Şimdi Ara

Bir daha asla! dedikleriniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
4.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: peacee34

a101'de ki hazır tatlıları

tatlılar "çok iyi" değiller ancak "asla" denecek kadar da kötü diyemem, fabrikasyon tatlı olarak "fena değil"...

lakin "cafelux/osmanlı dibek kahvesi" diye bir ürün çıkarmışlar, ne desem bilemedim sakın denemeyin...
  • Subwayin deniz ürünleri sandviçi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr. Pepper

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bim party:d
    Kühne salata sosları.

• Algida nin baklavali maras usulu dondurmasi indirimdeyken merak edip almıştım. Onlar nasıl spastik baklavaydi, hayatinizda öyle bir şey göremezsiniz.

Hot shot tarzi yerlerde satılan root beer. Domestos gibi kokuyor, icince de böcek ilacı gibi tadı var.

Torku nun bütün çikolatalari birbirinden berbat ve pahalı üstelik. Zaten iki sene önce saray ve halk markalariyla birlikte kakao yağı yerine kullanilan kanserojen madde kullandığı tespit edilip yüksek bir ceza almışlardı ama uygulanmadi. Şimdi de millet ayila bayila Torku yiyor. Mısır şurubu katmiyor belki ama daha kötüsünu katıyor olabilir.

• Bir kutu Didi deki şeker miktarı, bir insanın ömür boyu tüketmesi gereken şeker miktarindan fazla olabilir. İğrenç bir şey.

• Schweppes Indian Water ekşicilere inandım aldım anında döktüm lavaboya ama diğer tatları çok güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_shn

Schweppes Indian Water ekşicilere inandım aldım anında döktüm lavaboya ama diğer tatları çok güzel

Bu schweppes kadar balon bir marka yok cidden, hala bi de ayila bayila öven degisikler var. Bunun tonigi ilk çıktığında denemek için almıştım, anında çöpü boyladi. Tonige seker mi katılır yahu, hani kattin illa şerbet gibi mi olacak? Aşırı sekerli gazozun adı tonik mi oluyor yoksa?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lights.Out

quote:

Schweppes Indian Water ekşicilere inandım aldım anında döktüm lavaboya ama diğer tatları çok güzel

Bu schweppes kadar balon bir marka yok cidden, hala bi de ayila bayila öven degisikler var. Bunun tonigi ilk çıktığında denemek için almıştım, anında çöpü boyladi. Tonige seker mi katılır yahu, hani kattin illa şerbet gibi mi olacak? Aşırı sekerli gazozun adı tonik mi oluyor yoksa?

tonik sade içilmez biliyosunuz demi beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: Ron Woodroof

quote:

Orijinalden alıntı: Lights.Out

quote:

tonik sade içilmez biliyosunuz demi beyler

Ne alaka?

• didi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • McDonalds yemeyin yedirtmeyin leş gibi birşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkheramos

McDonalds yemeyin yedirtmeyin leş gibi birşey.

Niye ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: YunotheKid

Dr. Pepper

Nereden buldunuz Dr. Pepper i? Kadıköy'de milka diye bir dükkan varmış kutusunu 5 liraya satıyorlarmış sanırım. Çok merak ediyorum mountain dew Dr pepper root beer canada dry vs. Bunları nereden temin edebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow Jaggerjack

quote:

Orijinalden alıntı: Arkheramos

McDonalds yemeyin yedirtmeyin leş gibi birşey.

Niye ki?

Hem tadı leş hemde içeriği.Kokusu da berbat.

• Baydoner !
    Eti sanki hindi eti

• quote:

Orijinalden alıntı: baberti

torku piyasaya hızlı giriş yaptı, hepsi ülker-eti taklidi çeşitler ama hiçbiri "olmamış"...

rondo benzeri kremalı bisküvisi ağızda dağılıyor.
    karamelli çikolatası müthiş
    çikolatası genelde harika.
    altı çilekli veya antem fıstıklı olan harika.
    çay saati için kakaolu kurabiyesi müthiş

hangi ürünü sevmedin?

• quote:

Orijinalden alıntı: baberti

şu "hardal" denen sosu beğenen var mı?..
    ilk aldığım itici bir lezzetti herhalde bozuk deyip attık sonra başka marka aldık baktık ki aynı nahoş tat...
    "bu ne ya" deyip onu da çöpe attık... ...ikisi de bildik markaydı...

hardal müthiştir.ekmeğe bile sürüp yiyorum girdiği her şeyi harika yapıyor bence.
    heinz dene.

• İst da bir yerde lahmacun yemistim ist'a gittigimde önünden bile gecmiyorum.

• Mcdonalds, burger king, hosta, kfc, sbarro, popeyes, arbys, gobitte, şampiyon kokorec, subway, kofteci ramiz, otantik kumpir, hd iskender, bütün aspavalar, erciyes börek, mado.

Bütün ürünleri fabrikasyon, tatsız ve kalitesiz. Üstelik pahalılar da.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.