Şimdi Ara

Bir Fenerbahçeli olarak.. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
1
Favori
2.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Shockwave çöktü. Alıntı silinmiş. Değiştir butonuda yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anilglr

Konuyu açan Salih ve Semih demiş ama herkes Salih'i konuşuyo . İsteyen istediği gibi konuşsun gazetelerde, spor programlarında Salih'e gelen övgüleri görüyosunuz

NOKTA
  • Carrusca bu sefer patlama yapacak.
  • Selçuk bugün bu takıma transfer olsaydı forma şansı bulabilir miydi? İlk geldiğindeki performansına göre yorum yapın. İlerleyen zamanlarda Salih-Selçuk kıyaslamasını yapacağız inş. Batuhan gibi şımarık bir tip değil eski futbolcularımız gibi silikte değil. Salih'i,Arda'ya benzetiyorum umarım onun yolundan gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nodar

quote:

Orijinalden alıntı: Risk Budur

Semih gs altyapısından çıktı fakat salih buca altyapısından çıktı

fenerbahçe sadece parayı bastı aldı ve oynattı.

üç büyüklerden birisini tutmayan olarak bunları söylüyorum

haksızmıyım

Bir düzeltme de ben yapayım!

Salih Marmaris spor da yetişti. Marmaris de göze çarpıp BUca ya transfer oldu.

Farketmez hocam parladigi. Tanindigi yer bucadir

Neyse uzamasin konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: triplecatcher

quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

quote:

bizde çıkardık olum

quote:

yaw R.madrid i lazio yu falan bırakında GS ile FB çok iyi iki oyuncu çıkardı

SEMİH-SALİH

bence ikisininde geleceği çok parlak karakterleride çok düzgün ne bir faul ne bir itiraz yapıyorlar maçlarda...

helal olsun gençlere ikisi de inşallah ülkemize çok katkı sağlayacaklar

tamam işte karakterleri de düzgün... ne de olsa takımlarında millete tükürmek gibi insancıl olmayan eylemlerde bulunan abileri yok

not : neyin mevzusundasınız ? ulan adam ceza aldı ceza almasa ve tükürmediği pfdk tarafından kabul edilse tamam bizimkiler karaktersiz derim. ama adam tükürdüğü için 4 maç ceza aldı ve 4 maç takımdan uzak kaldı. daha neyin kafası bu

TFF ve kurumlarına güveniyor musun? Asıl sen neyin kafasındasın?

tff'ye güven değilbu mevzu... oyuncusuna verilen kırmızı kartı; mevkisinde alternatifi pek yok diye azaltıp 2 yıl erteleyebilicek güce ve ayrıcalığa sahip bir kulüp (nitekim hemen hemen her hafta birileri kırmızı görüyor ve hepsine itiraz ediliyor ama hiçbiri böyle bi güzellikten nasibini alamıyor) bile bunu engelleyemedi... tff'de böylesine lobiye sahip bi kulüp olmasına rağmen bu 4 maçı engelleyemedi... siz düşünün artık ne denli bi tükürük olduğunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Morgue

Bir Fenerbahçeli olarak..

Vay fenerlilere duyrulur
  • semihi sallada ileride orta saha oğuzhan ve salih ten oluşursa mükemmel olur.bu değerleri kaybetmemek lazım.
  • Semih ile salih esit seviyede futbolcu degiller. Salih duzenli oynasin 1 sezon. Ondan sonra karar verelim ?

• Semih Kaya tam anlamı ile bir Galatasaray altyapısından yetişme bir futbolcudur ama Salih Uçan için Fenerbahçenin altyapısından yetiştirdiği bir futbolcudur diyemeyiz öncelikle bu meseleyi herkesin kabul etmesi lazım...

