Şimdi Ara

BİR BEBEK İÇİN ACİL TIBBİ YARDIM !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
3.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DÜN BİR BİLGİSAYAR FİRMASINDAN ALDIĞIM MAIL AŞAĞIDA SUNULMUŞTUR. ÇÖZÜMÜ HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLAN YA DA TANIDIĞI BULUNAN ARKADAŞLAR LÜTFEN İLGİLENSİNLER .

merhaba

insanlık bu günler içindir. bize bir mail yoluyla geldi. bizde belki sizlerden birisi ya da birileri yardımcı olur diye iletmeyi görev bildik. aşağıdaki çağrıya yardımcı olabilecek değerli üyelerimizin desteğini bekliyoruz ;

Firmamızda Çalışan bir kişinin ablasının 11 aylık bir erkek bebeği var, Gözlerinin arkasında ur olduğu tespit edildi, Doktorlar urun beyne sıçramaması için her iki gözün de alınması gerektiği konusunda ısrar ediyorlar. Baba ve anne için inanılmaz ızdırap verici bir karar. Gözleri alınmaz ise urun baskısı nedeniyle beyin zarar görecek, anne ve babası ağlamaktan konuşamaz hale geldiler, bebeğin diğer bütün organları sağlıklı ve çok güzel bir bebek.
    "Bu konuda bir karar vermeden önce insan her şeyin denenmiş olduğu konusunda hiçbir zaman emin olamaz, Bu yüzden çevren geniş bu maili tanıdığın herkese gönder. Belki bir uzman, bir doktor ya da birileri bu konuda bilgi sahibidir, ne yapmak lazım bilen birileri vardır" dediler.
    Bu bebek hem hayatini hem gözlerini kaybetmesin mutlak yapılacak bir şeyler olmalı diye düşünüyorum. Parasal yardımdan ziyade teknik olarak bilgi sahibi kişilerin yardımına ihtiyaç var. Çok geç olmadan bir şeyler yapmak lazım herhangi bir uzman, Doktor, Profesör yurtiçi yada yurtdışı bu isin çaresini biliyor
    ise o kişilere ulaşmamız lazım. Haber ve yardımlarınızı bekliyorum

Ergin Gündogdu.
    IRTIBAT ICIN :
    CAGSAN PLASTIK FAB:
    0232 376 83 70 ( ERGIN GUNDOGDU DIC TiC. MD. ) DAHILI 117
    Ekin Gökovalı
    SEV Ilköğretim Okulu
    0 232 285 34 01 / 206

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi junglee -- 27 Mayıs 2005, 19:44:15 >

• Hemen GATA'daki dayıya forwardlıyorum maili...
  • TEŞEKKÜRLER ARKADAŞIM
  • Rica ederim. Ama gerçekten çok zor bi durum. Allah o anne babaya sabır versin.
  • BENCE DE ... ALLAH YARDIMCILARI OLSUN
  • Allah yardımcınız olsun!!
  • maili üniversideki hocalarıma gönderdim.

inşallah yardımcı olabilecek birisi çıkar...
  • SAĞOLASIN XF ... HAYDİ ARKADAŞLAR YOK MU ÇEVRESİNDE YARDIMCI OLABİLECEK GÖZ UZMANI OLAN ARKADAŞ
  • inşallah bir çözüm bulunur. Tüm içtenliğimizle dua edelim.
  • Üst konu yapılsın. Ayrıca taşınmamasını rica ediyorum. Ne de olsa en fazla girilen bölüm burası...
  • bende hastahanedeki hocama gönderdim o zaten gerekli tüm kişilere gönderiri yurt içi yurt dışı inşallah çözüm olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: brute_force

bende hastahanedeki hocama gönderdim o zaten gerekli tüm kişilere gönderiri yurt içi yurt dışı inşallah çözüm olur

SAĞOLASIN . HADİ ARKAŞLAR HA GAYRET
  • Geçmiş olsun
  • Okurken tüylerim diken diken oldu allah kimsenin başına böle bi hastalık vermesin keşke yapabileceğim bişey olsa !

Bu mesajı ilk yazan kişi sonucuda yazsa keşke ne olduğunu bilsek
  • Şimdi aklıma geldi internetten tanıdığım bir doktor var belki yardımı dokunur aynen mesajı gönderdim
  • TEŞEKKÜRLER MURAT. ARKADAŞLAR UR'U BEYNE ZARAR VERMESİN DİYE İKİ GÖZÜ ALDIKTAN SONRA TEMZİLEMEYİ ÖNERMİŞLER. BU SADECE VE SADECE ÇARE VE ÇÖZÜM ARAYIŞIDIR. BEN BU KİŞİLERİ TANIMAM BİLMEM. SİZLER SAYESİNDE YARDIMCI OLABİLİRSEK ALLAHIN İZNİYLE NE MUTLU BİZLERE
  • 1 uzman doktor, 2 pratisyen arkadaşıma yolladım. umarım bir çözüm bulabilirler, çok zor bir durum. umarım yavrucağız iyileşir
  • sağolasın arkadaş. hadi arkadaşlar Türkiye'de ve yurtdışında konuyla ilgili herkese ulaşalım . bizler bunu başarabiliriz.
  • haydi arkadaşlar maili arkadaşlarımıza forwardleyelim
  • işşşalla geç degildir elimden geleni yardım etmeye çalışıyorum...

herkes bence üye oldugu sitelere bu forumu atsınn...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.