Şimdi Ara

Altıma İşedim ( 21)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
0
Favori
9.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiç hissetmiyorum gece olmuş ne yapcam ben kac yaşıma geldim kurtulamadim bundan

• bezler var prima, bagla altina
  • Doktora git utanilcak bir durum yok hocam.
  • Bir yerde yataginin altina deve kılı koyarak kurtulundugunu duymustum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bos İnsan

Bir yerde yataginin altina deve kılı koyarak kurtulundugunu duymustum
    Rüyanda tuvalete gittiğini görürsen ki bu durum gece uykunda çok tuvalet ihtiyacı hissettiğinde oluyormuş, rüyanda çişini yaparken reelde de işiyorsun bi güzel. Yatak da ısınıyor ohhh =)) Eğer böyle bi duruma sizinki sıkıntı yok. Geçen enim başıma geldi rüyamda tuvaletimi yapıyordum. lan bi uyandım eyvah dedim evli barklı adamız gitti karizma ama baktım ki sıcaklık yok yırttık paçayı =) ben de senin yaşlarındayken iki kere yaşadım bu durumu kısa vadede ve bayağı bi korktum ama sonra öğrendim ki normalmiş. akşam çişini yapıp uyican aga başka yolu yok =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: YWNWA

Doktora git utanilcak bir durum yok hocam.

Prostat felanmiyim acaba ama kucuklugumden beri var onla alakası yoktur heralde
  • Devamlı olarak bu sorunu yaşıyor musun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tek hakkın VAR..!

Devamlı olarak bu sorunu yaşıyor musun?

Yok hocam en son 1 2 sene önce felan oldu sehirler arası yolculuk yaptım üsüttum yolda biraz ondan mı oldu bilemiyorum ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RyanCooper_

Rüyanda tuvalete gittiğini görürsen ki bu durum gece uykunda çok tuvalet ihtiyacı hissettiğinde oluyormuş, rüyanda çişini yaparken reelde de işiyorsun bi güzel. Yatak da ısınıyor ohhh =)) Eğer böyle bi duruma sizinki sıkıntı yok. Geçen enim başıma geldi rüyamda tuvaletimi yapıyordum. lan bi uyandım eyvah dedim evli barklı adamız gitti karizma ama baktım ki sıcaklık yok yırttık paçayı =) ben de senin yaşlarındayken iki kere yaşadım bu durumu kısa vadede ve bayağı bi korktum ama sonra öğrendim ki normalmiş. akşam çişini yapıp uyican aga başka yolu yok =)

Buna katılıyorum eğer rüyada işediğini görüyorsan kesin yatak gitti demektir. Kendini şartlandır. Rüyada bunu gördüğün an kalkarsın eğer kendini şartlarsan.

Ve bu normal bir durum rahatsızlık değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: tek hakkın VAR..!

Devamlı olarak bu sorunu yaşıyor musun?
     Altıma İşedim ( 21)
  • bant al ve pipinin etrafına sıkıca sar. çiş miş çıkmaz dahada
  • doktora git utanılacak bir şey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ded-

bant al ve pipinin etrafına sıkıca sar. çiş miş çıkmaz dahada
    Utanılacak hiçbir şey yok, 21 yaşında altına kaçıran bir insanın doktorluk bir durumu vardır, bir insan hasta oldu diye utanmaz
  • quote:

En çok ta bundan korkuyorum şimdi boyle oluyorsa ilerde evlenince kârının üstünede yapmayalım.

Rüya küçükken görüyordum arkadaşlar bu gece rüya felan da görmedim hiç bir şey hissetmedim

• Dua et ki misafirlikte yatılıya kalırken olmasın.
  • ulan
  • Anladık Note'un var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

Anladık Note'un var

Yok demedikki hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allahdiyenspen

quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

Anladık Note'un var

Yok demedikki hocam

Tamam işte anladık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allahdiyenspen

quote:

En çok ta bundan korkuyorum şimdi boyle oluyorsa ilerde evlenince kârının üstünede yapmayalım.

Rüya küçükken görüyordum arkadaşlar bu gece rüya felan da görmedim hiç bir şey hissetmedim

Kadınlar her ay kaçırıyo sıkma canını =)) Bu tarz şeyleri çok düşünme, bu demek değil ki kulak arkası et ama kafana takma bazen üst üste olaiblir bunu hemen bi problem olarak görme. Mesela konusu açılmışken söyliim. Erkeklerde girp soğuk algınlığı ateş gibi durumlarda çişini yaptıktan sonra kilodunu ıslatma durumu var. hani şu hep dona düşen son damla varya işte o hastayken daha fazla oluyor. ateşiniz varken bu durumu anlayamıyorsunuz. Ben bunu vücüd ısısı arttığı için idrar ile olan sıcaklık farkını algılayamamaya bağlıyorum :S Ben de bu durumu çok takmıştım kafama senin yaşlarındayken prostat oldum zannediyordum :D ama normal bi durummuş

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.