Şimdi Ara

Bir terslik var overclock hata

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
96
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar işlemciye ve ekran kartına overclock yapmaya çalıştım anlamadığım için bios tan herşeyi rastgele yukselttim bilgisayar kapandı açılmadı bios pilini çıkarıp yeniden taktım bilgisayar açılıyor ama YouTube den felan video izlerken video dönüyor ve dıtttttt diye bir ses sürekli takili kalıyor reşit atmadan düzelmiyor ne olmuş olabilir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ekran kartı overclock değerlerini normale döndürdünüz mü? bios pili sadece anakartı default ayarlara döndürür. Ekran kartını overclock yaparken hangi programı kullandıysanız ayarları eski haline çevirin. İyice araştırıp öğrenmeden overclock yapmaya çalışmayın.
  • cloud35 kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir program kullanmadım bios tan yaptım oradan nasıl geri donderecegim

• Bios pilini cikardiysaniz zaten geri dönmüştür eğer afterburner gibi programlar ile ekran kartına hız aşırtma yapmadiysaniz masaüstünde iken hwmonitor programı ile CPU ve GPU sıcaklıklarını ölçüp yazarsanız sevinirim. Ayrıca biostan ekran kartına nasıl oc yaptınız ?
    Hayatımda ilk kez duyuyorum

• Hocam ne yaptığımı bende bilmiyorum sanırım işlemciyi yaptım çünkü eskiden 3.10 yazıyordu sonradan 4.20 yapmaya başladı ama dediğim gibi hatalar veriyordu dün yine bios ta birşeyler kurcaladım tekrar eski haline döndü fakat bu seferde youtube den bir videoyu açıyorum video takılıyor kalıyor ama busefer ses çıkmıyor sayfayı kapatıp açıyorum yine aynı sürekli videolar donuyor

• Sen yine hwmonitor ile CPU sıcaklığını buraya yaz ki hizasirtma işlemine zarar vermis mi bakalim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.