Şimdi Ara

Bir De Fener Hakemle Kazanıyor Derler...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Algı oyununun böylesi. Biri 2 haftadır ofsayttan gol atıyor, rakibin golü verilmiyor. Diğeri sahaya voleybol oynamaya çıkıyor. Şunlar ,gelmez de, Fenerbahce'nin başına gelse ortalık ayağa kalkmıştı. Geçen hafta tek gol pozisyonuna giren Göztepe galibiyetinde bile hakeme pay çıkartanı gördü bu gözler. Şaşırmıyorum artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• YAV HE HE

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler biri şuna sevabına futbol bilgilerini baştan öğretsin, basket izleye izleye futbolu unutmuş çocuk üstüne gitmeyin fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alvr Recoba

YAV HE HE

BLOKLUSUN YAZMA!!! Arkadaşın yerine cevap verdim, ne zaman cevabını alıp yerine otursa blok diyor.
  • Rakibin gölü diyor gel de ağzını bozma şimdi. Geçen haftaki gol ofsayttandi itiraz edecek bir şey yok. Ama şu pozisyona gol diyen adamla tartışmam bile.

• Konu üstte, bildirim yok. Meğer yazanlar blokluymuş.

• Spaydi sen bloklasan nolur bloklamasan nolur

• quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

Spaydi sen bloklasan nolur bloklamasan nolur

Ben ne dedim ama yukarıda.
  • Bir gs li olarak ben bile utandım. Bide yav he he felan yazan renktaşlarım var rçok üzüldüm bu duruma. Haksız bir 3 puan aldık son haftalarda bizede beşiktaşta öyle kazanıyoruz maalesef. hakem faktörü olmasa utanarak söylüyorum fb puan farkıyla şampiyon olur. En azından bizim td gibi kebapçı dan dayak yemiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boş boş konuşmayın. Neden Osmanlısporlu oyuncular verilmeyen gol için hakeme itiraz etmediler ?

• Bence gol nizamiydi . Musleranın hatası var gibi geliyor .
  • adamın sol eli nerenize kaçtı

bu algı oyunlarını yemezler

sezon başından beri rakipler hakemler le buralara geldi

bize yapılan tek hata geçen haftaki ofsayt karşıydı o hakemin de sicili nin fenerli olduğu açıkça ortada

• Tek yaptığı bloklusun. Allah'ın trolü seni

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreamless Dream

Boş boş konuşmayın. Neden Osmanlısporlu oyuncular verilmeyen gol için hakeme itiraz etmediler ?

Etmek zorundalar mı? Geçen yıl bizde de Topal dışında itiraz eden olmuyordu. Kjaer'ın Bursa maçında yaptırdığı penaltı da ,ki taraflı tarafsız herkes alakası yok dedi, itiraz eden bi' Topal idi.

• Gol nasıl nizami oluyor ben anlamadım. Altıpasta kaleci dokunulmazlığı diye bir şey var. Zaten rakip oyuncu da pozisyona itiraz etmedi.
  • Kaleci dokunulmazlığı var arkadaşlar cezasahasına her ortada rakip futbolcular esas duruşta bekleyecek kaleci topa çıkıp rahat şekilde alacak.

Cezasahasına her açılan ortada rakip futbolcular içinde kaleci içinde top ortadadır kim topa daha erken dokunur ise top ile oynayan o olur kaleci topa çıkacak diye rakip forvet beklemez.

Osmanlının verilmeyen golünden önce eren ile osmanlıspor kalecisi çarpıştı asıl faul o idi ama ne hikmet ise galatasaraylı arkadaşlarımız erene faul olduğunu söylediler şaka gibi. Kaleci topa yumruk atıyor eren kaleciye dokunuyor işte kalecinin dokunulmazlığı budur. Şimdi o pozisyonda eren kaleciden önce topa vursa top ağlara gitse eren kaleciye temas etse dahi faul yok gol olurdu.

Sonuç olarak galatasaraylı arkadaşlar haklı Kalecinin dokunulmazlığı var her ortada esas duruşta bekleyecek rakip forvetler muslera rahat şekilde topu alacak.

• Bu arkadaşların futbol bilgisine göre bizde yorum yapalım ilk yarıda karcemarskas'ın eren'e yaptığı müdahale penaltı + kırmızı kart maçta büyük ihtimal o pozisyondan sonra biterdi şimdi gönül rahatlığıyla ağlayabilirsiniz. İsterseniz son maçı kadıköy'e koyun tekrardan kupa kaldıralım Fatih hoca özlemiştir.

• Adamlar rakip oyuncunun itiraz edip etmemesi üzerinden pozisyon analizi yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

Adamlar rakip oyuncunun itiraz edip etmemesi üzerinden pozisyon analizi yapıyor

Spor programlarında gerekli analiz yapıldı hepsi foul dedi. Futboldan ne kadar anladığınız otaya çıktı bugün işte.
  • Ben de gol nizami diyordum, çünkü tek açıdan servis edilmişti görüntü. Ama bu açıdan bakarsak, oyuncu Muslera'nın koluna vuruyor, faul yani, gol iptal kararı doğru.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.