Şimdi Ara

Bir sayısalcı YGS'den sonra sözel çalışarak sözel tercih yapabilir mi, başarılı olabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar özellikle sözelci arkadaşlardan yardım rica ediyorum; ben fen lisesinde okuyorum ama 1 ay önce sözel tercih yapmaya karar verdim ve mezuna kalcam dedim. Zaten ygs de az çok ne yapacağımı biliyorum ve hesapladığımda ygs 1,2 40bin sıralama oluyor geçen seninin verilerine göre. Ancak sözeller 15 bin çıkıyor. Biliyorum sözelde sıralamalar ispeten daha yüksek ama kafam tm ye basıyor. Dediğim gibi ygsden sonra sözel çalışsam yapabilir miyim? 1 sene kaybetmek de istemiyorum çünkü. Tarih sorun değil çok rahat yaparım ama coğrafya ve özellikle edebiyattan korkuyorum. Dediğim gibi kafa olarak tam tm ciyim buna göre cevap verirseniz sevirim.

Edit: Demek istediğim havada kaldı sanki biraz; yapabilir miyim derken bilkentin sözel bölümlerini yarı burslu istiyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fozcam -- 11 Mart 2016; 0:35:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• fen lisesindesin. her turlu yaparsin. sadece calis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi fen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara Evrensel Fen lisesindeyim. Fen lisesi diyince çok iyi gibi geliyor, değil aslında 475 puan almıştım sbs'den burslu okuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fozcam -- 11 Mart 2016; 0:51:24 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.