Şimdi Ara

Bir İstifa. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
3
Favori
2.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Beğenmeyen de yorum atar fakat saygı çerçevesinde

@farego ;
    Özeti nasıl yazim yazılamaz ki

@Viyana. ;
    Boş bir vaktinde okursun
  • Okuyacaktım da dili çok ağır anlayamadım.
  • bu yazı gıbı yazıların devamını yazarsanız/paylasırsanız merakla takıp ederim.
  • üşengeçliğimi yenebilirsem okurum, bulunsun
  • @emre_virüs
    Tabi aklımda 3 tane daha hikaye var onları paylaşacağım fakat bir türlü foruma yazacak vakit olmuyor

@Illuminn
    Umarım en yakın zaman da yenersin
  • Okudum ana fikri aldımda bunu çok abartıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miyamoto Musashi

Yorumlara kandım okuyayım dedim okumaz olaydım..
    Özet:
    Herkesin Emrah olduğu bir sınıfta hoca en mutlu anınızı anlatın diyor, öğrencilerde işte babam hapse düştüğünde mutluydum çünkü cicibaba buldu anam oda çok zengindi.
    sonra öğretmende jandarmaya kayıt oluyor kalbi katılaşsın diye.
    Gidin kırlangıç hikayesini okuyun daha iyi
    Vakit kaybı.

Not: KENDİ YORUMUM.
    Not 2 : Nick konu uyumu

+1 Yorumları okudum da sanki kaliteli diye bahsedilen bir yazarın yazdığı şeyi illa beğeneceğiz, eğer beğenmiyorsak kültürsüz, sanattan anlayaman birisi oluyoruz. Kendi fikrinizi değil başkalarının fikirlerini söylüyorsunuz. Copying Beethoven'da bir sahne vardı, Beethoven bir sanat eserini beğenmedi diye herkes bende beğenmedim diyor, bunun gibi olmuş.

Çıkarabilinecek tek ders: haline şükretmek. Yinede ben şükretmek yerine daha fazlasını istemeyi tercih ederim. Ancak böyle ilerleme kaydedebiliriz.

Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jugband Blues -- 28 Ağustos 2013; 21:28:13 >

• Güzel hikaye teşekkürler uğraşın için :)
  • bunu yönetici Ömer'e mi yazdın o da öğretmen
  • imzanda gördüm okudum teşekkür ederim üşenmeyip bunu yazdığın için.. etkiledi beni, hayatımda birkaç şeyin farkına vardım.
  • Gideri var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel yazı, teşekkürler
  • Beğendim. Bu gerçekten zorluk çekmenin ne demek olduğunu anlamalarına yardımcı olur bazılarının.

Geçenlerde bir olayda " çok zor durumdayız çevredeki evlerden bize yemek getiriyorlar" falan şeklinde TWEET atanları görmüştüm.. Gören cephede savaşıyorlar zannedecek.. Aslında bulundukları yer ise Starbucks cafe önlerinde "white chocolate mocha"
  • Durmum yoktu okuyamadım
  • Hz.Simyacı kullanıcısına yanıt
    Hep üstte olması gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodoruh

Hep üstte olması gerekir.

imzamda duruyor sürekli fakat yinede teşekkürler belki okumayan kalmıştır forumda
  • Mesajım bulunsun
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.