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=884378 Salih

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=329898 Semih

• quote:

Orijinalden alıntı: Anilglr

quote:

Orijinalden alıntı: babayorgun65

quote:

Orijinalden alıntı: Morgue

Vay fenerlilere duyrulur

Madem gazete de her gördüğüne inanıyosun al

Bunu inandığın zaman bende Fenerbahçeli Salih'in gs li olduğuna inanıcam

Fazla artislik yapma

Bizim bu haberlerde hep doğru çıkıyor Ayrıca o ronaldinho haberleri kaç yıldır yapılıyor

Dediğim gibi fazla artisik yapma

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

quote:

Orijinalden alıntı: Brandon Stark

Salih'i kiskananlar var ahahaha
    Gelecek yillarda Salih Turkiye'nin en iyi iki yonlu orta saha oyuncusu olacaktir.Muthis oyuncu.

19 yaşına gelmişse bi oyuncu bitmiş demektir,29 yaşında da aynı olacaktır özellikle yıldız hamuru varsa bunu şimdiye kadar belli etmesi gerekirdi. Ben şahsen baroni den iyi olduğunu düşünmüyorum.

Abartıyorsun. O senin dediğin 24'üne falan gelmiş hala patlayacak denilen oyunculardır. Mesela Aydın. Galatasaray'da diye söylemiyorum. O geliyor aklıma. Fenerbahçe'de de vardır öyle yıllarca patlayacak denilen adamlar.

Futbolcunun en iyi olduğu yıllar 24-30 yaş arasıdır. Ve 24'üne kadar bir şeyler yapamıyorsa hiçbir zaman süper yıldız olamaz. Ha mesela burak 26'sında oynamaya başladı sonradan patladı ama avrupa çapında yıldız olabilir mi olamaz. Selçuk da öyle. Bunları avrupa'ya zor satarsınız ki satmaya gerek yok burada iş görüyorlar. Biz de Güiza'yı 28inde aldık ne olduğunu gördük. Hep olumsuz örnekleri Galatasaray'dan verdim yanlış anlaşılmasın olumluları da vereyim Arda ve Emre. Biri 16 yaşında diğeri 19 yaşında çıktı bak ikisi de avrupa çapında yıldız oldular. Bizim de Salih'de amacımız bu. Adam daha genç.

Haklı olduğun katıldığım noktalar var fakat 24-30 yaş arası fiziki açıdan bir futbolcunun tam form tuttuğu "zirve" sayılacak yıllarıdır. Burak 26 sında oynamaya başlamadı hocam, zaten sürati vardı, vuruş becerisi değişmedi, hava hakimiyeti değişmedi, çalım yeteneği değişmedi, sadece teknik direktörün buraktan nsıl faydalanırım diye düşünmesi burağı değiştirdi... Farkındaysan burak bjk ve fenerde kanat oynadı, ama trabzonda tam bi forvet arkasına sarkan süratini kullanan bi kontatak oyuncusu oldu ayrıca Selçuk gibi nokta pası atan bi adam varken burak kral oldu... Schalke maçında 19 yaşındaki Julian Draxler i bugun fiyatı 17 milyon Euro yani anlatmak istedğim 19 yaşına gelmişse fark yaratır ve bunu sadece belli kesim değil herkes hisseder.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gelecek yillarda Salih Turkiye'nin en iyi iki yonlu orta saha oyuncusu olacaktir.Muthis oyuncu.

19 yaşına gelmişse bi oyuncu bitmiş demektir,29 yaşında da aynı olacaktır özellikle yıldız hamuru varsa bunu şimdiye kadar belli etmesi gerekirdi. Ben şahsen baroni den iyi olduğunu düşünmüyorum.

Abartıyorsun. O senin dediğin 24'üne falan gelmiş hala patlayacak denilen oyunculardır. Mesela Aydın. Galatasaray'da diye söylemiyorum. O geliyor aklıma. Fenerbahçe'de de vardır öyle yıllarca patlayacak denilen adamlar.

Futbolcunun en iyi olduğu yıllar 24-30 yaş arasıdır. Ve 24'üne kadar bir şeyler yapamıyorsa hiçbir zaman süper yıldız olamaz. Ha mesela burak 26'sında oynamaya başladı sonradan patladı ama avrupa çapında yıldız olabilir mi olamaz. Selçuk da öyle. Bunları avrupa'ya zor satarsınız ki satmaya gerek yok burada iş görüyorlar. Biz de Güiza'yı 28inde aldık ne olduğunu gördük. Hep olumsuz örnekleri Galatasaray'dan verdim yanlış anlaşılmasın olumluları da vereyim Arda ve Emre. Biri 16 yaşında diğeri 19 yaşında çıktı bak ikisi de avrupa çapında yıldız oldular. Bizim de Salih'de amacımız bu. Adam daha genç.

