Şimdi Ara

Birbirinizi zehirlemeyin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • forumda sürekli açılan fakir edebiyatı, eziklenme, para pul vb. konulardan illallah demiş birisi olarak videoları sonuna kadar izleyin.

zamanınız vardır eminim programların tam kayıtlarınıda izleyin ve KENDİNİZE bir şans verin.

Başkalarının istediği yada başkalarının biçtiği kalıplarla dünyanızı şekillendirmeyi bırakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ioz -- 22 Kasım 2017; 1:32:45 >

• Yav he he söylemesi kolay zenginsin evin var araban var rahatsın
  • Arthur93 kullanıcısına yanıt
    işte videoyu izlemeyen izlemeye ihtiyacı olmayan birisi

tamda videoda 8:00 dk.sında bahsedilen öğrencilerden birisin eminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ioz

işte videoyu izlemeyen izlemeye ihtiyacı olmayan birisi

tamda videoda 8:00 dk.sında bahsedilen öğrencilerden birisin eminim.

Telefon interneti kullanıyorum o yüzden bakmadım ama eminim zengin evi arabası olan birisin o yüzden bu şekilde konuşabiliyorsun
    sence "zengin" lik kriteri nedir? yazda bakalım kriterlerini karşılıyormuyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ioz

sence "zengin" lik kriteri nedir? yazda bakalım kriterlerini karşılıyormuyum

Evin araban bankada paran var, ailenden gelirin var çalışmasan bile sorun yok

Fakir ve asosyal değilsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arthur93 -- 22 Kasım 2017; 1:53:39 >
    yazdıklarına göre değerlendirirsek

sen tipsiz fakir ve asosyal birisi olarak evin, araban bankada paranda yok

aileden istesende para alamayan bir profil çıkıyor?

ama yanlış ön yargılar ve çıkarımların olduğun için senin gibi öğrenilmiş çaresizlikle hayata bakanlar için ekledim bu videoları

bi zahmet izlemeden yorum yapma

FAYDASI SANA
  • ikinci videoyu izledim

Tok açın halinden anlamaz şu adamın anlattıklarını geçiniz maval okumasın kimse

Neymiş 1000 lira alan adamla 8000 lira adamın mutsuzluğu aynıymış, zenginler de kendini güvende ve mutlu hissetmiyormuş hadi be ordan.. Küfür edesim geldi, kendileri rahat tabi insanlarla alay eder gibi bi de uzun uzun anlatıyor laflarının çoğu anlam ifade etmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batalla16 -- 22 Kasım 2017; 2:15:40 >
  • Batalla16 kullanıcısına yanıt
    birinci videoyu izlemezsen böyle olabilir.

1. önce hayatınızı gereksiz şeylere harcamaktan vazgeçmelisin.

yani fakirsen boş beleş işlerle uğraşmak yerine işin veya kendi kaabiliyetini geliştirmeya harcamalısın. Sen zamanını bunlara harcama ama gelirinden şikayet et.

al bir video daha koyayım. 4:10dan başlayabilirsiniz. süreli başlamasını koydum ama forum desteklemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ioz -- 22 Kasım 2017; 3:59:3 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.