Şimdi Ara

Bir kızın rezil olduğu ana şahit oldunuz mu? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
521
Cevap
125
Favori
32.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir iki ay önce tesiste oturduk okey oynuyoruz arkadaşlar ile.can sıkıntısı almış başını gidiyor,yanda masa vardı, iki kız iki erkek geldiler iki tanesi oturdu iki kızda ayakta kaldı benim yanımda da boş sandalye vardı.O an bende böyle sıkıntıdan patlar gibiydim,bir şeyler olsada kendimize gelsek havası arıyorduk.Kız birden bana seslendi,pardon bu sandalyeyi alabilir miyim acaba? bende hiç istifimi bozmadan kafamı yavaşca sola çevirdim önce sandalyeyi süzerek yavaş yavaş kıza doğru baktım,bilmem alabilir misin dedim.o an bizim 3 arkadaş koptu ,ikisi masayı terketti gitti,diğer masaya oturan 2 erkekte kahkaha atmaya başladılar.kız 3-5 saniye bana bön bön baktı ne oluyor lan gibisinden.yanında ki diğer kızda gülmeye başladı,bir ben bir de o kız gülmüyorduk.arkasını döndü bende kahkaha attım,ama kız bir şey anlmamıştı ayrı mesele

• lise zamanları, bundan takribi 15-16 sene öncesi. İki eleman bayağa bir sıkı kavga edip birbirlerinin suratlarını dağıtıyor, bayağa bir kan oluyor yerlerde. Neyse bunlar gittikten sonra iki kız geçiyor oradan bizim sınıftan, biri diğerine gösteriyor yerleri "aa yere bak kan olmuş her yer", bunun üzerine öbürü de kasıklarını tutarak "ay benden mi geliyor benden mi geliyor." diye ağlamaya başlıyor. Tabi kavgayı görmüş olanlar anında oluyor.
  • benden 1 yaş büyük ablalarım dışarıdaydı okuldaydı bende evde öğretmen ev ziyaretine geldi evde kimse yoktu falan odamda otruyordu sonra odaya girdim önceden sipariş ettigim milkshake vardi sütlü oda kardeşlerim içindi ben kakaoluyu bitirdim neyse bardaga koydum bir guzel pipeti yerleştirdim kapıyı açtım öğretmende malum dergiyi bulmuş şaşkınlıkla ayak takıldı milkshake üstüne döküldü sanki üstüne mışlar neyse sonra banyoya girebilirisniz dedim istifimi bozmadan banyoya girdi elbise goturecektim kendilerine unutmuştum ustune havluyla "elbise getirecegini soylemiştin" bende unuttum derken ayagım kaydı yataga dustum buda ne yapıyorsun derken havluya takılıp ustume uctu ikizler ortada tam ustumde falan bir kaç dk sonrasında annemle babam geldi oglumuz erkekmi yapıcaksınız dediler falan neyse beyler
    kissxsis yeni cıkan ovasını anlattım

• quote:

Orijinalden alıntı: Ǻlucard

quote:

Orijinalden alıntı: gfbekir

havuzdan cikip erkek arkadasinin sezlonguna dogru kosarken sirt ustu dusmustu. herkes basina toplanip bir seyi var mi diye bakiyorlardi. 30 dk sonra yine kosturmaya basladi simarik hareketler falan ama bu sefer dusmedi neyse ki.

koşarken sırt üstü nasıl düşebildi hocam? geri geri mi koşuyordu

Bir kızın rezil olduğu ana şahit oldunuz mu?

