Şimdi Ara

Bir Otomobil İstiyorum (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
2.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: otomobilsever

Ah hocam, satılmıyor :(
    Hocam Opel ile görüştünüz mü? Fiyat listesinde olmaması kafanızı karıştırmasın. En son özel sipariş ile geliyordu çünkü.
  • otomobilsever O kullanıcısına yanıt
    Hocam gönlümde kırmızı vardı ama türkiye geneli hiç bir bayide kalmamış 2019lar da uçuk fiyata geleceği için beklemedim ve füme aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kerem1000 K kullanıcısına yanıt
    Yok hocam, denemedim. Şu ana kadar görüştüğüm tüm bayiler (hemen hepsi ile bir münasebetim oldu sanırım) ve merkezler (Ford Otosan, Suzuki ve Peugeot ile oldu) işini düzgün yapmayan, düzeltiyorum, işini yapmayan insanlar tarafından işgal altında. Midemi bulandırdılar açıkçası. Ford'da çalışan, oturmaktan başka ne işe yaradıklarını anlamadığım tipler, geçen senelerde sattıkları Fiesta ST'yi satmadıklarını bile iddia ettiler. Opel'den de farklı bir şey beklemediğim için denemedim. Astra 200 çok araştırmadığım, benim daha çok baktığım kaynaklarda (İngiliz ve Amerikan hot hatch incelemeleri, çeşitli kanallar) hiç yer almayan bir araç olduğu için biraz da sanırım. Buradaki bazı arkadaşlardan aldığım gaz ile birazda, yıllardır hayalini kurdum otomobilin, Fiesta ST'nin 2. elini almaya karar verdim. İnşallah bir aksilik çıkmaz da alabilirim. Çok heyecanlıyım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilsever -- 11 Mayıs 2019; 22:37:20 >
  • cqr52 C kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Bayide incelediğim araç fümeydi. Benim tarzım değil ama gayet de güzel aslında. Şu anda sıfır alınabilecek (uçuk fiyatlı olmayan) en iyi otomobili aldınız desem abartmış olmam diye düşünüyorum. Sağlıkla, neşeyle kullanın inşallah..
  • Astra K bakabilirsiniz hem yol tutuş hem fren kabiliyeti güzel bir araç siyah rengi özellikle çok etkiliyor beni ama yine de yol tutuş sağlamlık falan deyince Ford geliyor akla hep

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şubat ayında 193 bine elegance crv aldım. Honda sensing var. 5. Jenerasyon son kasa. Bu devirde bu fiyata 4 çeker sıfır jip. Daha uygunu imkansız. Uzun uzun araştırmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemesis -- 11 Mayıs 2019; 22:37:16 >
  • nemesis kullanıcısına yanıt
    Çok iyi yapmışsınız hocam, sizin adınıza sevindim. Ancak yazdıklarımdan bir jipe azıcık da olsa ilgi duyabileceğimi nasıl çıkardınız merak ettim doğrusu :)
  • civic derim
    200 den sonrasını okumadım kendi tecrübemi paylaşayım dedim. Bir test sürüşü yapın derim.

• Hocam saçma gelecek belki ama sizi okurken gözümde Audi A1 canlandı ya. Dinamik, küçük, Avrupai, gelirse 1.5 Turbo motorla gelecek mis gibi performanslı, hafif. Bence anlattığınıza çok uyuyor.
    Sağolun hocam. Siz de gönlünüzdeki aracı bulup zevkle kazasız belasız kullanırısnız inşallah :)

• quote:

Yok hocam, denemedim. Şu ana kadar görüştüğüm tüm bayiler (hemen hepsi ile bir münasebetim oldu sanırım) ve merkezler (Ford Otosan, Suzuki ve Peugeot ile oldu) işini düzgün yapmayan, düzeltiyorum, işini yapmayan insanlar tarafından işgal altında. Midemi bulandırdılar açıkçası. Ford'da çalışan, oturmaktan başka ne işe yaradıklarını anlamadığım tipler, geçen senelerde sattıkları Fiesta ST'yi satmadıklarını bile iddia ettiler. Opel'den de farklı bir şey beklemediğim için denemedim. Astra 200 çok araştırmadığım, benim daha çok baktığım kaynaklarda (İngiliz ve Amerikan hot hatch incelemeleri, çeşitli kanallar) hiç yer almayan bir araç olduğu için biraz da sanırım. Buradaki bazı arkadaşlardan aldığım gaz ile birazda, yıllardır hayalini kurdum otomobilin, Fiesta ST'nin 2. elini almaya karar verdim. İnşallah bir aksilik çıkmaz da alabilirim. Çok heyecanlıyım..
    Hocam aman stock olmasına dikkat edin, onlarca el değiştirmiş araç çıkmasın karşınıza.

Özellikle Astra'yı araştırmanızı öneririm ama. Saçma otomobil piyasası yüzünden kaybolup giden bir model.

Hayırlı olsun şimdiden, içinize sineni alın

• quote:

Orijinalden alıntı: Losgalacticos

Hocam saçma gelecek belki ama sizi okurken gözümde Audi A1 canlandı ya. Dinamik, küçük, Avrupai, gelirse 1.5 Turbo motorla gelecek mis gibi performanslı, hafif. Bence anlattığınıza çok uyuyor.
    Hiç de saçma gelmedi, hocam. A1 çok güzel bir otomobil. Hatta hayallerimde Golf R'nin özel bir versiyonunda kullanılan 400 beygirlik motora sahip bir RS1 var. Evet böyle bir otomobil yok, ben hayal ediyorum sadece. Gerçek dünyadaysa, en son incelediğimde sadece S1 vardı. O da İbiza Cupra'dan (benim beklentilerime doğrultusunda) büyük farkı olmadığını düşündüğüm, çok güzel ancak aşırı pahalı bir otomobildi. Audi'nin sitesine bakmaya korkuyorum resmen, çok acayip fiyatlar uçuşuyor havalarda.

Audi deyince aklıma şu video geldi:https://youtu.be/KAhR1MLGYNU bu adam da son dönemlerde biraz cozuttu ama, eskiden iyiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerem1000

Hocam aman stock olmasına dikkat edin, onlarca el değiştirmiş araç çıkmasın karşınıza.

Özellikle Astra'yı araştırmanızı öneririm ama. Saçma otomobil piyasası yüzünden kaybolup giden bir model.

Hayırlı olsun şimdiden, içinize sineni alın

Alıntıları Göster
    Gezenadam diye bir site var. Biraz araştırdım, insanlar çok güzel şeyler yazmışlar. Haklılar valla. Ben de onlarla anlaştım ve uzaktan eksper yaptırdım. Konuştuğum adam çok güven verdi bana. Neredeyse 200 tane fotoğraf çekti gönderdi, bir kaç tane de videosunu çekmiş. Telefonda da kendi izlenimlerini anlattı. Güvendim adama. Satan arkadaş da çok güven verdi bana. İnsanları pek tanıyamam ve bu yüzden çok kazıklanmışımdır; dolayısıyla çok korkuyorum açıkçası. Ama korkunun ecele faydası yok. İnsanlara da hiç güvenmeden yaşanmıyor. Napalım, başa çok kötü bir şey gelmez inşallah diyelim. Bakalım Salı günü inşallah uçuyorum İzmir'e..

Fiesta ST'yi yıllardır incelerim ama dün yeni bir şey öğrendim hakkında, çok hoşuma gitti. Motor sesini sürücü daha çok duysun diye motordan kokpite bir boru hattı gibi bir şey yapmışlar :) İnsanların çoğunun sessiz otomobille kafayı bozduğu, kimsenin yan gözle dahi bakmaya cesaret edemediği M5 gibi bir otomobilin motor sesini hoparlörden sürücüsüne dinlettiği, 240HP 500NM torku olan Passat'ın egzoz görünümlü plastik taktığı bir dönemde, daha da çok sevdim bu otomobili. Yalanı dolanı yok. Karbonfibermiş gibi gözükmeye çalışmıyor. Dosdoğru bir otomobil. Yanlımıyorumdur umarım.

