Şimdi Ara

bir teşekkürü çok mu görüyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar elimizden geldiğince yardım etmeye çalışıyoruz
    siz kimi sorunlarınıza çözüm buluyor kimi sorunlarınıza da çözüm bulamıyorsunuz.
    ama bizim bu gayretlerimize de, araştırmalarımıza da, bilgimize de saygı duymanız gerekiyor

en azından bir teşekkür etmeyi çok mu görüyorsunuz.
    zorunlu değil ama insan olmanın bir gereğidir.

ben bu düşüncemi okuyan ve uygulayan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederek bu uygulamayı başlatmak istiyorum.

ne dersiniz arkadaşlar samimi bir ortamda devam etmek dilekleriyle

kolay gelsin.

• haklısınız. ama bunu konu olarak burada yazmayalın lionaxe..
    geçenlerde bir arkadaş forum kurallarında üstte yazalım demişti..
    sadece teşekkür değil.. sorun çözüldümü çözülmesimi onuda yazmaları gerekiyor veya hangi yolla çözüldü bizde bilgilenelim..
  • doğrusun
    her bilgisayarımı açtığımda hemen burayı açıyorum acaba yardımcı olacağım bir konu var mı diye hemen bakıyorum
    sıcaklık tabiki var
    ama insanıniçinden gelecek dimi
    bazen gerekli minnettarlığı alamayınca hadi ya ne gerek var diye düşünmüyor da değilim aslında.
    vakit ayırıyorum cevap yazıyorum internette arama yapıyorum düşünüyorum
    ama sonuçta bir sağol Allah razı olsun denmeyince de insan üzülüyor değil mi?
    bu tüm arkadaşlar için geçerli bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: grammesin

haklısınız. ama bunu konu olarak burada yazmayalın lionaxe..
    geçenlerde bir arkadaş forum kurallarında üstte yazalım demişti..
    sadece teşekkür değil.. sorun çözüldümü çözülmesimi onuda yazmaları gerekiyor veya hangi yolla çözüldü bizde bilgilenelim..

evet onuda yazan bendim
    sorunun çözülüp çözülmediğini bende merak ediyorum
    bizimde bilmediğimiz bir sorun vardır
    nasıl çözüldüğünü bende öğrenmek isterim
    buraya yazmazsanız nereden bileceğiz cevapları
    hem teşekkür edelim
    hem de nasıl çözüme ulaştığımıza haber verelim bilgi verelim.
  • sen cevabını bılgını paylas karsı taraf kotu soz soyluyorsa bu onun terbıyesızlıgı arkadasım takma gec....cunku sen ona yardımcı olmak ıstıyorsun
  • Adminleri bilmiyorum bir aydır geliyorum foruma biliyorsan onlara pm at .. belki günün 10-12 saati internetteyim işlerim arasında devamlı siteye bakıyorum dediğin gibi birilerine yardımcı olmak çok güzel aynı zamanda birşeylerde öğreniyorum.. umarım üst topic yaparlar
    kolay gelsin ben biraz çalışayım :)
  • tüm ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim. ben den bugünlük bu kadar
    yarın görüşmek üzere hoşçakalın sağlıcakla kalın mutlu kalın
    sorunsuz kalın bir de.
  • Her ne olursa olsun arkadaşlar teşekkür her zaman insana İlham veriyor mesela ben çok memnun oluyorum bu olaya sizlerinde yardımlarıyla hepimiz gelişiyoruz...
    Saygılarımla...
  • Birak tesekkur etmeyi sorunlarinin cozuldugunu bile yazmiyorlar hatta bazi arkadaslar sorunlarini bile yazmaya useniyor. Sadece bilgisarim bozuldu yada acilmiyor gibi gecistirme cumleler yaziyor. En son bilgisarinda ne yaptiktan sonra sorunla karsilastigini yada donanim ozelliklerini ne sistem eskimi yeni mi veya en son sisteminde hangi parcalari degistirdigini bile yazmak zorunlulugu hissetmiyorlar.
  • ben de bu bölümde arkadaşlara yardım etmeye çalışıyorum arkadaşlardan istediğim en azından sorunlarının çözülüp çözülmediğini yazmaları
  • ARKADAŞLAR ! ! !

