Şimdi Ara

bir anda ruh halinin değişmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir kız var. Çok seviyorum. mesela bir an geliyor o kadar çok özlüyorum ki. Sonra bir an geliyor ki içime korku giriyor. Kendimi ondan kaçarken buluyorum. Neden böyle oluyor?

• normal bir durum o her sevenin başına geliyor fazla takma kafana. kendin ol korkma rahat olmaya çalış. herkesin başına geldi böyle şeyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackkan

bir kız var. Çok seviyorum. mesela bir an geliyor o kadar çok özlüyorum ki. Sonra bir an geliyor ki içime korku giriyor. Kendimi ondan kaçarken buluyorum. Neden böyle oluyor?

o bana da oluyor yahu.
    ama işte işin mantığını çözememek bu işte! yani o ürperti niye gelir ki aşk gibi kutsal bir hayal kurarken? bana da geliyor o ürperti.
  • aklının tek düşündüğü şey o oluyor işte bu yüzden beyinde de tek odak olunca sen mutluluk hayali kurarken beynin bir kısmı ya olmazsa diye düşünüyor.
    bir şeyi çok düşünürsen ister istemez akıl kendine kendine çok fazla hesap yapmış oluyor. sonra ben akşam 10 da yatağa girdim gece 4 olmuş niye halen uyuyamadım oluyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anomaly -- 5 Haziran 2016; 1:51:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anomaly

aklının tek düşündüğü şey o oluyor işte bu yüzden beyinde de tek odak olunca sen mutluluk hayali kurarken beynin bir kısmı ya olmazsa diye düşünüyor.
    bir şeyi çok düşünürsen ister istemez akıl kendine kendine çok fazla hesap yapmış oluyor. sonra ben akşam 10 da yatağa girdim gece 4 olmuş niye halen uyuyamadım oluyor :D

Aynen böyle oluyor gerçekten hatta yatarken düşünmemek için bir şeyler izlerken yatıyordum alışkanlık oldu şimdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük bir boşluk gibi aslında tehlikeli.
  • Aynısı banada oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oberyn Martell

quote:

Orijinalden alıntı: Blackkan

bir kız var. Çok seviyorum. mesela bir an geliyor o kadar çok özlüyorum ki. Sonra bir an geliyor ki içime korku giriyor. Kendimi ondan kaçarken buluyorum. Neden böyle oluyor?

o bana da oluyor yahu.
    ama işte işin mantığını çözememek bu işte! yani o ürperti niye gelir ki aşk gibi kutsal bir hayal kurarken? bana da geliyor o ürperti.

Sanki elimden kaçırıyorum ama bu durumda. Heyecandan ne yapacağımı şaşıyorum. Çare bulmam lazım çünkü iki tarafta birbirini sevdiğini söylerken ortamda sanki ben de bir sıkıntı oluşuyor deli oluyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.