Şimdi Ara

Bir Tır Ayda Ortalama Kaç Para Kazanır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
72
Cevap
3
Favori
141.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 55
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 19 gün 11 saat 2 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • syrialin (8 mesaj) MagnificoVettel (8 mesaj) azal (4 mesaj) HTrmn (3 mesaj) napolyon94 (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (15 mesaj) Mobil (41 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bir Tır Ayda Ortalama Kaç Para Kazanır ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3339 Mesaj
    Bizde birara scania vardı. Babam şöför almıştı. O sürüyordu. Tam hatırlamıyorum ama mazot felan hariç en az 4-5 bin alıyorduk. Şöförede 1500. Sonra sattık tırı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    183 Mesaj
    yurtiçi bir şirkete kiralarsan aylık 10.000 kiralarsın şöförede ne kadar verirsen artık
    |
    |
  • Er
    1 Mesaj
    Burası yeri değil ama benimde kargo şubesi kafamı kurcalıyor. Ne kazanılır bu işler nasıl olur bilen biri yazarsa sevinirim.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Akraban için içinde yoksa aç kalmassın. Bunu bilmen yeterli. Benim 18 tane şoförüm var. Ne çektiysem akrabalarımdan çektim
  • Çavuş
    68 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Şırnaktahalayçeker

Olum tırın ayda işi ne?

Asın beni
    |
    |
  • Er
    10 Mesaj

Abi 18 tane şoför den bahsediyorsun Allah daha cok versin ama 18 tane tira nerde is buluyorsun nerde calistiriyorsun.

|
    |
    Noktasız Fakir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2140 Mesaj
    Bizim pederde böyle bir gazla gitti mercedes benz Sprinter aldı

aylık kendi borcunu ödüyor üstüne 500 TL bırakıyor bakım vs hepsini çıkarınca

şimdi plaka işi geldi adam resmen coşuyor geçen otobüs konusunu konuşuyordu amcamlarla birde en küçük amcam babam gibi oda diyor gel beraber yapalım işi

ne varsa taşımacılık işinde var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -ForeverY- -- 5 Temmuz 2015; 3:11:46 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1228 Mesaj
    5 ile 10 bin arası diye duymuştum,serbest ,şöförlü tırların,tüm masraflar ciktiktan sonra...

|
    |
  • Çavuş
    60 Mesaj

Sayın hocam senin 2006 model aldığın reno 10 binde bir balata değiştirirken mercedes ortalama 100 bin scanıa ise 300 bin de değiştiriyor ki reno durmadan masraf açacak bir araç. Hele ki 8 yaşında 800 binde motoru bir kez yapılmış bir araca bin diyorsun o iş yalan, o iş olmaz. Bu işte aracın sıkıntısız olacak.

Daha sonra dorse için 20 bin liralık bir ey al demişsin. O dorse yarın bir gün bel kırar lastikleri eskidir ki bir lastik 1200 tl yi aşıyor ve dorse de 6 lastik var. vs şeyler yaşayabilirsin ama 60-80 bine sıfır dorse al ampulü patlasın ara servisini gelsinler değiştirsinler.

ve şofore fazla veriyorsun diyosun. Adamın alnının terinin hakkını vermek lazım. O adam 15-20 gün çocuğunu eşini göremiyo. hepsini geçtim her an ölüm riski var. Ve bu 3000 tl nin 1800 ü kadar net şoforün eline geçen paradır. Gerisi yolda sigara yemek kalacak yer temin etme vs ye gider. Tabi şoför isterse sefer başına aldığı ücretten cebine para bırakabilir. buda onun en doğal hakkıdır.

Beni yanlış anlama sakın bilgilendirmek istedim sadece.
    |
    |
    turbolinea kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    48 Mesaj
    Net kar 30 milyar diye duydum bu isi yapan birinden ama takip edecen soforu bilecen valla eger sana gicik olurlarsa koyarlar esrari tira ihbar ederler sofor de sahibi degilim beni baglamiyor der girer yani

|
    |
  • Yüzbaşı
    434 Mesaj
    5k bırakır. Ama tırın yıpranması vs katmadan.
    |
    |
  • Onbaşı
    37 Mesaj
    S.A. Muhabbeti hortlatsak. şu zamanda bir tır şoförü olmanın maliyeti hakkında bilgisi olan var mı acaba?

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant points
vp satın al
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,216
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.