Şimdi Ara

Bir kızın rezil olduğu ana şahit oldunuz mu? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
521
Cevap
125
Favori
32.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • [simage]i31.tinypic.com/1fcpxg.jpg[/simage]
    Aklima geldi nacizane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferisss -- 12 Şubat 2013; 18:18:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarilara tasiyalim.

• 7. caddede kızın birinin etegi cantasına sıkısmıstı yoldan arabayla gecen bi fırlama(yanındada kız arkadası oturuyordu) gülerek pardon eteginiz acılmıs diye kızı uyarmıstı kız acayip bozulmustu
  • Bi keresinde annem ve komsular carsidan eve geliyoduk havada karanlikti ve bi grup kiz kor ebe oynuyolardi tam ben gecerken bana bi yapisti resmen suyumu cikari cakti sonra kiz buldum dedi arkadaslari ve annemgil gulduler kizda utandi ve guldu ozur diledi komsunun kizida oo anliyalim filan dedi sora devam ettik ben daha olayin sokundaydim

• quote:

Orijinalden alıntı: Hazan

quote:

Orijinalden alıntı: CJ_Furkan

bi kız aekadaş derste tuvalete gitmek ici hocadan izin aldı hoca da verdi kız sınıftan cıkarken eli cebindeydi ve elini aniden kaldırınca cebinde ki pedi bütün sınıf ortamında yere düsürdü

aynı kız bana yedek kalem verecekti kalem kutusunu cıkartıyım derken pedi çıkardı

başka bi kız sıraları düzenlerken bir yere düştü ve kafası erkek arkadasin ....na geldi
    şu anda çıkıyolar

....na ? Sırtına ?

Bekledigim Cevap Geldi

• saçımı kazıtıp okula gitmiştim bir kız sınıfın ortasında çok güzel olmuuuuş seni içime almak istiyorum diye bağırmıştı sınıfa bir sessizlik çökmüitü
  • quote:

Orijinalden alıntı: POLEMARCH

saçımı kazıtıp okula gitmiştim bir kız sınıfın ortasında çok güzel olmuuuuş seni içime almak istiyorum diye bağırmıştı sınıfa bir sessizlik çökmüitü

acun.yok.artik.jpg

• çok komik konuymuş stajda tam sıkılmışken çok iyi geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeroKe

üniversite kayıtlarının son günündeyiz işte kayıtın sonlarına yaklaştık işte en son lazım olan dosyaları bir görevliye verip öğrenci belgemizi alacaktık neyse sabahın 9undan beri yanımda olan kız 1 belgeyi unutmuş görevli üzülme daha vaktin var demesine rağmen kız salya sümük ağlaya ağlaya okuldan çıktı ilk başta bir sessizlik oldu ama sonra herkes güldü kıza .

Burada gülünecek ne var anlamadım. Ne kadar kötü bir durum, üniversiteliyim diye geçinenlerin gülmesi daha kötü bir durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Staeber41

Yukarilara tasiyalim.

tasiyalim.'dan sonrasını okumadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BehindTheMask

quote:

Orijinalden alıntı: POLEMARCH

saçımı kazıtıp okula gitmiştim bir kız sınıfın ortasında çok güzel olmuuuuş seni içime almak istiyorum diye bağırmıştı sınıfa bir sessizlik çökmüitü

acun.yok.artik.jpg

sende alsaydın

• quote:

Orijinalden alıntı: monsieur11

lise sondayız beyza diye bir kız var neyse bir gün beyza derste rahatsızlandı en arkada oturuyodu böle karnını falan tutuyor arada dikeliyor tekrar sıranın üstüne falan yatıyor hocadan wc izni istiyor tabiki hoca vermiyo biz mevzuyu biliyoruz tabi kızın adet zamanları kız zorlanıyor falan çaprazında oturan buseye kağıt falan attı ve pedin varmı diye sordu tabi biz de izliypruz kız bizim duyduğumuzu anladı böle acı bir kızarıklık aldı yüzünü zorlandığından mıydı utancından mı ayırt edemedik tabi neyse hocaya tekrar gitti wc izni için hoca yine izin vermeyince arkalardan bir ses hocam izin verin beni kan tutuyo diye mırıldandı sınıf pert kız yerlerde :)

Buna sesli güldüm.Arkadaşın yaratıcıymış

• Bizde de beden hocası bir arkadaşın saçını çekiyordu bir anda kızın teki "hocam saçını bozmayın" diye bağırınca bütün sınıf gülmeye başladıydı.Fesat şeyler geçirmeyin 8. sınıf.Ama manitasıda olabilir :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: *DeviantART

Toplanın beyler bende bir olayı anlatıcam,ama baya eski hatırladığım kadarı ile sansürlü olarak.Fotoğrafi eskiden izleyenler bilir onun espirisine koyuyorum heredot cevdet
     Bir kızın rezil olduğu ana şahit oldunuz mu?