Adama kapak yapıcam diye saçmalamışsın. Düşünemeyen sensin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: CJ_Furkan

quote:

Orijinalden alıntı: Hazan

quote:

Orijinalden alıntı: CJ_Furkan

bi kız aekadaş derste tuvalete gitmek ici hocadan izin aldı hoca da verdi kız sınıftan cıkarken eli cebindeydi ve elini aniden kaldırınca cebinde ki pedi bütün sınıf ortamında yere düsürdü

aynı kız bana yedek kalem verecekti kalem kutusunu cıkartıyım derken pedi çıkardı

başka bi kız sıraları düzenlerken bir yere düştü ve kafası erkek arkadasin ....na geldi
    şu anda çıkıyolar

....na ? Sırtına ?

hadi ama dostum anladın ban yemek istemiyorum ''y'' başlıyor zaten anladığını biliyorum da neyse

s ile başlayan geldi y gelmedi sinir oldum oturtamadım da bir şey tamamdır

• üniversite kayıtlarının son günündeyiz işte kayıtın sonlarına yaklaştık işte en son lazım olan dosyaları bir görevliye verip öğrenci belgemizi alacaktık neyse sabahın 9undan beri yanımda olan kız 1 belgeyi unutmuş görevli üzülme daha vaktin var demesine rağmen kız salya sümük ağlaya ağlaya okuldan çıktı ilk başta bir sessizlik oldu ama sonra herkes güldü kıza .
  • Mesajım bulunsun bende bir şeyler karalarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eldest55

quote:

Orijinalden alıntı: ozankes98

Geçende Bebekte yürüyorum bir range rover araba durdu güzel bir bayan böyle yaptı bana sen dedi çok kötü yorumcusun çok dedi ben dedim hanımefendi yarın yorumculuğumu düzeltirim ama siz hep çirkin kalıcaksınız dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Crown`Clown

benden 1 yaş büyük ablalarım dışarıdaydı okuldaydı bende evde öğretmen ev ziyaretine geldi evde kimse yoktu falan odamda otruyordu sonra odaya girdim önceden sipariş ettigim milkshake vardi sütlü oda kardeşlerim içindi ben kakaoluyu bitirdim neyse bardaga koydum bir guzel pipeti yerleştirdim kapıyı açtım öğretmende malum dergiyi bulmuş şaşkınlıkla ayak takıldı milkshake üstüne döküldü sanki üstüne mışlar neyse sonra banyoya girebilirisniz dedim istifimi bozmadan banyoya girdi elbise goturecektim kendilerine unutmuştum ustune havluyla "elbise getirecegini soylemiştin" bende unuttum derken ayagım kaydı yataga dustum buda ne yapıyorsun derken havluya takılıp ustume uctu ikizler ortada tam ustumde falan bir kaç dk sonrasında annemle babam geldi oglumuz erkekmi yapıcaksınız dediler falan neyse beyler

Kardeş mesajını yazarken nefes alabilirsin.

• Lise 3' deyim bir gün işim çıktı bindim minibüse gidiyorum sol tarafta ikili sağ tarafta tekli koltuklar var oturdum oraya bayada bir kalabalık var 2 tane kız ayakta şöför virajı dönünce kız bir yere tutunmuyormuş lap diye kuçağıma oturdu üstüne bir tane daha viraj geldi kızın kalması 5-6 saniye oldu minibüs'de hoplaya hoplaya gidiyor sonra kız kalktı herkes kıza bakıyor, kızın yüzü kızardı 1 durak sonra indi benimde çadır kalktı tabi 5 saniye az değil
  • 1 ay önce üniversitede kızın biri 1 bölme merdiveni yuvarlanarak indi.
  • Ortaokuldayken kızın biri tenefüse çıkarken orkidini düşürdü, heralde eteğinin bel kısmına sıkıştırmış, yürürken düşüverdi. Sonra ben düşürmedim diye inkar etmişti ama kıpkırmızı olmuştu tabi.
  • Okuldaydık tenefüs zili caldı önümdeki kız ayaga bi kalktı eteginde kocaman kan izi var herkes gülmeye basladı kız aglayarak tuvalete kostu

Sınıftayız sinir oldugum bi kız var yanıma geldi birseyler söyledi hatırlamıyorum bide beni ittirilmeye baslayınca benim kafa attı o sinirle bir ittirmisim kız havada uctu tam cöp kutusunun üstüne düstü herkes gülmüstü kız kalkamadı düstügü yerden bir süre

