Şimdi Ara

Bir Tutam Hayat - Günlük,Filmler,Müzikler vs... (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.609
Cevap
4
Favori
56.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir Tutam Hayat - Günlük,Filmler,Müzikler vs...youtube
    Viva Las Vegas | Army of the Dead (Music From the Netflix Film)Listen to the soundtrack here: https://soundtracks.lnk.to/armyofthedeadABOUT ARMY OF THE DEAD:...
    https://www.youtube.com/watch?v=eC3DC04UILk
  • Irina Spalko kullanıcısına yanıt

Magnezinc'i nasıl kullandınız? Günde kaç tane, spor öncesi mi sonrası mı vs.

• Maurizio Sarri kullanıcısına yanıt

Fark etmiyor ben genelde sabah alıyordum

• Bir Tutam Hayat - Günlük,Filmler,Müzikler vs...Leon Bibb - Topicyoutube
    Provided to YouTube by NAXOS of America It Could Be a Wonderful World · Leon Bibb · Leon Bibb · Ronnie Gilbert · Ronnie Gilbert · Robert DeCormier · Robert DeCormier It Could Be a Wonderful World (Little Songs on Big Subjects) ℗ 2015 Harbinger Records Released on: 2015-11-13 Artist: Leon Bibb Artist: Ronnie Gilbert Artist: Robert DeCormier Composer: Lou Singer Auto-generated by YouTube.
    https://www.youtube.com/watch?v=Hdp7CUEnAiY&ab_channel=LeonBibb-Topic
  • Boldenon - Pripionat - Suspan 8 haftalık küre bugün itibariyle başladım

8 haftalık disiplin başlasın 8 hafta sonunda before - after yaparım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irina Spalko -- 28 Kasım 2022; 2:19:27 >
  • irino spastiko bi tutiiimmi ulen mirren

giren çıkamıyor bu dh den

sahipleri de malı vuruyor tabii.

dunya işte.

• 35 gündür hastahane de yatıyorum.. Kimin bedduasını aldık acaba bi 15 gün daha muhtemelen buradayım.

• Abracadabra A kullanıcısına yanıt

Bu nedir?

• Hastane de 4 ay'ım karaciğer sirozu başlangıç teşhisi koyuldu tedavilerim devam ediyor şuan düzelme eğilimine geçti karaciğer bugün itibari ile de doktor ile konuşacağız..

Buraya geldiğimden beri 4 ameliyat 1 karaciğerden parça ve yaklaşık 7 bin test yapıldı ve hala yapılıyor vücut olarak aşırı yorgun hissediyorum ama her zaman güçlü kalmak lazım çünkü hastane de düşük performans işe yaramıyor..

Umarım artık taburculuk konusu konuşulur.. Karaciğer fonksiyonlarım normale döndü.

Koskoca 4 ay boyunca aynı yatakta yüz üstü yatmak sağa sola dönememek istediğin yemeği yiyememek (karaciğer diyeti uygulanıyor) istediğin şekilde dışarı çıkıp gezememek ve dahası...

Hala hastanedeyim belki bir kaç ayım daha olacak ama umarım olmaz fakat ortam çok garip kaldığım kısım onkoloji kısmı genel olarak genç hasta benim diğerleri hep orta yaşlarda her hafta neredeyse bir kişi yatağında ölüyor tabi can çekişiyorlar ve bunu diğer hastalar da duyuyor odalar yan yana.. Dün konuştuğun amcanın iki gün sonra vefat etmesi üzücü ama bunları görüp şükür ediyorum daha kötü de olabilirdi diye..

Tek artı noktam tekli odadayım oda büyük ve her ihtiyacı karşılayacak malzeme var..

Normal yaşantımı aşırı özledim bazen dışarı bakıp insanların koşuşturmasını izliyorum günün sonunda hepsi evine gidiyor. Bu duygu bile aşırı güzel bir duygu dıştaki bi insana güzel gelmeyebilir ama hayatını 4 ay boyunca aynı odada yaşayan birine güzel geliyor.. Aslında bu olay sınav niteliğinde önceden hayatı istediğim gibi yaşardım artık bir saatten sonra rutine dönmüştü her istediğimi yapmama rağmen bazen böyle bir sınav yapılır ve insana gerçek gösterilir işte onlardan birini yaşıyorum.

Hastalıktan önce ölümden aşırı korkardım ve hastalıktan şimdi ise tam tersi demek ki insan gerçekten yaşamadan bu duyguları yenemiyor.. Nede olsa hepimizin gideceği yer belli zamanlı veya zamansız :)

Savaşmaya devam 💪🏻

Çok geçmiş olsun hocam. Rahatsızlık uyguladığın kürden mi kaynaklandı?

