Şimdi Ara

Bir takım sağcı ve solcualrdan sonra pkklılarda Lozan'ın yüzyıl sonra biteceğine inanıyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Bir takım sağcı ve solcualrdan sonra pkklılarda Lozan'ın yüzyıl sonra biteceğine inanıyor...

Eh sonuçta iki tarafında hedefi Türkiye Cumhuriyeti'ni ortadan kaldırmak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 25 Temmuz 2015; 0:49:21 >

• Bazı kemalistler de kemalizmin egemenliği halka verdiğini sanıyor.

En sonuçta hedefleri Müslüman Türk'ü yok etmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -RUHSUZ -- 25 Temmuz 2015; 0:22:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

quote:

Orijinalden alıntı: -RUHSUZ

Bazı kemalistler de kemalizmin egemenliği halka verdiğini sanıyor.

Bedeviler ve adetlerine tapan birinin hezeyanlarını ve çırpınışlarını görmekteyiz.

yanılıyormuyum yoksa,cevap ver bakalım sen nedüşünüyorsun açtığım konu hakkında????

Vah cancağızım benim vah benim gardaşım vah.
    Yine kemalizm ezberlerinden.

Arap adetlerine tapıyormuşum.
    İsterseniz kendinizi yırtın. Bu millet MÜSLÜMANDIR. Bu güne kadar size karşı çıkmadıysa bazı kişiler gerçekleri SAKLAMIŞTIR. Sansürleri sen de BİLİRSİN!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet tahmin ettiğim kişiler hemen düşmüş konuya açtığım konuya cevap bile veremeyip konuyu başkaya yere çekmişler,ben diğer elemanların da konuya düşmelerini bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 25 Temmuz 2015; 0:33:14 >
  • Dogrudur cahhiler saniyor. Bir kesime dayamamak lazim. Tanidigim chpli biri var. Lozanin 100 yillik oldugunu ve yeralti madenleri cikaramadigimizi soyluyor. Ne kadar laf doktuysem ikna edemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Requiestcat in Pace

Dogrudur cahhiler saniyor. Bir kesime dayamamak lazim. Tanidigim chpli biri var. Lozanin 100 yillik oldugunu ve yeralti madenleri cikaramadigimizi soyluyor. Ne kadar laf doktuysem ikna edemedim.

bir takım dedim zaten,bende öyle milleytçi olup bu tarz şeylere inana çok rastladım

şimdi başlığı değiştirip bir takım sağcı ve solculardan sonra diye düzelteceğim...
  • Bak bak kemaliste. Basligi degistirmis.
    Cevap geldi ya hemen degistir.

• 23 Temmuz 2023 te saat 23.59 iken super 24 Temmuz 00.00 oldugunda bir anda ucak gemileri saldıracak bize

92 yıllık hataymış 81 ili olan ülkemiz var cok sukur demiyorlar da yok ezilen kurt halki yok sey

• Bırakın yeraltı kaynaklarını şu anda yer üstü kaynaklarımızı kullanamıyoruz, tarımı bitirdi akp bakliyatı bile dışardan Kanada dan alıyoruz.

• yer altı kaynakları çatır çatır çıkarılıyor. kimisi yabancı yatırımcılar tarafından kimisi yerli yatırımcılar tarafından.çıkarılmayan varsa bu antlaşmadan kaynaklı değil teknolojik ve ekonomik yetersizlikten kaynaklıdır muhtemelen.
  • lozandan bildirmiş lan bide
  • quote:

quote:

quote:

Bedeviler ve adetlerine tapan birinin hezeyanlarını ve çırpınışlarını görmekteyiz.

yanılıyormuyum yoksa,cevap ver bakalım sen nedüşünüyorsun açtığım konu hakkında????

Vah cancağızım benim vah benim gardaşım vah.
    Yine kemalizm ezberlerinden.

Arap adetlerine tapıyormuşum.
    İsterseniz kendinizi yırtın. Bu millet MÜSLÜMANDIR. Bu güne kadar size karşı çıkmadıysa bazı kişiler gerçekleri SAKLAMIŞTIR. Sansürleri sen de BİLİRSİN!

ŞERİAT İSTEYENLER...

- Sadece şeriata dayalı bir hükümet isteyen Türkler'in oranı yüzde 9'da kaldı. Bu anketteki en düşük rakam oldu. Buna karşın iyi bir hükümetin şeriat yasalarını uygulamasının önemli olduğunu düşünen Türkler'in oranı ise yüzde 20 olarak görüldü.

- Seçim, parlamento gibi kavramları çok önemsemeyen güçlü bir lider istediğini söyleyen Türkler'in oranı yüzde 21.

Adamın kendinden haberi yokyok

• quote:

quote:

Senin açtığın konu doğru şu 100 yıl muhabbeti saçmalık.

Fakat şunu da kabul etmek gerekli ki adam sana çok fena laf oturtmuş ben senin yerinde olsam utanır daha üstüne yazmazdım.

Türkiyenin siyasi tarihi ortada sonuçta birbirimizi kandırmayalım hiç.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.