Haklı olduğun katıldığım noktalar var fakat 24-30 yaş arası fiziki açıdan bir futbolcunun tam form tuttuğu "zirve" sayılacak yıllarıdır. Burak 26 sında oynamaya başlamadı hocam, zaten sürati vardı, vuruş becerisi değişmedi, hava hakimiyeti değişmedi, çalım yeteneği değişmedi, sadece teknik direktörün buraktan nsıl faydalanırım diye düşünmesi burağı değiştirdi... Farkındaysan burak bjk ve fenerde kanat oynadı, ama trabzonda tam bi forvet arkasına sarkan süratini kullanan bi kontatak oyuncusu oldu ayrıca Selçuk gibi nokta pası atan bi adam varken burak kral oldu... Schalke maçında 19 yaşındaki Julian Draxler i bugun fiyatı 17 milyon Euro yani anlatmak istedğim 19 yaşına gelmişse fark yaratır ve bunu sadece belli kesim değil herkes hisseder.

Tamam da bizim Salih dünya yıldızı olacak iddiamız yok ki. Türkiye için Türk milli takımı için Emre gibi bir oyuncu olabilir diyoruz. Emre'de Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi ortasahalarından biridir. Draxler ise belki ilerde bir Ronaldo olabilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

quote:

bizde çıkardık olum

quote:

yaw R.madrid i lazio yu falan bırakında GS ile FB çok iyi iki oyuncu çıkardı

SEMİH-SALİH

bence ikisininde geleceği çok parlak karakterleride çok düzgün ne bir faul ne bir itiraz yapıyorlar maçlarda...

helal olsun gençlere ikisi de inşallah ülkemize çok katkı sağlayacaklar

tamam işte karakterleri de düzgün... ne de olsa takımlarında millete tükürmek gibi insancıl olmayan eylemlerde bulunan abileri yok

not : neyin mevzusundasınız ? ulan adam ceza aldı ceza almasa ve tükürmediği pfdk tarafından kabul edilse tamam bizimkiler karaktersiz derim. ama adam tükürdüğü için 4 maç ceza aldı ve 4 maç takımdan uzak kaldı. daha neyin kafası bu

Başında tüpçünün olduğu tffye güveniyorsun yani öyle mi? Öyleyse sizin takıma her şey müstahak bu taraftar profiliyle.

Salih'te umarım bir an önce tuttuğu takım olan Galatasaray'a gelir , hiç yakışmıyor o takıma. Salih'in Galatasaraylı olduğu bilgisi %100 doğrudur.

• Ben üzülerek söylüyorum Semih macerasının uzun süreceğini düşünmüyorum. Fizik olarak iyi değil, hava topuda yok. Genç olduğu için azimli ve yürekli bunlar avantajı, fakat Galatasaray'da uzun yıllar oynayabilmesi için fark yaratması gerekiyor. Buda ideal defans olmak için kas kütlesi yaparak değil topu daha iyi oyuna sokabilmeyi öğrenerek, ayaklarına daha çok hakim olarak yapılabilir. Potansiyeli bu stile daha yatkın bide, ancak birinin ona sahada hocalık etmesi şart. Ujfalusi sakatlanması kendisinin kariyerinden çok Semih'i etkileyebilir.

Salih'e gelirsek bir Alex değil Ama bazen izlerken Alex'i görüyorum. 2 yönlü oynayabildiği için Bir Tugay'da çıkabilir Salih'ten. Bence Alex biraz daha kalmalıydı, çünkü Meireles, Emre ona hocalık yapmaması gereken adamlar. İşallah Salih Arda gibi Türk Futbolunu Avrupa'da temsil edip bizi gururlandıracak bir oyuncu olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

quote:

Orijinalden alıntı: quink

quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Republic of Ireland

quote:

quote:

quote:

"Avrupa çapında yıldız olabilir mi olamaz. Selçuk da öyle. Bunları avrupa'ya zor satarsınız ki satmaya gerek yok burada iş görüyorlar." Selçuk ve Burak satılık olsun 2.sınıf belki 1.sınıf takımlar anında alır. Sen bu oyuncuları izlediğine eminmisin?

