Şimdi Ara

BİR DEVİR SONA ERİYOR ( JETTA ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
44
Cevap
1
Favori
17.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avrupa'ya gelmiyor ama TR'ye gelebilir. Kalitesi leş olsa da TR'de çok satan bir model Jetta.
  • Octavia yeter.2.el'de bir kayıp olacağınıda sanmam.15 Yaşındaki Bora'ya 30-35 bin TL İsteniyor.
  • Türkiye, Avrupa piyasasından çok farklı bir piyasa. VW ve Doğuş kar edebilecekse Yeni Jetta'yı getirirler diye düşünüyorum.

Phaneton, CC, Scirocco, Beetle (henüz bitirilmedi diye biliyorum) derken Jetta'da rahmetlik olacak heralde.

VW adına C Sedan boşluğunada Octavia gelecek büyük ihtimalle. Umarım yeni Octavia birşeye benzer. Malum makyajlı kasa leş. 🤢

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • megane bunu beğendi😀

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

quote:

Orijinalden alıntı: Night Stalker Batman

quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

quote:

Orijinalden alıntı: _Etzel_

Kemal Sunal’ın Şark Bülbülü adlı filminden bir sahnenin sözlerini değiştirerek böyle bir şey yaptım.

Renault satışlarda liderliğe oynadığı ve VW’nin en büyük rakiplerinden olduğu için Renault’u ağa yaptım.

Dacia: Buyur ağam.

Renault: Yo yo oturmirem. Çoh çoh üzüntüliyem. Yav getti zavallı gencecik yaşında.

Opel: Yaaa. Vah vah ağam başın sağ olsun. Yahının mıydı?

Renault: Hepimizin, hepimizin sağ olsun. Şu bizim zavallı Jetta’ya üzüldüm. Nasılda getti pisi pisine.

Ford: Bizde zannettik ki yani heç onu sevmezdin.

Renault: Yoo nolursa olsun benim düşmanım gibiydi, emme çoh mert bi düşman. Neme lazım her bir şeyin tamam hakkını vermeli.

Skoda: Essahtan da yasımız çoh büyük ağam. İnan ki çoh büyük. Ahh ahh getti goca Jetta, devrildi goca çınar.

Renault: Ya ya. Ona şanına layıh bir canaze töreni yapalım. Tüm masraflar benden.

okurken utandım. cringe dolu bir mesaj.

Len olm burası senin gibi 16 yaşındaki yayıncı yalaması tiplerin mekanı mı? Baban yaşında adamlar var burda. Yürü git seni o yozma yapan yayıncı abilerine 3-5 bişeyler at millete laf atma

üstte atılan araç markalarına uyarlanan mesaj çok çocuksu geldi, o yüzden. üstteki mesajı beğendiğinize göre sizin seviyenize hitap ediyor sanırım.

Yayıncı yosmalarının yeni icadıda bu sanırım. Ben sana laf ettim diye beğenmiş ilan etti beni. Mini mini beşlere laf yetiştiriyoruz..

• Buraya gelecegini sanmam, octavia satislari bi tik daha artar.

• jetta gider polo sedan gelir bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

jetta gider polo sedan gelir bence.

kesinlikle
  • quote:

jetta gider polo sedan gelir bence.

Bir önceki kasa(yuvarlak farlı) Poloların sedanı varmış normalde. Bu kasaya da getirirler. C sınıfı diye satarlar. 1.0 TSI motor koyarlar. 1.6 tdi motor koyarlar ama otomatik koymazlar ona da.
  • Carsever kullanıcısına yanıt
    Onlar Golf'ten fazlası olup eksiği olmayan araçlardı, sonra gelen mk5 Jetta'da fena değildi (kompakt sedan rakiplerden kaliteliydi). VW baktı bu arabalar fazla pahalıya patlıyor Amerika'da, mk6 ile bütün bütçe musluklarını kıstı, Corolla gibi o dönemki Civic gibi basit bir araba yapıp geçtiler. Fakat yine de Türkiye'ye ve avrupaya gelen Jetta'yı iyileştirmeden duramadılar, arka süspansiyon Golf'deki tam bağımsız düzen ile değiştirildi, iç plastikler elden geçti, yalıtım ve genel Nvh iyileşti, yeni Epas direksiyon geldi, ön subframe alüminyum oldu vs daha bir çok detay farkı var, bunlara rağmen bu araç dahi 99 Bora kalitesine uzak.

İşin özeti VW'nin bu arabayı buraya getirmeme sebebi boyutu falan değil, eski Jetta'da Passata yakındı. Kalitede ne kadar geriye gittikleri ayukka çıkmasın diye getirmiyorlar, zira getirirlerse tıpkı bir önceki nesil gibi ciddi modifikasyona girmesi gerekecek, bunun da maliyetine katlanmak istemiyorlar belli ki. Amerikan tipi şu basit haliyle zaten gelemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alcohol06 -- 24 Ocak 2018; 10:31:54 >

• BİR DEVİR SONA ERİYOR   ( JETTA )

• Ünal kullanıcısına yanıt
    Afrikada falan satıyorlar hali hazırda, sıradaki durak biziz gibi görünüyor.

• Foruma kalsak hersey tukaka..

Jetta segmentinin en sportif ve prestijli araci öyleki dizeli satilinca passat satislarina darbe vuruyor..

Umarim planlari revize edip yeni kasasini da getirirler süper olmuş...

• Polo Sedanı görmüştüm fena değil bence. Ekonomik bir tarzı var (Düşük ve orta gelire sahipsen, bunun yanı sıra biraz da kaliteli bir araç istiyorsan) fakat Türkiye'de ne kadara satılır orası düşündürücü.
  • Fettles F kullanıcısına yanıt
    piyasaya uygun araç ama ederinin çok üzerinde satılacağına eminiz o nedenle geçmiş olsun.

• Tasarımı güzel olmuş ya çok satar diye getirmiyorlardır kesin. Şansa bak ilk kez bir VW ilgimi çekti, onuda piyasadan çekiyorlar.

• quote:

Afrikada falan satıyorlar hali hazırda, sıradaki durak biziz gibi görünüyor.

https://www.gumtree.co.za/a-cars-bakkies/pietermaritzburg/2015-volkswagen-polo-sedan-1-6i-comfortline/1002180961700910404404909

Bakınız bir önceki kasa Polo Sedan

• Ünal kullanıcısına yanıt
    buna bir iki makyaj yapsalar, tatlı minik bir sedanmsı şey olarak sürerler peynir ekmek gibi de satar

• B7 Passat görünümlü duruyor bazıları. B9 Passat görüntüsü + dizel otomatik seçeneği.

Türkiye satış rekoru kırar.
  • Ben Türkiye'den çekeceklerini düşünmüyorum..

Bin senelik kasası hala daha ayda bin adetten fazla satıyor ki sadece benzinlisi olmasına rağmen..

Chevrolet'de avrupada çekildi örneğin.. Türkiye yi avrupadan saydı ama Rusya'daki satmaya devam etti, halen satılıyor mu bilmiyorum..

Avrupa hb, Türkiye sedan seven yerler..

Opel gibi, sadece Türkiye gibi birkaç ülke için sedan geliştirirken, hazır yenilenmiş modelin Türkiye'den çekileceğini zannetmiyorum..

Daha önce olduğu gibi Meksikadan yüklerler gemiye, getirir satarlar..

Ayda üç beş binlik satış çok da azımsanacak bir sayı değil.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.