Şimdi Ara

Bir iki soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler silkroad' un son sürümü kaçtır ? Hotan fortress ek sürümünü indirmek şart mıdır? İndirmek için uygun bir linkiniz varsa alabilir miyim? Bilmem gereken başka bir konu var mı acaba? Teşekkürler iyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mai_mai

Beyler silkroad' un son sürümü kaçtır ? Hotan fortress ek sürümünü indirmek şart mıdır? İndirmek için uygun bir linkiniz varsa alabilir miyim? Bilmem gereken başka bir konu var mı acaba? Teşekkürler iyi forumlar.

Gözlerime inanamıyorum, sen ve buralar :D

Görmeyeli nasılsın yeri değil ama sevindirdi beni..

* Hotan fortress ile birlikte yeni patch geldi onu yüklemek zorundasın, son sürümü 1.232
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lurtz Uruk Hai

quote:

Orijinalden alıntı: mai_mai

Beyler silkroad' un son sürümü kaçtır ? Hotan fortress ek sürümünü indirmek şart mıdır? İndirmek için uygun bir linkiniz varsa alabilir miyim? Bilmem gereken başka bir konu var mı acaba? Teşekkürler iyi forumlar.

Gözlerime inanamıyorum, sen ve buralar :D

Görmeyeli nasılsın yeri değil ama sevindirdi beni..

* Hotan fortress ile birlikte yeni patch geldi onu yüklemek zorundasın, son sürümü 1.323.

1.232

@mai_mai

Hoşgeldin en son ong farm rehberine katılmayı reddetmiştin o zamandan beri görmüyodum seni

• ooo anime bolumunden ciktin demek

botlar banlandi gir bak biraz keyfini cikar oyunun..
  • silkroadun sitesinden indir bence yeterince hızlı iniyor ve en güvenlisi(bu aralar soyulma olayları arttı)
  • Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.