Şimdi Ara

Bir HALT Olmaz Bu Takımdan !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nedir bizim derdimiz anlamadım ki. Rijkaard'a yanıyorum ben.

• sakin ol şampiyon
  • Cevabını vermişsin sorduğun sorunun.Rejkard takımı bu hale gayet başarılı şekilde getirdi transferler ve Hagi'nin disiplin anlayışı ile anca buraya gelebildi takım.
    quote:

Orijinalden alıntı: Atabérk
    Nedir bizim derdimiz anlamadım ki = Rijkaard'a yanıyorum ben.
  • Romen karma takımından anca bu olurdu zaten . Niye şaşırıyorsunuz ki .Başarı süpriz olur zaten bizim için
  • Ulan takımı zaten tanıyamıyorum üstüne birde somonmu artık ne haltsa o forma ile çıkıyorlar iyice karıştırıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vaypcnet
    Cevabını vermişsin sorduğun sorunun.Rejkard takımı bu hale gayet başarılı şekilde getirdi transferler ve Hagi'nin disiplin anlayışı ile anca buraya gelebildi takım.
    quote:

Orijinalden alıntı: Atabérk
    Nedir bizim derdimiz anlamadım ki = Rijkaard'a yanıyorum ben.

rijkaard dan öncede her sene uefa ve cl de en az çeyrek final oynuyorduk zaten takımdan en az 10 oyuncu gönderilmeli td değiştirilmeli yeni oyuncular yeni td yeni sistem.. Anca böyle kurtulur bu takım
  • "benim icin misimovic bitmistir" devam et bu sekilde ins sene sonuna kalmazsin
  • Bu bölüme girince maçın ne sonuçla bittiği hemen belli oluyor.
    Gs yendiyse bi kaç futbolcu hakkında başlık açılır süper şahane bilmem ne
    yenildiyse ''bu takımdan bi halt olmaz'' '' bırak yakamızı x kişi''

Bu kadar net değil bence bi maçta bu kadar havaya girilip diğer maçta bu kadar felaket tellallığı yapılmaz.
    Yeni bi hoca yeni oyuncular cart curt puan kayıpları son derece normal.
    İçerde de 3 puan almak doğal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaguar19
    Bu bölüme girince maçın ne sonuçla bittiği hemen belli oluyor.

Bu kadar net değil bence bi maçta bu kadar havaya girilip diğer maçta bu kadar felaket tellallığı yapılmaz.

Cart curt yazacağına takımın son 5 yıllık geçmişine bak..
  • Jaguar. Kac ay oldu hagi geleli ayrica hagi dah oncede gelmisti
  • Ben hagiyi savunmuyorum.
    Her maçta farklı bir moda giriliyor bunu söylemeye çalışıyorum.
  • Ben bugün sol açığım. Yarın ön libero, öbür gün stoper. Maça sağ açık başlıyorum, maç sonunda forvetteyim. Ayrıca her hafta yanımda farklı isimler oluyor. Benim yeteneğim var ama sergileyemiyorum. Suç kimde acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Romen karma takımından anca bu olurdu zaten . Niye şaşırıyorsunuz ki .Başarı süpriz olur zaten bizim için

Bana Stancu dışında 1 tane Rumen bul, direkt atmosfere karışayım! Ama bulamazsan tası tarağı toplar uçar gidersin, uyar mı?
  • Gene mi yenildik?[alışılmışçaresizlik.gif]
  • quote:

Orijinalden alıntı: lombi

quote:

Orijinalden alıntı: Macabre

quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Romen karma takımından anca bu olurdu zaten . Niye şaşırıyorsunuz ki .Başarı süpriz olur zaten bizim için

Bana Stancu dışında 1 tane Rumen bul, direkt atmosfere karışayım! Ama bulamazsan tası tarağı toplar uçar gidersin, uyar mı?

Rumen olup olmaması ne farkeder? Yaptığı transferlerin alayı Romanya liginden değil mi, ben mi yanlış biliyorum? Tamam, bildiği izlediği ligidirde, oranın en iyi oyunsunu alırsın başka liglere bakarsın. 3 tane Romanya Liginden transfer...

O zaman sen bana Zapata dışında 1 tane tırt isim söyle, ben yine atmosfere karışayım? Dur sana yardımcı olalım; Romanya'dan Zapata dışında Culio ve Stancu geldi. Hadi giydir bakalım yiyorsa, ha? Yok öyle ezbere konuşmak.

• Galatasarayda adam akıllı bir orta saha olmadığı için 2 senedir culio iyi gözüküyor tekrar söylüyorum culio ortalama bir topçu öyle çok abartılacak bir adam değil !
  • zaten bu sene biseymi bekleyen vardı ,riijkard gittikten sonra olacaklar belliydi gunu kurtarmaya calısan adanlar takımı bitirdi direk.insallah seneye tamamen farklı bi gs izleriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: _LegendmJ_

Galatasarayda adam akıllı bir orta saha olmadığı için 2 senedir culio iyi gözüküyor tekrar söylüyorum culio ortalama bir topçu öyle çok abartılacak bir adam değil !

ıyı sayılabılecek bir topcu bızım en zayıf noktamızdan vuruyor adam bu takım için canımı bile veririm
    benım turkıyede tuttugum takımdan sonrakı sempatı duydugum takım ne hale geldı ya uzuluyorum aslında uzulmuyorum bu sene boyle gıtsınde adnalardan ve hagıden kurtulalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaguar19

Bu bölüme girince maçın ne sonuçla bittiği hemen belli oluyor.

"gs yendiyse süper şahane" gibi konular açılmıyor burada sanırım bu bölümde pek takılmıyorsun. Arkadaşın dediği gibi son 5 yıla ya da en basitinden bu seneye bak. Rijkaard gibi biri harcandı burada.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.