Şimdilerde A1 kasa değiştirmedi aslında makyajlandı. Fiyat listesini heyecanla bekliyorum. Çünkü Beetle gibi, Cooper S gibi özel araçlardan biri benim içinde. Yolda, her yerde göremeyeceğimiz ama gördüğümüzde de gözümüzün kalacağı bir otomobil. Seçiminizle umarım çok mutlu olursunuz ben üst kısmı okumamıştım. Herşey gönlünüzce olsun, iyi forumlar.

• quote:

Gezenadam diye bir site var. Biraz araştırdım, insanlar çok güzel şeyler yazmışlar. Haklılar valla. Ben de onlarla anlaştım ve uzaktan eksper yaptırdım. Konuştuğum adam çok güven verdi bana. Neredeyse 200 tane fotoğraf çekti gönderdi, bir kaç tane de videosunu çekmiş. Telefonda da kendi izlenimlerini anlattı. Güvendim adama. Satan arkadaş da çok güven verdi bana. İnsanları pek tanıyamam ve bu yüzden çok kazıklanmışımdır; dolayısıyla çok korkuyorum açıkçası. Ama korkunun ecele faydası yok. İnsanlara da hiç güvenmeden yaşanmıyor. Napalım, başa çok kötü bir şey gelmez inşallah diyelim. Bakalım Salı günü inşallah uçuyorum İzmir'e..

Fiesta ST'yi yıllardır incelerim ama dün yeni bir şey öğrendim hakkında, çok hoşuma gitti. Motor sesini sürücü daha çok duysun diye motordan kokpite bir boru hattı gibi bir şey yapmışlar :) İnsanların çoğunun sessiz otomobille kafayı bozduğu, kimsenin yan gözle dahi bakmaya cesaret edemediği M5 gibi bir otomobilin motor sesini hoparlörden sürücüsüne dinlettiği, 240HP 500NM torku olan Passat'ın egzoz görünümlü plastik taktığı bir dönemde, daha da çok sevdim bu otomobili. Yalanı dolanı yok. Karbonfibermiş gibi gözükmeye çalışmıyor. Dosdoğru bir otomobil. Yanlımıyorumdur umarım.

Alıntıları Göster
    Güzel detaymış gerçekten

Aracınız hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız binersiniz inşallah.

• Fiesta ST hayalim kursağımda kaldı. İzmir'e gittim. Önce arabayı göreceğiz, sonra da notere gidip alacağız diye hayaller kurarken, adam beni bankasına götürmeye kalktı. Hayırdır ne bankası? Aracın üzerinde rehin varmış, onu kaldıracakmışım. Ne kadar olduğunu da tam söylemiyor. Üstüne gittim biraz, 78 bin lira. Gidecekmişim adamın bankasına onun borcunu ödeyip rehini kaldıracakmışım, ondan sonra notere gidecekmişiz. Ekspert yaptımak için para harcamışım, işimden izin almışım, Ankara'dan kalkmışım gelmişim bu şimdi mi söylenir. Tanıdıklarıma, kendi bankama ve notere sordum. Bu tamamen güven ilişkisi, adam bankadan çıktıktan sonra seni tanımıyorum diyebilir dediler. Ayrıca her kredi veren kurumun işleyişi farklıymış. Rehinin kalkması 2 gün süren bile oluyormuş. Bu saatten sonra da hiçbir güvenim kalmadı adama, başka şeyleri de gizlemiştir belki düşüncesiyle vazgeçtim. 2 gün uyuyamamıştım heyecandan. Eve döndüm uyudum uzun uzun. :(

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.