1. Sınıf takım dediklerin Real Madrid, Barcelona, Milan, Manchester United, Bayern gibi takımlar. Bu takımlar bu oyuncuları alır diyorsan diyecek bir şeyim yok. 2. Sınıf takımlar dediklerin de Atletico Madrid, Tottenham, Valencia gibi takımlar. Bak Atletico Madrid Arda'ya 12'yi bastırıp aldı. Arda satılık mıydı? Değildi. Ama Madrid üst üste iki sezon teklif yaptı. Çok istiyorsa Burak'ı da alsın. Ha onların Falcao'su var Selçuk'u alsın o zaman. Bu oyuncuları gözünüzde bu kadar büyütmeyin. Yıldız olan adamlar patlamalarını 26 yaşında yapmazlar

Emre Belözoğlu hangi 1. sınıf takımda her zaman ilk 11 oynadı?

Adam Inter'de 80 maça çıkmış. Sürekli sakatlık problemi yaşamasa daha da çok oynardı.
    Sonra 2.sınıf newcastle atletico'da oynadı. Inter'e 21 yaşında gitti. Atletico gibi bir takıma 32 yaşında transfer oldu. Adamı sevmeyebilirsiniz ama bu kalitesini inkar ettiremez. Selçuk bırak 32 yaşında gitmeyi 25 yaşında gidebildi mi Atletico'ya

Ben Selçuk ile ilgili bir şey söylemiş miyim bak? Burak'a sezon sonu gelecek tekliflerden sonra zaten göreceğiz de Tugay hakkında ne düşündüğünü çok merak ediyorum.

Ondan Lazio ve Lokomotiv Moskova gibi takimlar istedi Burak'i

Iyi futbolcu kendini 23-24 yasindan sonra gosterir

Kabul edelimki Burakinda bir kazmaligi var

Süper zeka kardeşim benim Burak bundan önce 8 gol atmış mıydı Ş.L'de? Bak bakalım sezon sonu kimler isteyecek Burak'ı? Senin kazmalığını kabul ederim, bu kadar çekememezlik yapmayın be kardeşim.

Hani vardir ya kazmadirlar AMA Sirf forvet bolgesinde oynadiklari icin gol atarlar

Guiza, kezman, Henri Bienvenu gibi mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sHepHeRd'

Carrusca bu sefer patlama yapacak.

Maldonado tam aranılan kan !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gobidigo

iki uc sene sonra milli takim daha renkli olacak.

onur kivrak
    semih kaya
    serdar aziz
    salih ucan
    nuri sahin
    selcuk inan
    recep niyaz
    omer toprak
    beykan simsek
    emre colak ( belki)
    oguzhan ozyakup
    arda inan

gibi isimler milli takimda buyuk basarilara imza atabilirler. yeter ki milli takimda cesur bir teknik adam olsun. o da suan bosta zaten; Şenol Güneş

Ardayı anladım da Arda İnan kim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: odyomex

quote:

Orijinalden alıntı: Gobidigo

iki uc sene sonra milli takim daha renkli olacak.

onur kivrak
    semih kaya
    serdar aziz
    salih ucan
    nuri sahin
    selcuk inan
    recep niyaz
    omer toprak
    beykan simsek
    emre colak ( belki)
    oguzhan ozyakup
    arda inan

gibi isimler milli takimda buyuk basarilara imza atabilirler. yeter ki milli takimda cesur bir teknik adam olsun. o da suan bosta zaten; Şenol Güneş

Ardayı anladım da Arda İnan kim?

anla iste Arda Turan

• quote:

Orijinalden alıntı: Onder1911

semihi sallada ileride orta saha oğuzhan ve salih ten oluşursa mükemmel olur.bu değerleri kaybetmemek lazım.

Hadi ordan. Salih i bir nebze anlarımda oguzhan nedir? Saçma sapan konusup bir şekilde beşiktaşı veya oyuncusunu araya koyacaksınız.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.