öğrenci evinde takılıyorduk bir gün ben salonda oturuyordum bir yandanda salondaki kızlar ile muhabbet ediyordum işte daha yabancısıyım şehirin falan ,sonra arkadaşla kız arkadaşı eve girdi selam verip odalarına geçtiler yarım saat geçti, bende balkona çıkıp sigara içeyim dedim tam içerken arkadaş tüküre tüküre balkona çıktı balkonlarda yapışık olduğu için kızla onu çıplak gördüm işte galiba bu kızın şeyini şe yapmış özür diliyodu cocuktan kesmediği için hala hatırladıkça gülerim ya

Seyini sey yapmis kesmedigi icin pzur dilemek?

• quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

bir iki ay önce tesiste oturduk okey oynuyoruz arkadaşlar ile.can sıkıntısı almış başını gidiyor,yanda masa vardı, iki kız iki erkek geldiler iki tanesi oturdu iki kızda ayakta kaldı benim yanımda da boş sandalye vardı.O an bende böyle sıkıntıdan patlar gibiydim,bir şeyler olsada kendimize gelsek havası arıyorduk.Kız birden bana seslendi,pardon bu sandalyeyi alabilir miyim acaba? bende hiç istifimi bozmadan kafamı yavaşca sola çevirdim önce sandalyeyi süzerek yavaş yavaş kıza doğru baktım,bilmem alabilir misin dedim.o an bizim 3 arkadaş koptu ,ikisi masayı terketti gitti,diğer masaya oturan 2 erkekte kahkaha atmaya başladılar.kız 3-5 saniye bana bön bön baktı ne oluyor lan gibisinden.yanında ki diğer kızda gülmeye başladı,bir ben bir de o kız gülmüyorduk.arkasını döndü bende kahkaha attım,ama kız bir şey anlmamıştı ayrı mesele

• 7. sınıfın başında bi kız vardı ece die kız arkasırada konuşuyor die hoca yerlerimizi deiştirtti.Bende 3. sırada oturuyorum en arkaya geçtim yanımdakiyle...
    kızın sırasının altında ped gördük aannaaaaa dedik
    sonra 40 sn sonrada kız bizim sıraya olmaz mı hemen arkadaşı geldi aldı pedini wcye gittiler
    kız eteğini deiştrip geldi ama konusunu bile açmadı kimse döverdi çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: WirLeben Autos

quote:

Orijinalden alıntı: monsieur11

lise sondayız beyza diye bir kız var neyse bir gün beyza derste rahatsızlandı en arkada oturuyodu böle karnını falan tutuyor arada dikeliyor tekrar sıranın üstüne falan yatıyor hocadan wc izni istiyor tabiki hoca vermiyo biz mevzuyu biliyoruz tabi kızın adet zamanları kız zorlanıyor falan çaprazında oturan buseye kağıt falan attı ve pedin varmı diye sordu tabi biz de izliypruz kız bizim duyduğumuzu anladı böle acı bir kızarıklık aldı yüzünü zorlandığından mıydı utancından mı ayırt edemedik tabi neyse hocaya tekrar gitti wc izni için hoca yine izin vermeyince arkalardan bir ses hocam izin verin beni kan tutuyo diye mırıldandı sınıf pert kız yerlerde :)

Buna sesli güldüm.Arkadaşın yaratıcıymış

:) :)

• Yıl: 2011
    Yer: Bir meslek lisesi beden eğitimi salonu

Yerde siyah bildiğin kabağa benzer bir top görüp şut atma denememden sonra yerden kalkıp topu kucaklayıp başkalarını tufaya düşürme niyeti ile salonun futbol oynanan bölümüne ilerlerken karşıma bir kız geldi "at oynayalım" dedi voleybol isteyerek.

Attım ben de

Ama kızın topu kucaklamaya çalışırken düştüğünün acısını neden benden çıkardığını anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ǻlucard

quote:

Orijinalden alıntı: gfbekir

havuzdan cikip erkek arkadasinin sezlonguna dogru kosarken sirt ustu dusmustu. herkes basina toplanip bir seyi var mi diye bakiyorlardi. 30 dk sonra yine kosturmaya basladi simarik hareketler falan ama bu sefer dusmedi neyse ki.

koşarken sırt üstü nasıl düşebildi hocam? geri geri mi koşuyordu

Bir kızın rezil olduğu ana şahit oldunuz mu?

cok zekisiniz ya ak ayagı kayar düşer sırt üstü

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.