Şimdi Ara

Bir devir kapanıyor: The Walking Dead’in final sezonu başladı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk 4 sezonu çok iyiydi, özellikle gerçekten hayatta kalma havası vardı dizide. sonraki 6 sezonda senaristlerin keyfine göre yarattığı bir düşman ve o düşmanı sezon finalinde alt etmek haline geldi dizi. spinofflarından ftwd de keza ilk 3-4 sezon çok güzel gitti sonra bi şekilde batırmayı başardılar. umarım amazon prime veya apple güzel bir zombi dizisi çıkarır.

• Kaçıncı sezon tam hatırlamıyorum ama neganı yakaladıktan sonra hücreye tıktıkları zamanlar bıraktım izlemeyi. Çok öncesinde saçmalaya başlamıştı gerçi de, sabrediyordum ama bir süre sonra izlenmeyecek hale geldi.

• 10 sezonu da izledim . Dizinin sadece 3 4 sezonunu izleyip kimse gelip burada ben bu diziyi izledim demesin. İzledim demeniz için bütün sezonlari izlemeniz lazım. Dizi efsane sakın zombi dizisi gibi bakmayın aslında insanların birbiri ile olan ilişkilerini anlatan hayatta kalmak için hepimizin neler yapabileceğini gösteren bir öykü.

En önemlisi gözlerinizin önünde gerçekten büyüyen ve yaşlanan insanlar vay be ne dizi ama

• quote:

Orijinalden alıntı: savcı963

10 sezonu da izledim . Dizinin sadece 3 4 sezonunu izleyip kimse gelip burada ben bu diziyi izledim demesin. İzledim demeniz için bütün sezonlari izlemeniz lazım. Dizi efsane sakın zombi dizisi gibi bakmayın aslında insanların birbiri ile olan ilişkilerini anlatan hayatta kalmak için hepimizin neler yapabileceğini gösteren bir öykü.

En önemlisi gözlerinizin önünde gerçekten büyüyen ve yaşlanan insanlar vay be ne dizi ama

başta iyidi ama sonlara doğru saçmaladı. sen izlemiş olsan bile bence istediğin için değilde, o kadar baktım sonunuda göreyim mantığında izleyen kişiler gibi takip ediyorsun diye düşünüyorum. ben izlediğimde en son negan sezonuydu herhalde, sonra çok kötü cgi ile kaplanlı biri vardı saçları örgülü, birde izbandut gibi asyalı biri vardı. o zaman bıraktım, kaç sezon geçti bilmiyorum ama 4-5 sene olmuştur bence.

• Ilk sezonu izledim ve 2. sezonu izleyimmi diye dusunurken dizinin asiri abartilan bir dizi oldugunu dusundum. Cok daha az izlenmesine ragmen Rain adli dizi daha cok ilgimi cekmisti.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: savcı963

10 sezonu da izledim . Dizinin sadece 3 4 sezonunu izleyip kimse gelip burada ben bu diziyi izledim demesin. İzledim demeniz için bütün sezonlari izlemeniz lazım. Dizi efsane sakın zombi dizisi gibi bakmayın aslında insanların birbiri ile olan ilişkilerini anlatan hayatta kalmak için hepimizin neler yapabileceğini gösteren bir öykü.

Hocam anlatamazsın. Her şeye çöp demek adet olmuş. Tamam her bölüm mükemmel değil ama anlatmak istediği şeyler farklı dizinin. Söylediklerine imzamı atarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhteşem bir dizi ikinci kez birinci sezondan başlayıp tüm bölümleri tekrar izledim heyacanla yeni bölümleri bekliyorum

• Efsane olarak başladı ergen dizisi olarak final yapıyor yazık oldu.

• Yıllardır izliyorum ama hala bu olayların nasıl başladığını göstermediler umarım bu sefer gösterirler

• Aragorn Elessar kullanıcısına yanıt
    Düşünsene, kafasına sıkmayana kadar ölmüyor. Hantal, yarım akıllı bir canlı. Öldü mü kaldı mı belli değil. Bir ısırıkla tüm organlar işlevini yitiriyor, tüm vücut derisi kararıp çürümeye başlıyor. Ama her ne hikmetse göze bir şey olmuyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Esxici E kullanıcısına yanıt
    Fantastik filmler izler misin?

Fantastik film, bilim kurgu da izlerim anime de. Ama zombi mevzusunu sevmiyorum. Kendi şahsi görüşümdür.

• Esxici E kullanıcısına yanıt
    28 Days Later'ı izlemeni tavsiye ederim. Senin söylediğin gibi bir zombi kavramı yok. Daha gerçekçi bir yaklaşım.

• Cidden saçma sapan şeyler yazanlar olmuş özellikle bir tane yorum var "ergen dizisi olmuş" kendisi stranger things e laf etsek anamıza sövecek birisi ama bi efsaneye ergen dizisi diyor . Komik ... :D

İzledim, zaten ne birkaç film hariç demiştim ilk yorumumda. Kasttettiğim de bu seriydi.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

Ergen dizisi diyen arkadas muhtemelen dizi ciktigi yillarda ilkokula falan gidiyordu ergenlik donemine denk gelmistir dizinin oynadigi yillar, bence hic yorma abi kendini cocuk iste diceksin geciceksin basinda agrimayacak 👍🏼

• Bu çöp diziye 5 sezon dayanabilmiştim büyük zaman kaybı olan fason dizilerde başı çeker.

• Yalnız ülkemizde resmi yayıncısı netflix yazmışsınız da benim bildiğim kadarıyla Türkiye'de resmi yayıncısı FIC grubu. Türkiye'de yıllardır ilk FX kanalında yayınlanır TWD. Yanlışım varsa düzeltin. Bitmiş sezonlar dönem dönem BluTV de dahi yayınlandı. Netflix ve BluTV bitmiş sezonları alıyorlar diye biliyorum.

• Benim fikrim keşke devam etse zombi film ve ya dizilerin arasında izlediğim en sağlam dizidir.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.