• Şarapçı Orhan kullanıcısına yanıt

Evet maalesef kürden dolayı... 4 gün önce yine karaciğerimden parça aldılar iyileşme varsa taburcu edecekler iyileşme yoksa nakil olacağım bakalım bekliyoruz

Maalesef ki bir türlü ilacı vücudumdan atamadı karaciğer doktorlar 4 aydır uğraşıyor ama nafile değerler yine yükseliyor en son çözüm parçaydı 10-15 gün sonra onun sonucu gelecek o sonuca göre karar verecek doktorlar.

Teşekkür ederim bu arada Bir Tutam Hayat - Günlük,Filmler,Müzikler vs... 

• Benim de hep aklımdaydı kür uygulamak ama bir arkadaşım kürden dolayı rahatsızlanınca vazgeçmiştim. Onun da tedavisi biraz uzun sürse de sağlığına kavuştu. En güzeli birkaç supplementle olduğu kadar spor yapmak. Tekrardan çok geçmiş olsun :)

• Şarapçı Orhan kullanıcısına yanıt

Aslında birazda şans meselesi benle kullanan arkadaşlarıma bir şey olmadı tabi kürler farklıydı aynı ilaçları kullanmadık ama onlar normal yaşantısına devam etti ve içlerinde en çok dikkat eden en çok sağlıklı beslenen de bendim Bir Tutam Hayat - Günlük,Filmler,Müzikler vs... 

Kür önermem ben kürden önce supplement ile çok sağlam vücut yapmıştım kür de ise baya bi doluluk elde ettim hatta pump olunca üstümü çıkarıyordum salonun %95i bakıyordu hemen gelip fikir danışmak isteyen oluyordu hatta hastaneye geldim doktorlar bile baya iyi vücut yapmışsın diyordu yani kürün amacı bu her yerden belli ediyor ama supplementle de özelikle kreatin ile de güzel şeyler yapılıyor.

aldın mı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • highest in the room kullanıcısına yanıt

Daha iyisini aldım

• Sonunda taburcu oldum artık dinlenme vakti karaciğer parçasından gelen sonuçta iyi dipten başlayıp zirveye tekrar tırmanma vakti Bir Tutam Hayat - Günlük,Filmler,Müzikler vs... 

• AHS - 2/5

Bir Tutam Hayat - Günlük,Filmler,Müzikler vs...
  • insanlar bazen sınavın neresinde olduğunu kestiremiyor

vücut yapalım diye aldığınız o takviyeler her ilaç ta buna dahil siz dursanız bile kalbe yüklenip organlara aşırı kan pompalıyor damarlar çatlıyor organlar iflas ediyor yaş ilerledikçe daha da ortaya çıkıyor

eski insanlar gibi beslenin

yeni insanların bildiğini sandığı her şey hikaye...

Bir Tutam Hayat - Günlük,Filmler,Müzikler vs...

iyi ki kız olmamışsın bu sefer de silikon doldururdun her yeri ...bu iş oyun değil millet ne yaptığının farkında değil.

işin özeti buraya girip yazdıklarımı yazdığımı bile doğru dürüst hatırlamıyorum

bu kan basıcını arttırıcı ilaçlardan çocukken bir tane yutsanız ömrünüz boyunca ağrı çekersiniz tansiyon hastası olarak o kadar tehlikelidir hastalığınız varsa bünyeniz zayıfsa asla denemeyin.

bu gibi çok durum var ama bu günün gençleri kendini akıllı sanıyor..bu dünyada akıl sökmez..doğallıktan her ayrıldığınızda tehlikedesiniz

kimsenin hiç bir şey ispatlamak zorunluluğu yok

kitabı anlayarak okuyun.

bunun asıl ilacı doğallığa geri dönmek

insan bildiğini sanıyor ama hiç bir şey bilmiyor

doğal olmayan insan yapımı her şey tehlikelidir.

doğal beslen tek yol bu.

hormonsuz bir şey bulabilirsen tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 17 Mayıs 2023; 3:19:55 >

• pspsexer kullanıcısına yanıt

kesinlikle her lafına katılıyorum ben kullanmadan önce bana bir şey olmaz diyordum ama en kötüsü oldu bana tabi düzelttik Allaha şükür ama çok acılar çektim tabi her şeyin bir bedeli vardı

şimdi ise vücudumu tanımış oldum artık kimyasal ilaçlar yok doğal beslenme var

• 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.