Şimdi Ara

Bir insan egzozdan cikan sesten nasil bir haz alir? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
2
Favori
13.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
271 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

- Abart egzoz

- çakma xenon far

- havalı korna

Hayır yani nasıl bir boş zamanları var, böyle boş işlerle uğraşıyorlar. Kıskanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İster 10.000 TL. lik araç olsun
    İster 1.000.000 TL. lik araç olsun fark etmez egzozu açık araç duyduğum zaman küfür dağarcığım çok geniş olmasına rağmen edecek küfür bulamıyorum.
    ELALARINI ELALARINI ALLAH VERSİN BELALARINI!!!
  • bazı önünü bile görmeden makyaj yaparak yada cep telefonu ile konuşarak araba kullananların altında kalmamak onlara kendini duyurmak için olabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tany3450

elektrikli araba diye birşey var artık hem daha hızlı hem de boş ses yapmıyor
    fiyatlarını görünce elektrik çarpmışa döndüm

teslanın kaza kontrol sistemli araçlarının fiyatları

308 000 Euro =
    1 630 314,7 Türk Lirası

Bir insan egzozdan cikan sesten nasil bir haz alir?

• zibidi gonzales kullanıcısına yanıt
    sağlam küfür yiyorsunuz haberiniz olsun, ben de ediyorum
  • ßLacKLioN kullanıcısına yanıt
    Seyir halinde kontak kapatip acarak egzozdan pat diye ses cikariyorlar. Sikisan gazin aniden disari cikmasiyla ses cikiyor. Mallik bedava.

• Apaçi dolu her yer
  • Eğer bağcılarda yaşıyosanız bunlar sizin kaderinizdir çünkü ilçe değil adeta ahır

• Sırf egzoz olarak bakmayalım Gürültü Kirliliği genel olarak Türkiyede bir sorun.

Araba kornasindan tut,motor egzozuna,seyyar saticisidan,seçim arabasina kadar.Medeni ülkelerde böyle bir gürültü yok.Ülkemizi kötülemiyorumda Avrupanin çok gerisindeyiz çok.

Kendimi bildim bileli gürültüyü sevmem kafamda kaldirmaz.

• 68 beygir dizelim var yokuşu 110la çıkıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi There goes your life -- 20 Mayıs 2018; 11:56:56 >

• Hayatım boyunca hiç bir araba yada motor sesi ilgimi çekmedi. Hep tuhaf gelmiştir hoşuma gitmeyi bırak bana hepsi berbat geliyor.

• Benzin istasyonunda çalışıyorum 10 lira gazla 100 liralık şov yapıyor arkadaşlar. Umarım bir gün yanlayıp çıkanlar gelirde pompaya girerler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zibidi gonzales kullanıcısına yanıt
    İnsanları motor sesinizle rahatsız etme hakkınız yok, hiç kusura bakmayın.
  • Ferrari dediğin araba çığlık atarak geçer ne olduğunu anlamazsın bile. Ama bu tofaşlar yürümüyor da, yanından geçip gidene kadar kanser olursun.

• NE zevksizsiniz!

Hiç bir Magirus’un koltuğuna oturup ara gaz vererek ufak bir tur attınız mı? Büyük bir keyif tavsiye ederim.

• Komşumun balkonun dibinde egzoz bagırtan hödüğün aracının tavanına piknik tüpünü atarak sonu karakolda biten olaydır. Sonuç egzos bagırtan kıro halkı rahatsız etmekten dolayı yüklü miktarda para cezası alıp tavanı çökmüş tofaşı ile başbaşa kalmıştır. Bende artık balkonumda piknik tüpü bulunduruyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pırıl pırıl kafalar var milyonluk motordan çıkan ses seni rahatsız etmiyormu apaçinin barzonun zengini fakiri yok gece 3 te sokak arasında abanan Harley Davidson a vay be bas koçum diyosunuz heralde

• Egzos sesinden rahatsız olanlarda ya araba yok ya da kıskanıyorlar

O kadar para verip spor araba almışım, sesini duymak benim hakkım. Umrumda değil sizin ne düşündüğünüz

• quote:

Orijinalden alıntı: VIKINGS

Egzos sesinden rahatsız olanlarda ya araba yok ya da kıskanıyorlar

O kadar para verip spor araba almışım, sesini duymak benim hakkım. Umrumda değil sizin ne düşündüğünüz
    böylelerinin araçları bağlanmalı

• Motorsikletin üzerindeki adam sesi aynı şekilde duymaz. Doppler olayından dolayı asıl birikim ve yüksek şiddetli sesi arkada kalanlar işitir. Bu da motorcunun çok rahatsız olmamasına sebep olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.