Şimdi Ara

Bir tehdit de Ülkü Ocaklarından: 'Görünen o ki CHP ikazı anlamamış'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir tehdit de Ülkü Ocaklarından: "Görünen o ki CHP ikazı anlamamış"

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik şehit cenazesinde yaşanan saldırıyla ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı...

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik şehit cenazesinde yaşanan saldırıyla ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Açıklamada, “Genel Başkanımızın haklı uyarılarını enine boyuna düşünmeden sosyal medyada bir saldırı başlatmakta kimsenin haddi değildir. Ancak görünen o ki CHP ikazı anlamamış ve Liderimize laf yetiştirmeye hatta camiamızı töhmet altında bırakmaya gayret etmiştir” ifadelerinin kullanıldı.

İşte o açıklamanın tamamı:

“Liderimiz Devlet Bahçeli’nin yaptığı açıklamalarla ilgili olarak sosyal medyada bir saldırı kampanyası düzenlenmekte olduğu görülmektedir. Her zamanki gibi kökü ve kökeni belli bazı odaklardan yönlendirilen bu saldırılarda, güya Genel başkanımızın Kılıçdaroğlu’na saldırıyı desteklediği, savunduğu savı ileri sürülmektedir. Aklı kıt olana anlatmak, görmek istediği gibi görene göstermek zordur; ama yine de anlatalım, Genel Başkanımız saldırıdan memnuniyet duyulmasının mümkün olmadığını ve olayın her yönüyle araştırılması gerektiğini sarih bir şekilde ifade etmiştir. Bunun yanında Liderimiz meselenin öteki boyutlarını da dikkate alan ve önemli ikazlar içeren bir açıklama yapmıştır. Kılıçdaroğlu’nun önlem almadan, HDP ile ittifakı bariz ortadayken, hassasiyetin çok yüksek olacağı belli olan şehit cenazesine katılması bir provokasyon değilse ahmaklıktır. Genel Başkanımızın haklı uyarılarını enine boyuna düşünmeden sosyal medyada bir saldırı başlatmakta kimsenin haddi değildir. Ancak görünen o ki CHP ikazı anlamamış ve Liderimize laf yetiştirmeye hatta camiamızı töhmet altında bırakmaya gayret etmiştir. Bu hassas süreçte herkes ağzından çıkana dikkat etmelidir. Ülkü Ocakları Liderine yapılacak saldırılara misliyle cevap verecektir. Sabrımız taşarsa öfkemiz sel olur. Bu tür olaylar arzu ettiğimiz gelişmeler değildir. Kimse sokağı ajite etmemelidir.”

Odatv.com

https://odatv.com/bir-tehdit-de-ulku-ocaklarindan-22041934.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hiçbir zaman şucu bucu olmadım. Ama illa bir şeye yakın olmam gerekse genelde sağ taraf düşüncelerine bir tık daha yakın düşüncelerim ama ona rağmen şunu rahatlıkla söyleyebilirim. Solcuların en cahili ülkücülerin çoğundan daha donanımlıdır. Nerede kitap okumayan, araştırmayan tek derdi kavga etmek, vurmak, kırmak olan varsa lisede falan hep ülkücü oldu. Bu yüzden ben hiç şaşırmıyorum bunların dediklerine.
  • işlem başlatılıp görevden alınmalı yoksa bu tip insanlar yüzünden çok şiddet olayı çıkar
  • Türkçü bir derneğin tedirgin kelimesi yerine fransızcasını kullanması sonrası ben nasıl kaale alayım.
  • Komik olan ne biliyor musunuz ?

Yarın bir gün Devlet Bahçeli "Yetti artık ittifak felan yok" dese ve tekrar CHP ile aynı safta yer alsa, bunlar dönüp CHP'yi güzelleyecek ve AKP'ye laf söyleyecekler :D
  • Hiçbir zaman şucu bucu olmadım. Ama illa bir şeye yakın olmam gerekse genelde sağ taraf düşüncelerine bir tık daha yakın düşüncelerim ama ona rağmen şunu rahatlıkla söyleyebilirim. Solcuların en cahili ülkücülerin çoğundan daha donanımlıdır. Nerede kitap okumayan, araştırmayan tek derdi kavga etmek, vurmak, kırmak olan varsa lisede falan hep ülkücü oldu. Bu yüzden ben hiç şaşırmıyorum bunların dediklerine.
  • Ateş olsan düştüğün yer kadar yakarsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zero Degrees

Komik olan ne biliyor musunuz ?