Geçen bir arkadaşın " bu forumda adalet yokmu ? " konulu topiğinde de yazdığım gibi ÜST KONU yapılsın ve burdaki konuda neler yapılabilecek + ne nerde sorulacak veya tartışılacak + sorunu olan arkadaş emrivakili topic açmayacak + sorununu halleden vatandaş topic ine sonradan not düşsün sorun hal oldu diye ki sonradan yine üst konu olmasın !

KISACASI BÖYLE BİR ÜST KONU AÇILANA KADAR BEN BU TOPiC İ ÜST KONU YAPARIM ... (Anlayanlara)

SAYGILAR
  • burda bence önemli olan bilgileri paylaşmak..teşekkür edilmiş edilmemiş pek de önemli değil..en azından bunu beklemek yanlış..sonuçta siberalem burası..ama sorunun halledilip halledilmediği hakkında bilgi verilmesi konusuna katılıyorum..
  • Yardım edilen kişinin ahlakına kalmış bir durum, kaldı ki kimse burda teşekkür duymak için yardım etmio. İStersen etme, kimseyi silah zoruyla sokmuolar buraya. Dediğim gibi bu karşı tarafın insaniyetinde olan bi durum...
  • öyle işte.yapacak birşey yok.sadece cevap bulmak için giriyor, cevabı alıp kaçıyor. dediğin gibi ne teşekkür var ne de akibeti belirli..yüzlerce binlerce 0 mesajlı adam var böyle. ben şahsen böylesinin sorularına cevap yazmıyorum. cevabı alıp kaçacağı her yerinden belli oluyor. nickleri bile kafadan sallama. hatta geçenlerde bir nick gördüm yarıldım adam nick olarak "cnet adsl modem ayarları nasıl" gibi birşey seçmişti.
  • vay be herkesin bu konuda bir sıkıntısı varmış demek ki
    evet sıkıntrılar ortak noktalarda buluşuyor

en azından teşekkür etmek zor geliyorsa
    bari sorunun çözüldümü arkadaş
    onu yaz bari
    evet sorunumu çözdüm sağolun de.
    ya da sorunumu şu şekilde çözdüm gibi bir açıklama yaz da bizde bilelim
    en azında daha sonraki sorunları çözmede bize yardımcı olur
    değil mi arkadaşlar.
  • walla sahte epoxlara dikkat die yazı yazdım ne teşekkür ne bni şey iki gün boşuna popomdan ateşler çıkmış birde millete dert anlatmaya uğraşıyoruz
  • Teşekkür bi yana adam nerdeyse derdini annatırken kafa tutuo
  • tesekkür edrim herkese
  • quote:

Orjinalden alıntı: rezilvezir

öyle işte.yapacak birşey yok.sadece cevap bulmak için giriyor, cevabı alıp kaçıyor. dediğin gibi ne teşekkür var ne de akibeti belirli..yüzlerce binlerce 0 mesajlı adam var böyle. ben şahsen böylesinin sorularına cevap yazmıyorum. cevabı alıp kaçacağı her yerinden belli oluyor. nickleri bile kafadan sallama. hatta geçenlerde bir nick gördüm yarıldım adam nick olarak "cnet adsl modem ayarları nasıl" gibi birşey seçmişti.

