Şimdi Ara

bir HAİN 'İN HİKAYASİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadas ben bu awrupa karekterleri topla konusun ilk haber dUyulunca bi konu açmistim ama,awrupa gelmeden srodan cabal onlineye gectim, update gelmeden 2gün önce R3spect (tugrulguclu )msnde beni ekledi awrupa karakter acicakarli bi serverde topluyoz turkler olarak toplu hareket etecez dedi. Aslinda oyunu birakmama ragmen bütün turkler felan kalabalik güzel olur diye kabul ettim.Update geldi kastik biraz bu gün (25.07.2007) öglen oyuna girdim msj attim party var mi diye (arkadas topladiği icin kisileri partileri o düzenliyor) ama full dedi, tmm dedim , kendime bi yabanci parti buldum 1-2 kastikdan sonra tekaramsj attim , full mu hale diye ewt dedi , yabanci varsa at beni al hep turk olalim dedi (bunuda oyun şu sözüne güvenerek dedim hep turkler beraber kasicaz dedi ) ewt 2tane var ama lvl20 atamam dedi.. emre lvl18 bende lvl16 idim lvl17 canavar kesiyorlardi. arkadas lvl yüksek diye yabanci kim olduklari belli olmayan kisileri secti. simdi siz bu arkadasa güvenir misin güvenmezmisiniz (adam turkler kasicaz diyor sonra lvl yüksek diye bi yabanci icin turku satiyor 2gün sonra 2yabanci ona slm bile vermez)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STQRM -- 25 Temmuz 2007; 19:23:20 >

• tamm anlıoruz seni

ama o arkın hayin deil HAİN

• oldumu

• en ucuz numara

• Böyle oyunlarda babana güvenmicen
  • banada ögretti..

aslinde online oyunlarda kimsey güvenmeyeceğimi biliyom...ama icimden birine güvenmek gellldi demekki icin deki ses her zman dogru sölememiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STQRM -- 25 Temmuz 2007; 19:58:18 >
  • Hainlik demek değildir bu.Niye adamları atsınki partiden sonuna kadar haklı arkadaşın.Party dolu ise doludur sırf sen Türksün diye biri seni partiden atınca hoşuna gidiyor mu ;aynı şey.Arkadaşını adaletli ve eşit davrandığı için kutluyor senin bu tutumu hain diğe yorumlamanı da kınıyorum.
  • Yanlış yere konu açanlar da haindir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.