Şimdi Ara

Bir siyanür vakası daha ulkenin halı nolacak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 kişilik aile borçlardan kaynakli evin babası tarafından anne ve 6 yaşındaki cocugunu zehirleyip canına kıydı.Ekonomi duzelmedikce bu olumlerin ardı arkası kesilmicek.Simdide siyanurun satılmasını engellemeye çalışıyorlar.İnsanlar borçlardan işsizlikten canlarına kiyiyor bunlar hala ekonomiyi düzeltmek için çalışmalar yapcaklarina zehir satışını engellemeye çalışıyorlar.Adam borçlar yuzunden kafasına ölmeyi koyduysa zehirle ölmez kendini camdan aşağı atar gene canına kıyar.Bu ölümler aynı borç batağında olan insanlarada olumun kurtuluş olduğunu aşılıyo.Sonumuzu hiç iyi görmüyorum dostlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plelase66 -- 15 Kasım 2019; 19:9:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• bu siyanürü nerden buluyorlar acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bisey olacagı yok ateş dustugu yeri yakarken hanedanlık devam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternet üzerinden satışı yapiliyo diye biliyorum

• gren kullanıcısına yanıt
    Halkın sonunda ayaklanacagini ülkenin kariscagini düşünüyorum.Cogu kişinin psikolojisi bozulmuş durumda malesef.

• Çok doğru demişsin sorunu çözmek mühim olan ancak bu mümkün değil dünyanın neresinde olursak olalım her yerde işsiz,borç batağında insan görürüz... Dünya düzeni böyle.

• Hanedanlık ayaklanmayı önledi yakinda intiharida yasaklar olur biter

• quote:

Orijinalden alıntı: plelase66

İnternet üzerinden satışı yapiliyo diye biliyorum
    nerede?

varsa bildiğinizi bi yer pm atın yasaklanmadan alayım

• Siyanürü nasıl bu kadar kolay elde edebiliyorlar ilginç gerçekten. Hoş siyanür sadece bir araç o olmasa başka bir yöntemle intihar edeceklerdi. Yokluk çaresizlik çok kötü birşey çok..

• Siyanür yasaklı bir madde zaten bireysel olarak alamazsınız. Kurumsal olarak almanında ağır şartları var diye biliyorum. Yani bu siyanürü legal yolla almak mümkün değil. İllegal yolla bulup kullanıyorlar.

• Her halk geleceğini kendi belirler bizim halkımız tercihini yapmış otur ve izle.Tapanları izle ibret al sadece onları uyandıramazsın sağına soluna bakmasına imkanı yoktur tek yaptıkları tapmak.
    Ne demiştiler kötü günler geçti daha kötü günlere.
  • Eşine ve çocuklarına nasıl veriyorlar bunu :(
    Çok acı çok.
    Adam akıllı bir ülke olsaydık bu konuyla ilgili kriz masası kurulurdu şimdiye...

• Yahu ölmek isteyene zehirlenmeye yol yok sanki siyanür suçlu oldu simdi fare zehri alir yine zehirlee öldürür kendini ne alaka siyanür allah aşkına

• quote:

Orijinalden alıntı: masterkame

Siyanür yasaklı bir madde zaten bireysel olarak alamazsınız. Kurumsal olarak almanında ağır şartları var diye biliyorum. Yani bu siyanürü legal yolla almak mümkün değil. İllegal yolla bulup kullanıyorlar.
    Hocam ne gerek var ki siyanüre ?
    Bugün çakmak gazıyla bile intihar edersin. Benim gaz çeken bağımlı arkadaşım vardı. Çocuk yanımda çakmak gazını çekerken çok kaçırdı, gözümün önünde can verdi. Yazdığım mesajı sakın yanlış anlamayın. Bu gibi şeylere girişmeyin !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Göz- -- 15 Kasım 2019; 19:59:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrsmrc

Eşine ve çocuklarına nasıl veriyorlar bunu :(
    Çok acı çok.
    Adam akıllı bir ülke olsaydık bu konuyla ilgili kriz masası kurulurdu şimdiye...
    Çaresizlik

Bu tek kelime öyle seyler yaptırırki adama

Adam aç açıkta karisina cocuguna bakamiyor yemek yiyemiyor kira ödeyemiyor

Sadece kendine kiysa karisi ac kalacak

Cocugu biraksalar cocuk yetimhanede cehennemi yasayacak

Kahrolsun bu dunya diyip intihar ediyorlar

Gecim sıkıntısı cooook zor bir sey bizde cok zorlanıyoruz sinir stres sinir stres baska bir sey değil bu adamlar gecim sıkıntısı da degil artik aclar yemek bulamiyorlar ve kira odeyemiyorlar yani aciktalar

Yakinda sosyal patlama ve eylemler olabilir global kriz yüzünden pek cok ulke karisti guney amerika ve orta doguda muhtemelen bizde de olacak

• Bu intiharlar doğal seçilim olabilir mi ?

• Bu siyanürle intihar edenler konusunda özellikle ekonomi çok kötü batıyoruzcular oldukça yakından ilgileniyorlar fakat aslında umurlarında değil ölenler.

Mesela bu gün ülke gündeminde bu olayın konusu açıldı. Biraz araştırma ile adamın kuyumcu olduğunu ve oldukça varlıklı olduğunu öğrendik.

Ama konuya bir baktım ki bir tane vah yazık diyen yok. Konuda herkes Allah AKP nin belasını versin Allah akp seçmenlerini bilme ne etsin falan fıstık.

Adamların tek derdi bundan nasıl nemalarınız olmuş.
  • insanların siyanür içerek intihar ettiği, otistik çocukların okulda protesto edildiği, ıspanak yiyenlerin zehirlendiği, EKONOMİ KÖTÜ DEMENİN YASAKLADIĞI Dönem olan Orta Çağ Avrupasına hoşgeldiniz... Bir veba eksik oda yakında gelir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derlemeler -- 15 Kasım 2019; 20:42:1 >
  • "Bırakınız yapsınlar, bırakınız etsinler piyasa her zaman kendini dengeler" diyen kapitalizm dünyayı zenginlerin insafına ve vicdanına mahkum etmenin iyi bir fikir olmadığını anladı ama çok geç.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.