Şimdi Ara

Bir Main Support Olarak Morgana dan İğrenmeye başladım. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
2.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metalci imam

Kitlersin anlarım da 3 saniye nedir

bari sen oynama şu oyunu sincap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sup morgana sup nidale sup annie neler gördük neler :D maini sup olan biri olarak devşirme suplardan bende hiç hoşlanmıyorum. alırım jannamı alırım lulumu takılırım kafama göre. sup dediğin adcyi adcden korur başta morgana adcyi suptan koruyor. başka bir esprisi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: LePortaBim

quote:

Orijinalden alıntı: Another Brain

Support olan arkadaşlarımın hiçbiri sevmiyor Morgana' yı nedense

Kardeş maçların su lolun ilk ekranında görünüyor gecen yine lulu oynuyordun unlu oldun desene :P

Son oynadığım oyunu kastediyorsan içler acısıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: KhaZiggs

quote:

Orijinalden alıntı: Badem Bıyık

Morgana'yı sevmem. Benim de main support. Bence support falan olmaz Morgana'dan. Kalkanı insanı çileden çıkarır. Olsa olsa ADC yanındaki APC olur o.

edit: Sup dediğin ilk başta kendisini koruyacak ki takım arkadaşını korusun. Thresh Leona Braum Taric Leona gibi suplar varken diğerleri çerez

Karma Zyra Kennen Morgana Nami Sona bunların hepsi çöp zaten

Kennen ne alaka?

• morgana fazla useless kalabiliyor. morganaya karşı oynamayı bildiğin sürece problem yaşamazsın sonuçta spellshield sadece tek hedefli kullanılabiliyor. magic pen rün ile girdiğin leona morgana spellshieldini eritip çok rahat cc bırakabiliyor üzerinde e+w ile 2 ultisini etkili kullanabilmesi için randuin tarzı tank itemlar ya da zonya alması gerekiyor 3200 gold ward itemi felan derken mid game oluyor derken sıkıntı. unutmamak gerek zonya basan morgana spellshieldda atamıyor. easy lane olur q yemezseniz pek bi etkisi yok poke atabilen bi karakter alırsanızda tadından yenmez karma lulu gibi gibi
  • Herkesinde main support nasil isse oyunlarda birbirini bogazlicaklar supp kalmasin diye

• 3sn snare op
  • Bende sevmiyorum ama yapacak birşey yok oyunu kazanmak için almak gerekiyor.Sen almazsan karşı taraf %90 alıyor morganayı karşı tarafda olacağına bende olsun.

Ama yeri geldiğinde diğer şampiyonlarıda almıyor değilim.

Thresh'e karşı Janna

Leona'ya karşı Sona

Hepsine birden LuLU ^.^

Çok sıkılırsam bunlardan Nami ^.^
  • Tank suplar varken diğerleri pek tercih edilmiyor şu an
  • quote:

Benim saydıklarım o saydıklarını kule altından çıkarmaz Karma dediğin şampiyon APC olarak çok daha iyidir. Morgana da aynı şekilde.

Namiye haksizlik ettin preeeee
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: metalci imam

Kitlersin anlarım da 3 saniye nedir

bari sen oynama şu oyunu sincap

S1'den beri oynuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Penguin

quote:

quote:

Morgana'yı sevmem. Benim de main support. Bence support falan olmaz Morgana'dan. Kalkanı insanı çileden çıkarır. Olsa olsa ADC yanındaki APC olur o.

edit: Sup dediğin ilk başta kendisini koruyacak ki takım arkadaşını korusun. Thresh Leona Braum Taric Leona gibi suplar varken diğerleri çerez

Kennen ne alaka?

Hiç sup kennen görmediniz galiba. High eloda bayaa rastladım ve çok can sıkıcı oluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Benim saydıklarım o saydıklarını kule altından çıkarmaz Karma dediğin şampiyon APC olarak çok daha iyidir. Morgana da aynı şekilde.

Tamam kanka sendin zyrayla morganayı kule altından çıkarmaz tamam.

• Morganaya sup değil diyenler suptan başka ne bekliyor onu merak ediyorum.Beğenmiyorsanız oynamayın anasını satayım.
  • gözlemlerime göre plat bronz arası morgana çok banlanıyor banlamayanda kapıyor hemen
  • thresh varken

• peke mid lanede çok oynardı. Bence çok op support shield sayesinde yanındaki adcyi çok iyi koruyor bir q var ki tuttuğu zaman öldün say ya da lanede geriye düştün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TomrisHan

sup morgana sup nidale sup annie neler gördük neler :D maini sup olan biri olarak devşirme suplardan bende hiç hoşlanmıyorum. alırım jannamı alırım lulumu takılırım kafama göre. sup dediğin adcyi adcden korur başta morgana adcyi suptan koruyor. başka bir esprisi yok

Ne alaka kaçarken atarsın Q yu kurtarırsın ADC'den de.

Aşın şu takıntıları yok devşirme support yok şu bu. Fonksiyonellik önemli, iş yapacaksa Ziggs de alınır supporta, Pantheon da.
    ADC'nin zaten ADC'den korunmaya ihtiyacı olmaz, bunu maini ADC olan biri olarak söylüyorum, CC'den korunan ADC rahatlığı gibisi yok. Yanımda en çok istediğim supportlardan biri Morgana.
    Ne nerf yerse yesin o skill set ile seçilmeye de devam eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Penguin

quote:

quote:

Kennen ne alaka?

diss to taşıyı saport edward

• quote:

Orijinalden alıntı: Romanovich Raskolnikov

"Şu oynunun giriş ekrnaında karşısı morgana alıp çileden çıkmıştım ve inadına janna almıştım. katarina bir müddet afk kalmasına rahmen takım savaşlarında çevirdik. Buhurdanlık ile draven a kalkan basınca fena oluyor"

Helal olsun dostum. Janna sanıldığı kadar ezik bir şampiyon değil. Beni tanıyor musun bilmiyorum ama Threshe gönül vermiş biri olarak Alistar ve Morganayla birlikte en çok tırstığım 3 destekten bir tanesi janna. Türk destek oyuncuların sürekli bir kahraman olma isteği var. Threshle Morgana ile q tutturuyum pata küte giriyim şavaşı kazandırıyım anlayışı. Janna gibi supportlar yetenek kadar ileri görüşlülük ve doğru risk analizi gerektiriyor. Kırılgan bir şampiyon ve yanlış yapılan bir hamleyi toparlamak çok güç. Janna çok sıkıcı bir şampiyonda değildir. Plays yapabilme gücü olan 3-4 supportdan biridir ve gerçekten yetenek ister. Çok saygı duyuyorum senin gibi unutulmuş özünden supportluk olan şampiyonların bayraktarlığını yapanlara. Keşke midden devşirme saçma sapan Annieler , Morganalar popüler olacağına, Janna gibi unutulmuş emektarlar hak ettikleri değeri bulsa. Build seçimlerinde gayet güzel amacında devam et.

Abi sen bi kitap felan yaz ya yazıların çok iyi oluyor kitap yazsan garanti alırım yani

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.