse hiç kapanmıyordu ve arkadaşım laptopu 1 kere yere düşürdü ve lcd panel bozuldu,ardından laptopu bir masaüstü pcsi gibi monitöre bağlayıp kullanmaya başlamıştım.Yazın falan sıcaktan kapanırdı yine,ilk aldığım zamanlar da dahil olmak üzere...Fakat o zaman sıcaklıktan kapandığına dair bir uyarı verirdi..Şimdi çat diye gidiyor her seferinde.Bir ayağı çukurda tıngır mıngır ilerliyoruz bakalm Arkadaşla paylaştığımız bu ortak sorunun nedenini bilen var mıdır acaba?Tanıdığım bir internet cafeciye baktırdım,işlemcinin yandığını ve bu pc için o masrafa giriceğime yeni bi tane toplamamı önermişti.Umarım bilgisiz,cahil bir insanın teki çıkar ve yanılmış olur.

• genelde bu hatalar arkadaşlar psu yada anakarta bağlı olarak ortaya çıkar bir psu bulun ve öyle deneyiniz daha sonra sorun devam ederse başka bir anakart üzerinde deneyiniz. Tşk ler
  • Arkdaşlar benim 1 aydır topladığım bilgisyarımla ilgli bir sorunum var şimdi ben ekran kartıyla ilgili bir işleme girdiğimde bir süre sonra, msela call of duty 5 veya 4 bide video izlerken bir süren sonra ekran donup kalıyor hiçbir işlem yapamıyorum öylece kalıyor resetleyemiyorum kapatamıyorum mejburen fişi çekiyorum pc yi yeni topladım lütfen allagını seven yardım etsin sitemim aşğıda
    sitemim
    işlemci:intel dual core e2200
    Ram:markasını bilmiyom 1gb ram
    ekran kartı:axle nvida geforce 8600 gt
    Anakart:GIGABAYTE, 945GCM-S2L
    güç kaynağı yok
    lütfen yardım edin bilgisyar öylece donup kalıyor yalnızca fişi çekiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.