Şimdi Ara

Bir Orianna konusu da benden..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese iyi forumlar. Orianna'nın win ratesi oldukça yüksek. Midde Orianna denemek ve rankedde oynamayı düşünüyorum. Karakter özelliklerinde göründüğü kadar da çok zor bir hero mu? Önerebileceğiniz tüyolara, ilk hangi itemi tamamlamalıyım vs.. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında düşünüldüğü kadar zor değil. Farmı kolay, topu içeri sokacak birisi varsa ultiside çok zor sayılmaz.
  • an4cond4 kullanıcısına yanıt
    Kombosunu da söylrseniz sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zor 72 herom var hic birinde orinin yarısı kadar zorlanmadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asl4n95

Kombosunu da söylrseniz sevinirim

Kanki q yu adamin icinden gecir ama adamin inune dussun hemen w ye bas sonra kendine kalkan icin e ye bas topu adamin onune attin icin top geri sana kalkan olarak donerken adama yine vurucak sonra q gelicek q yu at olr olnesse ulti

• R atip sonra w at. Sonra adamlarin canlarinin %60'inin birden kaybolmasini izle. İlk q ac 1 levelda. Ama ilk W fulle.

• Hocam biraz daha düzgün yazaydınız iyiydi..
  • w fulle yeter dostum gg wp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NOX97

R atip sonra w at. Sonra adamlarin canlarinin %60'inin birden kaybolmasini izle. İlk q ac 1 levelda. Ama ilk W fulle.

Hocam neden w, q fulleyip topu daha rahat kontrol etmek daha iyi olmaz mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ItsOur

w fulle yeter dostum gg wp

W fullemek mi :(

• quote:

Orijinalden alıntı: mcevatsener

Hocam biraz daha düzgün yazaydınız iyiydi..

Bak simdi hocam q yu atiyorsun ama adamin icinden gecip bira daha ileriye gidecek sekilde sonra w ye bas sonra e ile kendine kalkan ver o kalkan verirken top sana dogru gelicek ilk q yu adamin onune attin icin sana dogru kalkan verirken adamin bida icinden gecicek bida vurucak sonra q gelmis olcak q at olnesse ultu sonra w

• mcevatsener kullanıcısına yanıt
    severim kendisini ustalaşması zor ama
  • Bu daha açıklayıcı oldu hocam diğer mesajınızı inanın çok kez okudum ama anlayamamıştım. İtem konusunda ilk ne çıkmalıyım sizce? Gerçekten öğrenmek istiyorum bu heroyu. LeBlanc öğrenmek istedim ama bana göre bir hero değil farm yaparken çok zorlanıyordum.
  • alışırsan oynarsın, teamwork için çok iyi bi champ
  • İtem konusunda bilgilendirme istiyorum hocam
  • ilk olarak athena kadehi sonrasında zhonya, rabadon, hiçlik, liyandra şeklinde cıkmalısın. farklı bi build denersen damage olarak bir işe yaramazsın. ağır ap çıkmalısın

• quote:

Orijinalden alıntı: mcevatsener

Bu daha açıklayıcı oldu hocam diğer mesajınızı inanın çok kez okudum ama anlayamamıştım. İtem konusunda ilk ne çıkmalıyım sizce? Gerçekten öğrenmek istiyorum bu heroyu. LeBlanc öğrenmek istedim ama bana göre bir hero değil farm yaparken çok zorlanıyordum.

Mobilim hocam hizli yazmak istedim ondan itemi kafana gore karsiya gore takil ama gidipte ilk item rabadon alma bak alma fiyorum al demiyom dikkatli oku :) afhk bide farma dayali oyna adami sadece durt direk dalarsan gorun nolcani kolay gelsin .

• Sorun değil yorumlarınız için teşekkürler hocam.
  • Doçent Kangal kullanıcısına yanıt
    Hocam peki karşımda Zed gibi bir hero varsa ilk athene yerien Zhonya çıkmam daha mantıklı olur değil mi?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.