Yarın bir gün Devlet Bahçeli "Yetti artık ittifak felan yok" dese ve tekrar CHP ile aynı safta yer alsa, bunlar dönüp CHP'yi güzelleyecek ve AKP'ye laf söyleyecekler :D
    Bunun olabilmesi için bahçelinin kasetinin chp nin eline geçmiş olması lazım. Benim asıl merak ettiğim hadi bahçelinin kaseti var, diğer parti üyelerinin neyi var. Burnuma çok pis grup kokusu geliyor
  • Teröristleri dağda aramaya gerek yok.

• Düşük_Baglanti kullanıcısına yanıt
    Kardeşim kendini türk hisseden herkes türktür ben ajite kelimesine sordum türk hissediyormuş o yüzden bölücülük yaparak kutsal ülkümüze zarar vermeye çalışma
  • Ocaktaki gencecik çocuklara güvenip artistlik yapmayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bende eski mhp liyim. türk milliyetçisiyim. gerçek ülkücüler mhp yi falan desteklemiyor artık. milliyetçiliği ayaklar altına aldık diyen birini yalamıyorlar. bunlar çakma ülkücü. rant peşinde herkes cebini dolduruyor.

yazık. tarih sizi unutmayacak.
  • bunların eline boncuklu tabanca verin de sussunlar anca onlardan anlar bunlar. ikazı bilmem de bu ülkenin en büyük enkazı sizsiniz, aynı tas aynı hamam, vatan hayrına 1 çivi çakmışlığınız yok hala vatandır milliyet di konuşuyorlar. siz milliyetçi ve vatansever olsanız bahçelinin arkasından gitmezsiniz
  • Ben bunların hiçbir zaman kürt mafyalarla, hdplilerle, pkklılarla çatıştığını görmedim. Sanki aralarında gizli bir saldırmazlık anlaşması var.
    Anca elinde silah olmayanlara diklenirler.
  • Gün geçtikçe çizgilerinden sapıyorlar cidden çok üzücü bir durum milliyetçiliği ayaklar altına aldık diyen bir partiyi savunabilmek adına onlardan daha fazla konuşuyorlar cidden üzülüyorum ironi değil ciddiyim yani.
    Yalnız bir konuda naçizane bir uyarı yapayım kendimce, doğa boşlukları sevmez boşalan yer hemen başka bir şekilde dolar, geçen genel seçimde bunu göremedilerse bir sonrakinde göreceklerdir (daha 2017 sonunda kurulan teşkilatlanma imkanı bile bulamayan iyi partiyle 1 sene olmadan yapılan seçimde nerdeyse aynı sayıda mv çıkartabildiler 50-44 tü sanırım)
  • Görünen o ki birileri iç savaş çıksın diye yagına benzin döküyor.

Peki sonraki amaç ne?
    Amerikanın bize de demokrasi getirmesi mi?

Bu ülkede kim neye hizmet ediyor belli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2BA6261ED

Kardeşim kendini türk hisseden herkes türktür ben ajite kelimesine sordum türk hissediyormuş o yüzden bölücülük yaparak kutsal ülkümüze zarar vermeye çalışma
    ama bunlar ırkçı Türk, anayasada bahsi geçen Türk çü değil, daha dikkatli olmaları lazım, bak uluyan kurt falan heykeli de var orada yani...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlamadık birader, napıcan ?
  • Biri bu şahısa heykel ile oyuncak bebek arasındaki farkı söylesin, arkasına koyduğu figürler kafa-gövde oranı olarak oyuncak dükkanında satılan süper kahraman karakterleri ayarında

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.