harika ya , cok iyi yakalamissin
    benimde eklemek istedigim bir nokta var; yurt disinda yasadigim icin genellikle yabanci forumlari takip ediyorum DH web dizayn ile ilgili bir sorunuma cevap ararken tanidim o bolumdeki yardimlasma bence daha samimi , icten ve karsilikli alisverise dayaniyor ..teknik yardim yada network gibi degil.
    daha onceleri birkac foruma daha (turkce)uye olup bir muddet bilgi alisverisini denedim ancak yukarida yazilan sorunlarin yani sira karsilastigim diger nedenler forumlardan kopmaya neden oldu... DH den once karsilastigim en iyi paylasim ve bilgi edinme formu ESKI hackerpowers in formu idi ki o'da sonralari bu niteligini kaybetti...
    turkiyedeki forumlarin( hepsi demiyeyim ama cok buyuk bir kisminda) anlasilmaz bir durum var; insanlar forumlari sadece kendi problemlerinin cozum yeri olarak goruyorlar gerisi onlar icin hic birsey ifade etmiyor..siz nekadar emek harcamissiniz , nekadar konunun sonucunu merak etmissiniz onemli degil onun sorunu hallolmus ya ... olay bitti ,tesekkur ne kelime...
    tesekkurden vazgectim , belki ender gorulen bir olaya rastlar yeni bir sey ogrenirim diye sonucunu bekliyorum adam zahmet edip iyi / kotu sonucu bile yazmiyor ...
    eh birde formatcilar grubu var , ki onlara soylicek tek kelime bulamiyorum.bence forumun profesyonel olmasini engelliyorlar bunlar...gecenlerde vardi yine adamin biosunda problem var , arasira konuya girip bakiyorum,olay ne yonde gelisiyor diye vatandasin biri cikmis format atmayi oneriyor- biosa format !!!!- ustelik destekcileride var bunlarin, adeta turkiyedeki butun hdd leri formatlamaktan asiri bir zevk aliyor bu grup.
    simdilik calismadigim ve dolayisiyla bolca vaktim oldugu icin forumlarda dolasarak bilgilerimi taze tutmaya calisiyorum ama burada formatcilar grubu sayesinde birsey ogrenmekten cok eglence icin takiliyorum diyebilirim... adamin ekran kartinda problem var -format at gecer diyenlerden tut, ram hatta azevvel yazdigim gibi BIOSa format at kurtul diyenlere kadar bu genis yalpazeye bakip egleniyorum...
    bakin , yabanci dili olanlar icin bir forum onerecegim "http://experts-exchange.com " ,iste forum ve yapisi budur arkadaslar .dayanisma , bilgi ,paylasim ne isterseniz var her konuda ustelik ...yabanci dili olanlar ve hele networkle ilgilenenler kesinlikle uye olsunlar .15 kadar foruma uyeyim experts kadar doyurucusunu gormedim.orada gercekten gereksizlere yer yok kredi sistemi ile calisiyor . soyle dusunun biz burada , vatandasin birinin problemini cozerek milyonlarca (eski) lirasini kurtariyoruz bedavadan ,sonucu bile ogrenemeden adam ortadan kayboluyor. experts te oyle degil uye oldugunuzda size verilen 1 bilemediniz iki soruluk bir kredi var eger katilim yapmiyorsaniz kredi kazanamiyorsunuz ( katiliminizda mantikli olacak yani format at duzelir diyene kredi yok) dolayisi ile soru soramiyorsunuz ve sadece profesyoneller kaliyor geriye akip gecen bilginin haddi hesabi yok yetisemiyorsunuz forumu okumaya... formatcilar vs gibi gereksiz ben bu isi bilirim havasindakiler bir sure sonra otomatikman siliniyor zaten ne kadar zayif oldukalrini anliyorlar bir sure sonra...geriye sadece ihtyaci olanlar ve gercekten bilgisi olanlar kaliyor...
    simdi yukarida anlattigim site ile burasini karsilastirinca bazen zaman olduruyormusum gibi geliyor evet simdi oldurulecek zamanim var ama yarin zamanim kisitli olunca bilgimi burada harcamayacagimi saniyorum...sunu simdiden duyabiliyorum ; ee hepimizin yabanci dili yok nasil olupta experts gibi bir foruma takilalim...kolay bu sitede birseyler bildigine inan ve paylasmaya hazir olanlar var, forumu o seviyeye getirirsek ( en basitinden ben ve benim gibi dusunenler) bir sure sonra forumdan kopmayacaktir...
    adminlere ve site sahibine akil vermek ustume vazife degil ama bazi mesajlari okurken gercekten darallar geliyor ,,hayir problemin kendisinden degil verilen cevaplardan .. birde su meshur +1
    olayi,,, ya arkadasim benim bu destege ihtiyacim yok , gercek bilgisi olan adamin boyle bir destege ihtiyaci yok onbasi binbasi general bilmemne olmaya da ihtiyacim yok sen sadece mesaj sayini arttirmak icin boyle destekler atacagina sadece birseyler biliyorsan ekle ki bende eksik kalan yonumu tamamlayabileyim , diger insanda problemini halletsin...
    ofensif olmak istemiyorum o yuzden konuyu burada kesecegim ama konuyu acan arkadasa ozel tesekkurlerimle
    herkese saygilar ve iyi caismalar

• genelde ederim.

ama yine ediym istersen.

ilgilenen herkese teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.