Şimdi Ara

Bir Tavsiye Lutfen !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gecenlerde bi' arkadasla markete gidiyoruz.Markete giderken en yakin arkadasim hakkinda konustuk.Annesi benle dolasmasini istemiyor (ben notlarini dusurmusum[salak benim notlarim niye yuksek]).Iste giderken agzimdan kacti dedim o.... .O arkadasta bos dururmu 2. Gun (yani bugun) gitmis soylemis arkadasima (kal...gin teki iste).Arkadasim geldi kapima dedi boyle boyle diyo dogrumu (yalan soylemeyi sevmem) dedim evet.Biraz agir konustu gece uyuyamiyacam herhalde bir yardim edin gozunuzu seveyim mahallede akli basinda adam yok o ve benden baska !
    (Ettigim kufurlerden dolayi ozur dilerim.)

• Küfür ettiğin için hak etmişsin. Sonuçta 'arkadaşım' dediğin kişinin annesi. Ben saygısızlık bile edemezdim şahsen. Ağzın biraz bozuk galiba?
  • Bencede mahhalladeki herkes bozukmuş sende dahil.
  • Sinirim bozuk kusura bakmayin mahallede pek kufurbaz degildir.
    Mahallede adam akilli iletisim kurdugum tek kisi onuda elimden aliyor kadin .O arada zaten kendi ailemlede kavga etmistim cikti agzimdan
  • Söz ağızdan çıkana kadar senin, çıktıktan sonra sen onun esirisindlr.Ne kadar da doğru.
  • Git özür dile moralinin bozuk olduğunu sataşıcak yer aradığını felan söyle özür dile sorun kalmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrotherHoods~~

Git özür dile moralinin bozuk olduğunu sataşıcak yer aradığını felan söyle özür dile sorun kalmaz

Insallah kalmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.