• parkın bankında oturuyoduk yan banka bi teyze geldi neyse ayagında yeşil mercurial nike vardı :D bizde güldük kadnda utandı haliyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: ffaattii07

Bi kaç kez denk geldim ama En nefes kesici olani Hiç unutmadigim Unutamadigimdir.. Tam önümde boydan boya eteği yirtilmişti O zaten şok olmuştu Birden karşimda öyle bi manzara görünce ben ondanda Şok oğlu şok olmuştum... Ayy pardon üff özür dilerim 1 dakka yaa pardon falan demiştide sanki çok kötü bişiy oldu ne güzel Gözüm gönlüm bayram etti lan her neyse Montumu çikarip Dur bacaklarini örteyim diye yanaştim yanina Çok teşekkür ederim falan demişti Hemen lavaboya gitmişti kardeşine evden pantolon falan getirtmişti..

Ama harbi diyorum O bacaklari Unutamiyorum.. Aklima geldikçe çildiricak gibi oluyorum çok güzel bacaklari vardi pürüzsüz kaymak gibi..

son cümleye anırdım , nasıl bir hayvanlıktır o

• quote:

Orijinalden alıntı: War Star

quote:

Orijinalden alıntı: Crown`Clown

benden 1 yaş büyük ablalarım dışarıdaydı okuldaydı bende evde öğretmen ev ziyaretine geldi evde kimse yoktu falan odamda otruyordu sonra odaya girdim önceden sipariş ettigim milkshake vardi sütlü oda kardeşlerim içindi ben kakaoluyu bitirdim neyse bardaga koydum bir guzel pipeti yerleştirdim kapıyı açtım öğretmende malum dergiyi bulmuş şaşkınlıkla ayak takıldı milkshake üstüne döküldü sanki üstüne mışlar neyse sonra banyoya girebilirisniz dedim istifimi bozmadan banyoya girdi elbise goturecektim kendilerine unutmuştum ustune havluyla "elbise getirecegini soylemiştin" bende unuttum derken ayagım kaydı yataga dustum buda ne yapıyorsun derken havluya takılıp ustume uctu ikizler ortada tam ustumde falan bir kaç dk sonrasında annemle babam geldi oglumuz erkekmi yapıcaksınız dediler falan neyse beyler

Kardeş mesajını yazarken nefes alabilirsin.

nefessiz yazarım :D

• mahallede takılıyorum karşı binada yaşıtım olan kız çamaşır topluyor derken pat diye bişey düşürdü ama görmedi düştüğünü bende aşağıya bişey düşürdün dedim oda sepet salimde versene dedi tabi dedim gittim almaya bide ne görim ninja kablumba baskılı don sonra donu sepete koydum fakat kız sepeti çekip donu aldıktan sonraki surat ifadesini hiç unutmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: etkisizeleman.00

quote:

Orijinalden alıntı: Ǻlucard

quote:

Orijinalden alıntı: gfbekir

havuzdan cikip erkek arkadasinin sezlonguna dogru kosarken sirt ustu dusmustu. herkes basina toplanip bir seyi var mi diye bakiyorlardi. 30 dk sonra yine kosturmaya basladi simarik hareketler falan ama bu sefer dusmedi neyse ki.

koşarken sırt üstü nasıl düşebildi hocam? geri geri mi koşuyordu

Bir kızın rezil olduğu ana şahit oldunuz mu?

Muhtemelen ayagi kaymistir hocam.

Ayağının topuk kısmı kaymıştır hocam

• Çok fena şeyler var konuda
  • Yıl:2009

Adını vermiyim,''X'' devlet kurumunda staj yapıyordum.Başka bir stajer çocuk yanağımdan makas almıştı(NEFRET EDERİM !)tekrar yapmaması için uyarmıştım.Neyse 1 ay falan geçti kuruma erken gittim o gün kulaklık taktım koltukda gözüm kapalı arkama yaslandım,yan odadaki stajer kız girdi içeri makas aldı yanagımdan bende geçen seferki çocuk sanıp yumruk attım kız yere düştü.Sonra anlattım durumu özürdiledim affetmişti kız

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.